440
Ghost Recon
  • I.C.ram
    #1
    megjelent mar vagy mi van? :))
  • skorpio7
    #2
    Hát tudod ez elég érdekes , mert a délelőtt folyamán ezt olvastam a 0dayftp topic-ban .

    Kacsababa ma 11:07 | Válasz erre | #7187

    ftp://195.70.32.215/incoming/tmp/tag/and/fill/by/greener/

    Dragon's_Lair-Razor1911 (ISO)
    Ghost_Recon (ISO)
    Macromedia_Flash_5.0 (RIP)
    Adobe_Photoshop_6.0 (ISO)
    Adobe_Premiere_6.0 (RIP)

    Megnéztem és tényleg ott volt a teljes cd .Amokor jó fél órája be akartam írni ide a topic megnyitásakor a címet , hogy ti is tudjátok , sajnos már az összes file törölve lett .Mindenesetre elég érdekes , mert még az isonews-on híre-hamva sincs a programnak .De a délelőtt , akinek gyorsabb nete van mint nekem , az már le is tölthette a programot .Elvileg lehetséges a dolog , mert a GOLD-dá válása már megvolt .
  • ubi
    #3
    skorpio! fel tudnád tölteni az sg-re az uccso négy fájlt? annyi hiányzik! rar, r30,r31,r32 hiányzik! Please! BIG THX!!!
  • TneX
    #5
    Kéne a gém hallod-e és akkor többen lennénk..:)))
  • I.C.ram
    #7
    en is akarom a jatekot!!!! :))
  • Viking
    #8
    En is, en is! Ha masnak kell, akkor nekem is! Egyebkent mi ez a game?
  • Viking
    #10
    Ez eddig kiraly, de a game is kene hozza!
  • Hustler_hu
    #12
    Nalam mindenk oks , Drak oszehozhatnank azt a multit mert a game super (pont ahogy mondtam :)) )
  • ubi
    #15
    skorpio! nyasgem!
  • ubi
    #17
    nekem 4 file kivételével megvan!!! help!! rar,r30,r31,r32 hiányzik! Help!!! ha meglenne, feltölteném valami gyors szerverre, ha valaki tud egyet!!!
  • I.C.ram
    #18
    valaki rakja mar fel valahova pls
  • skorpio7
    #19
    UBI !
    Szintén , ha jólesik neked is .
    Azért legközelebb legyél figyelmesebb és értelemzd azt , amit leírtam . OK !?!?!?!?!?!?!?

    "...De a délelőtt , akinek gyorsabb nete van mint nekem , az már le is tölthette a programot ..."

