11569




Mielőtt kérdezel használd a keresőt a lap alján!





IGEN, MÁR MEGJELENT! | NEM, NEM TUDJUK HONNAN LEHET LETÖLTENI! | NEM, NINCS MAGYAROSÍTÁS!



ha warez témában írsz, törlődik a kommented
  • Mr.Macho
    #1
    Akarok venni egy focis játékot, de nem tudom, melyiki a legjobb, dobjatok már meg némi tanáccsal, magyarázattal együtt, illetve esetleg nhozzávaló linkekkel, köszi
  • hackett1977
    #2
    Hi Macho!

    Nemtom te hogy vagy vele, de én az olyan manager progikat szeretem, ahol komplex feladatokat lát6ok el, a csapatépítésen és a taktikán kívül: stadionfejlesztés, merchandising, és a club teljes irányítása a feladatom. Mindezt megfejelve egy olyan opcióval, amiben nem pusztán szöveges információ jut el hozzám a match 'ről, hanem komoly vizuális élmény ilyen mint live match vagy highlights. Nem árt még egy korreket adatbázis, és ha mindez meg van, hajlandó vagyok akár több ezer Forintot is rászánni a game 're.

    Ezen kritériumoknak leginkább az Alex Ferguson's Player Manager 2001 felel meg. Jelenleg ez a legjobb football managment game ami a piacon van.

    Ha nem hiszed olvasd el az erről a játékról nyitott, nyitott nem túl sikeres topic 'om.

  • hackett1977
    #3
    Nemto te = Nemtom ki
  • Mr.Macho
    #5
    honnan szedted le?
  • Cobra11
    #7
    Szerintem azért a Championship Manager 200/2001 is elég jó és fellelhető a warezcenter.warez.hu címen.
  • Cobra11
    #9
    Evvel teljesen egyetértek.
  • hackett1977
    #10
    Igen.

