36
Rally Championship Xtreme
  • silanor
    #1
    Nagyon jo ez a jatek. Mar reg nem jelent meg ennyire jo Rally szimulator. Csak egy gondom van vele. Palyak utan soxor kilep es meg a Save Game-ig sem jutok el. Ez egy nehez palya kettos utan eleg idegesito tud lenni. Erdekelne, hogy ez masnal is jelentkezik-e?
  • Pheel
    #2
    Nem tudom, te hogy állsz a valósághűséggel, de nekem nagyon nem tetszik, hogy holdi gravitáció van. Ezt nem lehetett véletlenül ennyire elrontani. A grafikára nincs panaszom.
  • ATi
    #3
    ja, nalam is
    de egyebkent szerintem voilt mar RCXes topic
  • CSOCSO
    #4
    az hoyg valaki nemtudja hogy is vislekedik egy autó egy bukkanó után az nézzen meg egy rallyt élőben vagy akár a tv ben nem kicsit szoktak ugratni!!! szal a gravitáció ebben a gamezban van a legjobban eltaláltva
  • Pheel
    #5
    Az igaz, de nekem sikerült egy kerítés tetejére ugratnom és autózni rajta uszkve 30 métert, anélkül, hogy leestem volna, aztán ment tovább a kocsi. Pfff.
  • Dante
    #6
    szó mi szó eléggé durva billentyűzettel vezetni, most fogom kipróbálni a kormányommal is, ha azzal is ilyen megfejelem!
  • Toya
    #7
    Ez a Csocso szerinti realitás...Talán nem láttál még rally versenyt ? Colin McRae és Tommi Makkinen minden szakaszon szokott 30 métert autózni a kerítésen...néha még többet is.

  • ATi
    #9
    tenyleg, mekkora szimulatr az a CMR...
    a cserjeken faszan nem tud atmenni a kocsi, a picurka bokrokrol ne is beszéljunk, sot azokrol a pici fakrol se...
    CMR-ben meg szinte alig mozdul el a kocsi a foldtol, ha pedig igen, az is veletlen, szerintem ott a foldtol valo elmozdulas kulon van belerakva a palyakba.
    Arcade-nak szerintem tul nehez!
  • ATi
    #10
    ehh, faradt vagyok mar, az eleje a CMRrol szol, a vege meg a RCXrol
    szerintem az ugrasok neha tenyleg unrealisak, de tudnak realisak is lenni
    aki nek meg nem teccik az meg varja a Rally Trophy-t

  • Pheel
    #11
    Kipróbáltam megint a leírtak alapján. Hááát. Kap még egy esélyt...
    Viszont gagyi, hogy felrakja a teljes CD-t.
  • Breki33
    #12
    az erzekenyseget nem lehet valahogy kicsit lejebb venni?

    nincs valami cheat hozza hogy az osszes palyat es kocsit ki lehessen probalni?
  • Breki33
    #13
    amugy meg mi a fenenek uj topic-ot nyitni neki amikor mar nyitottam neki egyet ugyanezen a neven...
  • CSOCSO
    #15
    a trophy is baromi simulator!! megyek ugy 30 al... kanyarodom a gázt elengedve kanyarodik majd mikor 10 elo megyek nem kanyarodik tovább hanem megy egyenesen miközben és balra mennáék ( nyomom az irányt) ez féknél még el is menne de nem fékeztem ez is rohadt élethű!!!!
  • Bill
    #16
    Igen BAROMI ÉLETHŰ a Trophy!
    Csak felvilágositás végett!
    Egy koros elsőkerékhajátu autot vezetsz, amelyeknek még lengéscsillapitoja sincs (ugyanis ezt a szerepet gumirugok végzik), nincs benne elektronikusan vezérelt Differencálmű, sőt még egy nyamvadt Torsen-Diffi sem! Elsőkerékhajtás kapcsán ugyebár hozzáértők megemlitik az alulkormányozottságot, amely még abban a korban hatványozottan jelentkezett!! No és még nem is emlitettük a rövid tengelytávot, ami ugyancsak NAGY feladat elé álitja a racer-t!
    Szoval a Trophy SZIMULÁTOR!
    Effelől nyugodj meg CSOCSO!
    Amennyiben kétségeid lennének meginvitálhatlak egy elsőkerékhajtásos versenyautoba, amivel bebizonyitom neked, hogy ez a legélethübb gamez idáig!!
    Persze ÉN vezetek!;-)
  • CSOCSO
    #17
    trophy élethű?? akopr olvasd el amit a mésik topicban irtam a trophy sem szimulátor!! de rohatul nem!!!
  • Bill
    #18
    Azt tegyük hozzá, hogy SZERINTED!!
  • Toya
    #19
    Csak nem egy Trabantba ?
  • Bill
    #20
    Nem Toya!:-)
    Renault Megane MAXi 290Hp!
    Tavalyi Monte-n F2 elsőhelyezettje!!
    Belgiumbol lett ide delegálva!:)
    Igaz nem Mini, de elsőkerekes....
  • Toya
    #21
    Huh, az király lehet.
    Csak nem rallyzol az életben ?
  • Dikkma
    #23
    Elvileg itt

    ftp://208.190.0.89/other/test]/.tagged/by zapaz/bollocks/

    fenn van.
  • Breki33
    #24
    cheat:
    To enable all cars and tracks just type cheating homer on the first menu screen of the game ! When cheats are enabled you just hear a motor sound !!

    To enable all cars and tracks just type "cheating homer" on the first menu screen of
    the game ! When cheats are enabled you just hear a motor sound !!
  • Breki33
    #26
    gamecopyworld-on nincs?

    en meg iranyitas patch-et keresnek hozza :(
  • Bill
    #28
    Lacika22!
    Én nem mondtam, hogy az enyém az auto!;-)
  • elaxa
    #31
    Szicsesz mindenkinek! Kellene a Rally Championship 2000. Honnan lehet levezérelni?
  • Anee
    #32
    pcguru cd-n is rajta volt s eredetibe is csak 1500FT
    Még többet is megér az a game
  • TMRacing
    #33
    Hali !

    Kellene egy kis segítség: DVD-re írtam a játékot és kellene a játék címkéje amit sajna nem tudok. /DCKey error/ Ha valakinek megvan az írja ebbe a fórumba. /figyelj a nagy és kisbetűkre meg _ erre ha van benne./
    Köszi....
  • TMRacing
    #34
    Hali !

    Nagyon kellene egy kis segítség: DVD-re írtam a játékot és kellene a játék címkéje amit sajna nem tudok. /DCKey error/ Ha valakinek megvan az írja ebbe a fórumba. /figyelj a nagy és kisbetűkre meg _ erre ha van benne./
    Köszi....
  • landmine
    #35
    Hello
    Tudnátok segíteni abban, hogy a Rally Extreme játékban hogyan kell (lehet-e egyáltalán) pályát, meg időjárást, stb váltani? Vagy végig kell menni az egész bajnokságon??
    köszi.
  • landmine
    #36
    Na, látom nem lehet rajta pályát választani...
    Nincs esetleg vkinek játékmentése?