10
Unreal Tournament - Strike Force
  • Zozo76
    #1
    Lenne egy kerdesem: hogy lehetne azt beallitani hogy ne legyenek egyforma letszamuak a csapatok, hanem mondjuk egyedul menjek a 15 bot ellen? Mert hiaba kapcsolom ki a balance team-ot akkor is fele-fele aranyban leszunk!

    Ja egyepkent Strike Force rulez!
  • CSOCSO
    #2
    olyat nem lehet egyszerűennem team matchezzé hanem sima death mecs! és ahány bot lesz az midne ellened lesz és ök is egymás ellen:) de hoyg erre mé nm ejösz rá magadtól?:)))))
    amugy jo a gamez benne is vagyok egy klánba..
  • I.C.ram
    #3
    egyebkent lehet olyat :)) CSOCSO mar megint hulyesegeket beszel :)) (mar megszoktuk tole) :))) Ott van valami costumize gomb vagy valami ahol meg a botok nevet is atlehet irni es ott rakosgathatod hogy ki kivel legyen! csak nem emlexem pontosan hogy hol kell de biztos lehet mert en is csinaltam mar! De egyebketn kurva hulyek a botot de kegyetlenul jol celoznak magas szinten :))
  • Zozo76
    #4
    Hat csak aze, mert itthon az ocsemmel ketten nyomjuk a musort ket geppel, es jo lenne ha mind a ketten egy csapatban lennenk. No meg az sem elvetendo szenpont hogy ha DM megy akkor a bot-ok EGYMAST is kinyirjak oszt lehet hogy nekem osz-vissz marad ketto. Ertheto?
  • I.C.ram
    #5
    szerintem jobban jarsz ha interneten nyomjatok es nem lanban!
  • CSOCSO
    #6
    kösz tesó bíztam benen hogy megvédesz amugy mé jo az hogy 10 en elened vannak de ök egymással és mind a tizen téged lönek?? ez mé jó?? nem obb hogy ök is lövik egymást??
    de!
  • CSOCSO
    #7
    én örülnék neki ha bátyjám a szomszédban lakna és össze lenne ktve a gépünk:)) d enem igyvan:(
  • Zozo76
    #8
    Tenyleg. Ezt a mod-ot mar nem fejlesztik? Mi az utolso verzioja? Letolto hely?
  • 12346
    #9
    nem állt le, csak most a 2004-hez nyomatják. most kerestem rá én is. anno tologattam párszor, de inkább infeztem.
  • Zozo76
    #10
    Volt meg egy csak nem tom mi a neve...