    Az F.A. Premier League Manager 2002 is nagyon korrekt, de nem sok újítást hozott az előző részhez képest. Ugynaz a menürendszer és a match grafika mint az előző részben. Nekem ezzel a progival kapcsolatban mindig az az érzésem, mintha ugynazt akarnák kétszer eladni. Ennek ellenére tényleg nem rossz, de az Alex Ferguson Player Manager 2001 szinte mindenben übereli, ez az ANGOL nylevű BBC értékelőből is kitűnik, úgyhogy én azt mondom, hogy az AFPM2001 minden virtuális focimenedzser számára kötelező.
  • Mr.Macho
    #11
    Hát nemtom skacok, én nem akarom egyik játékot sem védeni a Championship managerrel szemben, de most töltöttem le nemrég és... Hát nem valami nagy élmény, mindenki mondja hogy CM így meg úgy ver minden más manager játékot, ami lehet hogy szakmailag igaz, de totál élvezhetetlen! A menü kurva bonyolult, átláthatatlan, az élmény pedig nulla. Szövegben látom a meccset, mitmodjak kurva jó! 2001-ben vagyunk és képtelenek egy alap vizuális meccset csinálni? Építeni meg nem lehet vagy mivan? És ez a játék veri a többit???
  • EqUiNoX
    #12
    Aggyisten! Megvan a director of football, kábé 2 hete. Azota az istennek nem igazodtam ki a sok-sok menün, és értelmén. Igaz, nagyon nem is törtem magam, majd eccer, ha lesz energiám is időm. Szinte fanatikus módon gyüjtök minden nemű managert, tycoon-t és hasonszőrű gammát, de sok letöltés vége az, hogy felirom egy cd-re, és sosem látom viszont a vinyón. Nem akarok vitázni, mindenkinek megvan a maga favortija, de nekem a mai napig a Ultimate Soccer Manager 98 a best. Nemtom miért, de azzal nagyon szerettem/szeretek a mai napig is jáccani. Pedig nem mai prg. Vizualitás egy meccsen? Hát, nemtom. Nekem nem feltétlen fontos, hogy lássam, fifa szinten, hogy ki mekkora gólt lő egy manager prg keretein belül. Persze valami apro kis graf legyen, de nekem elég az a kis pálcika emberes USM megoldás. Ám a többi menünél, opcionál nem árt, ha van grafika, és szép is, mert többnyire ezek álloképek, és a feelingen nagyot dobnak ugy, hogy nem lassitják a gyengébb gépeken a játékot. Na csak ennyit akartam nagy hirtelenséggel..eheh..további jonapot!
  • cenobite
    #14
    Én az USM98-at játszottam/játszom. Nem tudjátok, valami újabb verzió nem jött ki?
  • Fam
    #15
    én is totál egyet értek, de a kezelőfelületen kívül azért néha újítanak, bár ez tényleg csak a fanatikusoknak tűnik fel, adatbázist meg úgyis frissítenek kb. havonta, szóval lényegtelen lenne minden évben beszerezni az újat, de azért én 3 éve minden októbeben várom az újat. Az animációval meg úgy vagyok, hogy minek, ha minden őtődik gól ugyanaz???
  • Mr.Macho
    #17
    pikolo!!!!!az FAPLM2002-őt honnan szedted le?
  • Fam
    #18
    én a faplm2001-gyel játszottam egy kicsit, de sajna akkor már cm fan voltam így nem tudta megnyerni a tetszésemet. de lehet, hogy ha megunom a cm 01-02-t kiprobálom újra
  • Mr.Macho
    #23
    én .bin kiterjesztésben keresem, abban kezdtem el tölteni, de nem tudtam befejezni
  • Mr.Macho
    #24
    háh, direct connecten meg lehet találni a Championship Manager 2002-őt és az FA Prmeier League Manager 2002-őt is, az viszont már más kérdés, hogy mennyi idő alatt jön le ...
    Ha nincs Direct Connect-etek, akkor nézzétek meg a fórumot a programok beszerzésében, ott van egy külön ilyen téma
  • Mr.Macho
    #25
    jééééééééé, megvan az FA manager 2002!!! csak még nem mindent értek! Kinek van meg már egy ideje és tudna segíteni?
  • Mr.Macho
    #27
    pl 1: amikor rákattintok egy játékosra (bal kattintás), akkor előjön egy csomó adat. Van a skill, egy szám (azaz a skillje) és mégegy szám zárójelben, az mi?
    2: az ajánlott jegy árhoz képest hogy érdemes változtatni az árat?
    3: milyen staffet érdemes fizetni?
  • Mr.Macho
    #29
    na és assistant managert mért nem lehet igazolni?
    érdemesebb auto edzést beállítani vagy magam csinálni? ha magam, akkor hogy? melyik épületek a legfontosabbak, milyen sorrendben építsem őket?
  • Mr.Macho
    #31
    még pár kérdés :) :
    -ha jobbkattintok egy játékosra (aki a csapatomban van) előjön egy ablak és ott jobb alul van 4 gomb. Mi a különbség a "sell player" és a "free transfer" között?
    -mennyire hatásos a training center? Kb hány edzőt tartsak?
  • Mr.Macho
    #34
    mivan DElux, sikerült letölteni? :-) helyes, nagyon helyes...
    A kondíciót javíthatod, ha kevésbé erőlteted a játékosaidat. Azaz ne csinálj mindennap edzést és ne mindegyiket maximumon hanem legyen legalább 2 (de inkább 3) nap szünet ("rest"). Meg érdemes úgy csinálni, ahogy az igazi edzők: ha a csapatod sok nemzetközi kupában vesz részt és nem csak a heti 1 fordulót kell jáccania, hanem szerdán a Bajnokok Ligájában is kell jáccani, akkor kevesebb vagy enyhébb edzés tervet csinálj csak arra az egy hétre. Még egy nagyon jó ötlet, ha nagy csapattal jáccol és az egyik fórdulóban egy sokkal gyengébb ellenfeled van, akkor néhány fontos vagy fáradt játékost rakj a cserepadra, így legközelebb már fel lesznek töltve és hátha a cserejátékosok jobb formában vannak mint a kezdők! Hosszú távon pedig iktasd be az edzésbe a fizikai erőnlétet fejlesztő gyakorlatot.
  • Mr.Macho
    #35
    hú, ez egy kicsit hosszúra sikeredett, de legalább mindent tucc
  • Mr.Macho
    #36
    amúgy ki milyen csapattal nyomul?

