119
SWINE demó
  • CrashBoostZoom
    #119
    Szuper. Megveheted megint azt amit már egyszer megvettél és azóta ingyenese letölthető is lett. Ez ugyanaz a lehúzás amit a Beamdog csinált a BG játékokkal, IWD 1-el és a Neverwinter Nights-al. Teljesen felesleges dolgokért kértek még egyszer pénzt. Nem fogok tapsolni a Kite Games-nek ezért csak azért mert magyarok.
  • Anonymusxx
    #118
    jön a remaster

    https://www.gamestar.hu/hir/swine-hd-remaster-258750.html
  • PeeTeR
    #117
    mehet a twitch live
  • Peetboy
    #116
    Sziaszttok!
    Honnan tudnám letölteni a SWINE játékot magyarul? Mert nagyon kéne. A neten csak nem találtam, vagy csak angolul. De nekem magyarul kéne.
  • Busa96
    #115
    Van A pálya egyik sarkában néhány ház ott van egy üzemanyagos utánfutó azt kell bevontatni a táborba
  • gabcsy82
    #114
    Hello!Elakadtam a a 3 vagy negyedik küldetésben(van egy reptér),a nyúlakkal vagyok.A disznók táborát már megtámadtam, és elfoglaltam,de megsemisitettem a házakat és sátraikat.De nem tudom hogy mit kell még csinálni.(Egyébként a küldetés leírása angolul van leírva.Ha tudjátok ,hogy mit kell még csinálni, akkor légyszí írjátok le.
  • Pigsburger
    #113
    Szia! Pigsburger vagyok a játékban megtalálhatsz. Egyébként magyar verziót nem találsz a neten, csak angolt avgy németet. A magyar verzió a legújabb tudomásom szerint 650-990Ft között megtalálod a különböző nagy kereskedelmi boltokban. (pl.: te.s.co vagy media mar.k.t)
    Örülök, hogy segíthettem, sok sikert!
  • Suvegkrisz
    #112
    Azevasztok magyarul hol találom mega SWINE-t?
    nekem meg volt Csak a 2-es lemezem tönkre ment. Segitsetek! Köszi
    Angolul nem nagyon élvezem!
  • Inquisitor
    #109
    Egyenlőre a demót tettem fel (a teljes verzió nem az enyém, ami nálam van) és nagyon tetszik ...
    De a demó (magyar) nekem kifagy ha csinálok bárhol egy jobb klikket!!!
    Márpedig annélkül nehéz irányítani :)
    A log file végén valami olyan van, hogy "invalid positon" vagy hasonló és egy (C?) függvény neve ...
    Másnak nem volt semmi ilyen gondja a demóval vagy a véglegessel????
  • Inquisitor
    #104
    A német PC-GAMES 81%-ot adott a S.W.I.N.E.-ra ...
    Aki nem ismeri az újságot, azt hiheti ez kevés, pedig nem! :)
    A Civizilation3 kapott 83-at! Nagyon szőrősszívüek a teszterek ...
    Szóval IMHO ez nagyon nagy dolog! Gratulálok a készítőknek (ha olvassák!) csak így tovább!!!
    Ha ez volt az első, még mi várható????? :D
  • Kft.
    #100
    szerintem meg tiszta sudden strike ott ugyan eszt kell csinálni
    semmi épités csak a megadott egységek esetleg repülőgéppel csapásmérés és néha jön egy-két tartalék egység itt mondjuk az egységeket meg kell venni ha jol olvastam mert még nem probáltam ki
    ja és a sudden strike ban vannak gyalogos egységek is ,de ha minden igaz a kiegészitésben már azok is lesznek
  • Lacc
    #99
    Hát szerintem is tiszta GC
  • OliApa
    #91
  • OliApa
    #87
    Hát igen, kérem! Így lehet a legjobban harcolni a kalóz CD-k ellen. Minőségi játékot kell készíteni . . .
  • skorpio7
    #82
    Köszönöm .Tudom , hogy végig kellett volna próbálni minden gombot , de így egyszerűbb volt .Mégegyszer kössz .
  • skorpio7
    #80
    Egy kérdés !
    Lehet forgatni 360 fokban a csatateret ?
    Már eléggé megszoktam és néha jól jönne .
    A zoom megvan ( Numpadon a + és - ) .
    Szóval melyik billentyűkombináció a nyerő ezügyben ?
  • OliApa
    #79
    Tök jó, hogy gondolkodni is kell!
  • Nyiri
    #73
    Szerintem magyarul nem jo. Benak a szinkronhangok és a beszolasok, remelem lehet kapni majd angolul is... Nem kell felreerteni nem vagyok angolbol profi, de annyira megszoktam az angol szoveget, hogy mar hianyzott a demobol is :] Es mivel nem egy osszetett stratégia (IG1-2), nem kell hozzá kimagaslo angoltudas...
  • Inquisitor
    #72
    Hát amikor megláttam, hogy szaggat PIII-1000+256MB+GF2MX400 gépen a Dune 800x600-ban!!! az első nagyobb csatában ...
    A 3D modellezés is kissé poligonhiányos volt, majdnem úgy nézett ki mint a Dune PSX verziója!!!!
    Szerintem igen is túldícsérték a Dune-t!
    Az AI már más tészta, majd a második játékukban talán jobban megcsinálják mint a Westwood a 20.-ban! 
  • skorpio7
    #71
    Ezt azért nem gondolod komolyan ugye !?
    Bár a nagyar srácok igencsak kitettek magukért és minden elismerésem az övék , azonban jobb ha nem hasonlítod a DUNE-hez , mert nem sokkal ugyan , de lemarad mögötte a S.W.I.N.E .
    Szóval az A.I. bizony egyforma mindkét játékban és ha jól emlékszem , akkor bizony mindenki ezt hozta fel a DUNE legfőbb hibájának .Aki pedig esetleg a grafikát ócsárolja , az bizony jobb ha beiratkozik gyorsan egy szemészeti kezelésre , mert valószínűleg vak .
    Idézet a GAMEKAPOCS tesztből .:

    "...Az AI-t merném egyedül becsmérelni, a processzor a szokásos 'típushibákkal' küzd - útvonalkeresés, elakadás, szoros helyeken idétlen forgolódás, és még pár ehhez hasonló..."
  • Inquisitor
    #69
    Hmmm. Amúgy SEM rossz ez a játék, de csak most hallottam, hogy ez az első game a srácoktól.
    Ha ez igaz, akkor az nem semmi!
    Az Dune: Emperor programozói elmehetnének tanulni hozzájuk! (Meg a grafikusaik is!!!)
  • OliApa
    #68
    Köszi Lala! A defragmentálás segített, a legnagyobb felbontásban is szépen megy! Jó sokat rakott a vinyóra! Lesznek később letölthető kiegészítések a játékhoz? Lesz majd egyszer skirmish mód? Nálunk otthon nagyon bejött a game!
  • Icebird
    #67
    Fent van valahol a full (RIP)?
  • Lacc
    #66
    1.4Ghz-n nem akad :)
  • Evil
    #65
    Ja azert mert Intel!
  • OliApa
    #63
    Na. Megjött a CD. Időnként, elég sűrűn meg-meg akad. Mi a bánattól lehet? AMD 1 Ghz, 512 MB SDRAM, Asus 7700 32 MB DDR RAM, Pioneer DVD ROM, SB Live!. Bármelyik felbontásban u.az.
  • OliApa
    #62
    Pályaszerkesztő lesz hozzá?

    Egyébként az Automextől egy csaj tegnap felhívott és azt mondta, postán a lemez. (A PC dome-on rendeltem meg.)
  • Rincewind
    #61
    Nem mindegy, hogy lehet-e már kapni??? Ha előrendeltétek, akkor szépen házhoz viszi a postás :)
  • skorpio7
    #59
    És hol az a "nálunk" BE BE BE !?
  • Rincewind
    #50
    A file planet-ről leszedhető egy patch a játékhoz! Valszeg a demóhoz van, mert a teljes még nem jött ki, igaz???
  • MIMIC
    #49
    Viper 770 /32Mb (nem ultra)
  • MIMIC
    #47
    Egy megjelenítési hiba van benne! Ha csinálunk egy 8-as csoportot akkor a képernyőn lévő 8-tól nem lehet látni a hátralévő időt (ez aztán nagyon-nagy hiba :)))) -Javítás 800x600 ban van ez!!

