18
Az igazi auto szimulator
  • CSOCSO
    #1
    ez is jo megkaptam egy olyan ember ip cimét aki opont ebben az orában csinált itt forumot mivel kiirta nekem az g erről az ip ről oránként csak egy lehetz az jo mert pont akkor mentem fel a netre no de mindegy szal ez a gamez nemtom kinek van meg ki ismeri nem iy olyan élethű de azé jol elszorakoztam vele!! honnan lehet leszedni? kinek van meg?
  • I.C.ram
    #2
    ez az a jatek amiben egy piros autoval kell furikazni es pontokat kell szerezni?
  • Cobra11
    #3
    A Real Car Simulator R: Nissan Edition-re gondolsz? Nekem megvan és ha gondolod 1 vagy 2 hét múlva (sajnos csak akkor tudom) feltöltöm neked szívesen. 3*2.88 mega nem sok. Egyébként neked megvan a No One Lives Forever? Tudom kicsit húzos a mérete, de nekem meg az kéne. SZÓVAL HA VALAKINEK MEGVAN A NO ONE LIVES FOREVER ÉS TUDJA AZ TÖLTSE MÁR FEL LÉGYSZI NEKEM! ELŐRE IS KÖSZÖNÖM.
  • CSOCSO
    #4
    megvan feltölteni nem tudom cd-n van meg amugy a real car demija az kb 7 mega és egy sárga autoval kell benne a köröket róni... az instalja japán:)a gamez már jó.. amugy az egész gameznak anniy a neve hogy real car simulator!!
  • CSOCSO
    #5
    meg van egy world sport cars nevezetű is az is jo lehet
  • Anee
    #6
    az a odysee by car:))
    vérgagyi de C64 fíling!
    ez a real car teljesen más
  • CSOCSO
    #7
    igen ez az de full gamez kelene nem a demo ami 6-7 mega
  • Cobra11
    #8
    A full rip gamez van meg 8 mega és csütörtökön ha még érdekel fel is tudom neked tölteni.
  • CSOCSO
    #9
    köszönöm szépen!!!
  • Cobra11
    #10
    Nincs mit. Te miért nem tudod feltölteni a Nolf-t? Nem elég gyors hozzá a netkapcsolatod?
  • Cobra11
    #11
    Egyébként én is szeretek néha hülyéskedni a Real Car-ral.
  • Cobra11
    #14
    5 perc múlva kezdem a feltöltést: ftp.supergamez.hu/upload/realcar/realcar.zip
  • Cobra11
    #15
    Valamiért nem enged feltölteni. Regisztrálok egy tárhelyet a tárnál és átküldöm mailben a felhasználói nevet és a jleszót.
  • Kicsizoli
    #16
    Látom egy kicsit elhalt ez a forum nincs meg valakinek a Real car Simulator R Toyota Edition
  • Teflon Mike
    #17
    DE LOL EZ TÉLLEG MEGHALT lassan 1 éve nem írt ide senki :S
  • Scottt
    #18
    Csak azért irok h ne haljon ki a topicokot