    Szóval az a helyzet , hogy én nem töltöttem le , mert nem állok neki egy jó 6 órás töltögetésnek , főleg akkor , ha jó eséllyel időközben törlik is a file-okat .Mint kiderült , igazam is volt .Másrészt ha figyelmesebben olvasnál más topic-okban , akkor tudhatnád , hogy S-O-H-A nem töltök le ISO-t , csakis rip-et és azt is azért , hogy megnézzem milyen a program .Van egy jó haverom , aki ha kell egy játék full-ban meghozza nekem .Én így szerzem be a nekem tetsző játékokat , ezért kár szidnod engem .Értve vagyok ?!
  • ubi
    #20
    ha gyors neted van, miért fos rippeket töltögetsz???
  • skorpio7
    #21
    Mondd , nem tudsz olvasni vagy ennyire értetlen vagy ?!
    Broadband - 300kb/s , azaz 37.5 KB/s .Elvileg ennyi , mert valójában csak 33 KB/s a stabil sebesség .Ez azt jelenti , hogy ideális esetben óránként 120 MB-ot tudok leszedni ( ezt már többször lemértem , így ez fix adat ) .
    Akkor egy kérdés .:
    Szerinted így mennyi időbe telne leszednem egy játékot ember ???
    Szóval ki az a marha , aki nekivág egy ennyire bizonytalan letöltésnek ?! Bár a kérdésre már megadtad a választ .
    Remélem azért nem sértődtél meg ... nagyon .
  • Hustler_hu
    #22
    Nem em meg nem ertelek ... ummm ... azt akarod mondani hogy a haverod neked megveszi a jatekokat ugye ? a rip meg aza sharware fajta ...
  • skorpio7
    #23
    Valahogy úgy ... te már kapisgálod haver !
  • ubi
    #25
    valaki tegye már fel a rar, r30,31,32-t!!!!
  • skorpio7
    #26
    Ugyan már Tressy ! Hát lehet , hogy nem a legjobb hasonlat volt , de Hustler csak próbálta magyarázni az én álláspontomat a játékletöltéseimet illetően , ami lehet , hogy nem a legjobban sikerült .
  • Shep
    #27
    Nem tudja vki honnan lehet letölteni a Black Thorn ripet?
  • ember
    #30
    mit takar az, hogy a R6 célzási rendszerét használja?
  • Hustler_hu
    #31
    Nah en csak BSA mentesitem a helyet ... Mivel melyentisztell BSA itt csak legalis vasarlok vannak ... es a Ghost Reconnak vegezzuk a betatestet , ugyebar ?
  • Dreet
    #33
    Lantee: Nem kell hozzá R6.
    Csak telepít , és Terroristára vadász...
  • Shep
    #35
    Nem árulnád el honnan töltöd?
  • Shep
    #37
    Az isonewson még se híre se hamva nektek honnan a bánatból van már meg? Nem tud vki letöltőhelyet ehhez meg a Black Thornhoz?
  • ubi
    #38
    A Gost REcon négy file kivételével megvan! A forumban volt! Mire leszedtem volna már tötrölték!
  • ubi
    #39
    Ghost Recon!
  • Shep
    #40
    Az ok de nincs vmi új hely, de ami igazán kéne most az a Black Thorn
  • skorpio7
    #44
    Lantee !
    Egy mail-ban küldjél már nekem egy címet vagy ismertetőt erről a fizetős ftp-ről .
    Előre is kössz .
  • skorpio7
    #45
    Úgy valahogy , jól mondja a srác mélyen tisztelt BSA .
  • skorpio7
    #50
    Lantee !
    Már elég régóta ismerem az oldalt , sőt a kétségeimet illetően ( mennyire maradhatunk inkongnitóban , ha onnan töltünk ) még levelet is írtam nekik , amire elég rendes módon gyorsan válaszoltak is .Arra gondoltam , hogy te esetleg ismersz másikat , de így nem kell mondanod semmit .Azért kíváncsi vagyok , hogy mikor frissítenek a srácok , mert Október 21.-e óta kijött már pár játék , ami igencsak nagy érdeklődésre tarthatna számot , persze csak ha fent lenne .De nincs .Majd figyelem , hogy tényleg betartják-e az igérteket a srácok .Amúgy én összehoznám a warezcenter és insane warez oldal készítőit , mert amíg az egyiknek jó táthelye , addig a másiknak a leggyorsabb friss cuccai vannak meg .Nyerő oldal lenne belőle .Egyáltalán nem zavarna ez az ezres dolog .Manapság ennyi a belépő egy jobb helyre , vagy egy jobb ital ára , szóval ezért 1 hónapon át minden friss cuccot megkapni sem rossz befektetés .
  • Cobra11
    #57
    Milyen típusu játék ez??????????
  • ember
    #58
    mint a r6
  • Cobra11
    #59
    Aha. És honnan tudnám letölteni?
  • ember
    #60
    Na az engem is érdekelne.

    ja egyébként többek szerint közelebb áll a Flashpointhoz a játékmenet
  • Cobra11
    #61
    Ok.
  • Cobra11
    #62
    VALAKI PLEASE EGY RIP LINKET!!!!!!
  • CSOCSO
    #63
    nemtom mé nem tűnik fel senkinek hoyg ez a R6 vagy mi ugyanis a cime tom clany's ghost recon és van a tom clancy's rainbow six....
    no de mindegy okoskáim amugy nekem elindult most telibe hallod drak? csak d3d8.dll hibája van vagy mi:) ppedig van fent directx8!! eddig futott is:) mikor fut mikor nem a mugy azért van Operationos flashponitonos beütése mert ugyan akkora terepeken kell nyomni a grafikája szebb annál a történések jobban mint az of!! szal az of nál sokkal de sokkal jobb!! amugy majdnem ugyan az mint az r6! nah császtok!
  • skorpio7
    #65
    Remélem azért tudjátok , hogy ez mindössze még egy béta változat .November 6.-án jön majd ki egy demó belőle és ezután jelenik még csak meg a teljes játék .
  • Mighty_
    #67
    En es mar tobbek is szoltak ezert CSOCSO-nak, de egyszeruen javithatatlan a pacak :)
    Ugye CSOCSO? :)
  • CSOCSO
    #69
    köcs**ge*** faszok:))))) ehh nah jo bocs!! nem gyakorolni kéne hanem lassabban odafigyelve pötyögni de nincs kedvem perceket pötyögni 3 mondat miatt:) fogalmazni pedig tudok csak mire elkezdem a mondat elejét a közepén már nem emléxem rá:) amugy nem vagyok beteg sem hogy nem emléxem ilyen dolgokra...amugy meg azé mert valakit lefaszozok és az megsértődik azt sajnálni tudom...okoskáim miatt megsértödtél tán? akkor bocs de ha egy ember ilyet ir nem kell felkapni azonnal a vizet...amugy ennyi.. remélem most nincs eráshubák:) jah a gamez király csak töltöm ujra mert minden második file CRC damage-os:) ez olyan király!!!