  • MIMIC
    #46
    Sikerült Nehéz fokozaton első próbálkozásra hibátlanul megcsinálni!!! A lényeg a „szöcskének” távcsőt + pajzsot + javított venni (a légibombázás 50credit be kerül). A kezdésnél a jobboldali hegytetőn lévő 2 löveget a löveggel kicsinálni (szintet lép) persze a könnyű páncélosokkal meg azt az 1 tankot aki ott van mellette. A löveggel a hegytetőről még 1 beásott tankot kilehet lőni . Utána a bal oldali 2 röfit likvidálni, majd a hajótestnél a felállítani a löveget és a csapatott. A szöcske + löveg + tankokkal a felső kettő, majd a jobbról támadókat is az acélagyarhoz küldeni a másvilágra. Innen kezdve szabad az út Répafalvára. Mikkor beérünk és megkapjuk a Fogas Wili csapatát a jobboldali fahídtól közelebb lerakatjuk a frissiben vásárolt aknalerakót, és tele rakjuk 3sorosan az utat aknával!
    Az egységeket feljavítjuk (A- lőszerhiány; F- üzemanyaghiány (csak a nagyon-nagyon kezdőknek szól :) )) ill. a tankokat beásatjuk a fahídnál ill. lent a hídnál. A 2 könnyűfegyverest a baloldali parthoz küldjük , a többivel meg középtájon elhelyezkedünk. Az aknalerakóval a lenti hídtól feljebb a lövegek hatótávolságán túl szintén 3 soros aknamezőt hozzunk létre. Innentől kezdve már csak javítani tölteni az aknalerakót és a tankokat kell, és megnyerjük a meccset. A lenti hídtól felhozhatjuk a 3 egységet és akkor tényleg 100%-ak leszünk Az összes egységünk (na jó kivéve a kettő könnyűpáncélost(géppuskások)) eléri a 2. szintet.

    Egy megjelenítési hiba van benne! Ha csinálunk egy 8-as csoportot akkor a képernyőn lévő 8-tól nem lehet látni a hátralévő időt (ez aztán nagyon-nagy hiba :))))

    + szerintem a legjobb beszolás a : Bocs haver + ”röhögés” a legkárörvendőbb

    Remélem a gépigényen még javitanak mert 350MHz-en alacsony felbontásnál a faluban picit még akad. :((

    Remélem másnak is sikerül majd megcsinálni hibátlanul, adigis jó probálkozást
  • Rincewind
    #45
    Mind1, addig nem nyugszom, míg meg nem csinálom
  • Rincewind
    #43
    Hehe, én easy-n se bírtam megcsinálni, nemhogy hard-on
    Magyarok mé nem csinálnak FPS-t, azt megcsinálnám
  • drimm
    #42
    Tipp a demó pályához, ha nehéz fokozaton is meg akarod csinálni... :-)
    Pause-sal megállíthatod bármikor a játékot,
    kiadhatsz bármennyi parancsot (akár láncoltan is: shift+ új parancs) és azokat az egységek szépen utána végrehajtják.
    Pl. Shift+X az aknarakóval annyiszor és oda ahány aknát le akarsz rakni, majd továbbindítva a játékot nem kell vele foglalkoznod egy jó ideig... megcsinálja.

    Aki előszőr megcsinálja nehéz fokozaton a pályát EGYSÉG VESZTÉS NÉLKÜL!!! az írjon ide feltétlenül!
    Na, jó aki egység vesztéssel az is... :-)))
  • Lacc
    #41
    Amikor beszólt nekem hogy "Megyek és megnézem mi van ott", meg hogy "Szerintem is oda kell mennem", azt hittem padlót fogok :DDD
  • Malakai
    #40
    ja és thx a megrendelés dolgot.
  • Rincewind
    #39
    ''Ólom-ékszert a testükbe''
  • Malakai
    #38
    Én eddig 2 játékot vettem meg eredetiben, de akkor most jön a harmadik.