    (én lejáccottam egy szezont a barszával, eredmény:
    -spanyol liga 1. helyezés
    -spanyol kupa 1. helyezés
    -Bajnokok Ligája 1. helyezés
    ...
    Aztán nem volt kedvem ezt folytatni, mert semmi értelme és átmentem a Hertához )
  • Mr.Macho
    #42
    Nekem szerencsére nem volt, de olyan viszont igen, hogy a fél csapat lesérült és a cserék meg nem pont azon a poszton jáccottak, így kb 5 játékos 50-es skillel jáccott. Ez tartott vagy három hétig. A BL-ből kiestem...
  • Mr.Macho
    #43
    lenne még néhány kérdésem:
    1) Hányas szintig lehet fejleszteni az épületeket?
    2) Mekkora különbség van egy 1-es szintű és egy 2-es szintű épület között? Megéri a befektetést?
    3) Mért van az, hogy az idény elején megkérdezik tőlem hogy max hány bérletet adjanak el és mennyiért, utána meg teljesen más áron (olcsóbban) sokkal több jegyet eladnak?
  • Mr.Macho
    #44
    akakrok készíteni egy oldalt ennek a játéknak. Nincs valami ötletetek hogy mik legyenek rajta?
  • Mr.Macho
    #46
    még én sem jutottam odáig, hogy építsek egy kettes színtű épületet, de szerintem nem kell hozzá minden épüéetből legalább egyes.
  • Mr.Macho
    #50
    köszi, de én nem vagyok valami profi weboldal készítő, csak egy kispályás aki dreamweaverrel dolgozik
    amúgy király, már 4-en vagyunk, nemcsak hárman.

    még lenne kérdésem:
    Igazoltam egy talent scout-ot, de nem csinál semmit? Elvileg nem kéne 18 alatti játékosokat keresnie és jelenteni, hogy kit érdemes igazolni?
  • Mr.Macho
    #53
    hehe, a sájt má készülőben van...
  • Mr.Macho
    #54
    valamelyikőtöknek nincs meg eredetiben a játék?
  • balumaci
    #57
    A legkirályabb managerprogram a Premier Manager 98
    ,szerintem mindmáig ez a legjobb!!
  • Mr.Macho
    #58
    ÍMEEEEEEEEEEEE:
    http://www.geocities.com/andrew_ceasar/index.htm

    ez még csak a főoldal, többre még nem volt időm, hogy teccik?
  • Mr.Macho
    #59
    ahhoz képest hogy életem 3. kísérlete egy site kreálására nem is rossz
  • Mr.Macho
    #60
    href="http://www.geocities.com/andrew_ceasar/index.htm">
  • Mr.Macho
    #61
    x
  • Mr.Macho
    #62
    ITT A SITE-UNK
  • M.A.D.
    #63
    Nekem megvan!
  • Mr.Macho
    #64
    és nincs valamilyen mód, amivel el tzdnád nekem küldeni interneten a kézikönyvet?
  • Mr.Macho
    #66
    sajnos egy kicsit elakadtam a site-al, nem tudom beállítani a gombokat, hogy átváltsák a jobb oldali frame-t. :(
  • Mr.Macho
    #69
    mint az állat :-)
  • Mr.Macho
    #71
    újrakezdtem a Lazióval, megvettem: Rivaldot, Giggst, ... :)