147
na valyon mennyit?
  • CSOCSO
    #1
    Sziasztok van egy p3 am 600 nioncs huzva igen stabil!
    van hozzá egy intel alaplap nagyon állat alaplapi hangkártya de ki lehet kapcsolni különleges ujfajta BIOS és ezen van 256 mega ram... a cucc stabil és cool nem huzot mennyiért lehetne eladni? én olyan 50-60 ra gondoltam!
    szerintetek??
    ha p4 et akarok venni milyen alaplap jo hozzá ( név szerint) és milyen ramot vegyek ( ne csak a legjobbat soroljátok nem vagyok milliomos)
    köszi elöre is
  • Pheel
    #3
    30-ért megveszem :-PPPPP
  • TheZsenyka
    #4
    Használtan kb:
    256MB RAM: 6 ropi
    Unidentified Intel lapod: 8
    Intel P3 600 proccod: 12

    ez ugyebár 26 ezer de mivel tesó vagy engedsz egy ropist és máris rofl árainál tartunk, 60 ezer?
  • MuERTe
    #5
  • Pheel
    #6
    Azért kissé többet ér meg a proci. Mondjuk a PIII-800 30 ropi + fa. Tudom, a 600-as valszeg 100-as FSB-vel nyomul.
  • Pheel
    #7
    De ha Csocso talál egy multimilliomos csemetét, aki sík a géphez, akkor lesz az 60 :)))))
  • TheZsenyka
    #8
    Igazad van Pheel, megfeledkeztem a csoda kategoriába sorolható események esetleges bekövetkezéséről
  • MuERTe
    #9
    Talán ha bemagyarázza, hogy az egy pénégyes, csak az alaplap rosszul detektálja akkor elmegy az többért is. Tul nagy sebességkülönbség nincs, tehát egy laikusnak nem lesz feltünő
  • TheZsenyka
    #10
    "Tul nagy sebességkülönbség nincs, tehát egy laikusnak nem lesz feltünő" ez nagyon betalált... meglehet még jobban is jár az ipse mintha vadonás pí fór-t venne...
  • Pheel
    #11
    Szar ez a szöveg srácok... :-)))))
  • CSOCSO
    #14
    nagyon vicces árakat mondot ti nekem!! 60 alatt el nem adom a gépet! jah azt nem mondtam hogy a ház is ugrik .. ami majdnem husz rugo ( nagy ATX ház 5 férőhelyes)


    az alaplap D815 EPEA
  • CSOCSO
    #15
    lehet tuningolni ha az alaplapon áthelyezed Jumper-t
  • Mathias
    #16
    Na most komolyan újan az egész meg van 65-ből+fa ez meg használt gari nélkül szerintem reális az 55-60e FT
  • CSOCSO
    #17
    az nagyjából jo de ha ház is akor lehet az 70 is
  • Pheel
    #18
    Egy átlag 6 helyes ATX torony úgy 10 használtan.
  • MuERTe
    #19
    Házzal 60ezer. Úgy még reális is nagyjából és jobban is hangzik.
  • CSOCSO
    #20
    talán 70 ért elmegy
  • Pheel
    #21
    Akkor minek kérdezted?
  • Mathias
    #22
    csocso: házzal értetrtem az 55-60-at, de ezt azok tudják akik értenek hozzá. Ne nekik add el.
  • CSOCSO
    #23
    70 éert adom min.. egy ember is 50 ért akarta meg megveni!! most nézem a MISTRAL-t 110 az egész áfa nélkül!!!!!!!!!!!
  • Pheel
    #25
    Te sem vagy normális, ha azt hiszed, hogy ezt meg is veszi valaki...
  • Pheel
    #27
    Na akkor elmondom, hogy miért gondolom így:
    -az LCT 08-as vinyó nem egy nagy karriert befutott cucc kishazánkban, tehát kevés embernek van, még kevesebbnek van elektronika gondja és még ezeknek is csak egy része ismer téged innen-onnan.
    -Pioneer: ha neked a mechanika ment ki és nem szériahibás az egész gyártósor, akkor másnak is az megy tönkre.
    -Hollywood Plus: az elfüstölt alkatrészek között van. Megvegyem a falra dísznek?
    -mem: ki vesz hibás RAM-ot?
    -Monster: talán, de az után sem kapkodnak az emberek, főleg egy felrobbant házból valót.
    Szóval legalább ne reklámozd, hogy min ment keresztül szegény. Akkor talán...
  • Mathias
    #28
    Csocso most az egész gépet adod ennyiért vagy csak alaplap, proci, mem, ház alkatrészeket mert utóbbi esetbe max 70 egy nagyon nagyon balféknek aki ért hozzá annak max 55
  • CSOCSO
    #29
    akor zerezzetek nekem olyan balféket
  • CSOCSO
    #30
    egyszerűen nevetséges hogy 1 éves sincs a gép akor volt 300 ezer ft igaz hogy 17 moncsi stb.. de ha igy nézed csak a hw gyorsítás belekerül évente 50-100 ezerbe
  • TheZsenyka
    #31
    Csocso... a géped értékét e pillanatban erősen redukálja az elfüstölt komponensek hemzsegő mivolta... szerintem panaszra semmi okod... balekot szerintem meg ne keress, mert a baleseti sebészeten ébredhetsz kisbaltával a hátadban
  • Pheel
    #32
    Ezzel az a gond, hogy nem a Csocso gépe füstölt el.
  • [Walaki]D`Lair
    #34
    És ez? Abit KT7 + Athlon 900MHz + 256MB RAM + Ati Radeon 64MB DDR ViVo + 35 GB Vinyó ?
  • narumon
    #38
    Aborg: Szerintem meg inkább AMD procis cucc..
  • Anee
    #40
    Athlon XP
  • Anee
    #43
    Hát egy KT266As MSI alap úgy 46 ezer lesz
    hozzá az XP 1700+ úgy 50
    ram 10 -256 Brand PC2100
    ebből kiderül: XP
  • Anee
    #44
    amúgy a lap+procid úgy 35-40 maxx szerintem
  • Pheel
    #47
    Ha felvethetek én is valamit: lapnak inkább egy Abit KG7-RAID-et ajánlok. 8 IDE hely, ugyancsak DDR, AMD NorthBridge, és 40+fájdalom.
  • muhratelhamri
    #51
    http://prohardver.hu/ph_cikk.php?id=53

    Itt mindent megtalálsz amit a hűtőkről tudni szeretnél!
  • Pheel
    #53
    Ettől a 3-tól óvakodj, ha használni is szeretnéd a gépedet! Mind a három valami iszonyat hangos! Ha kibírja a proci, akkor inkább egy FOP68, vagy CAK68, vagy WBK68. Persze ha 1.4-es TB-et veszel, az már a te bajod :)
  • muhratelhamri
    #54
    http://www.tomshardware.hu/cpu/01q3/010917/index.html

    még több hűtő teszt!!!
  • Pheel
    #58
    Semmi, csak ahhoz már kell a zajos hűtő.
  • Anee
    #60
    Jaj azt a 200FSB-s TB 1.4et felejsd el
  • Anee
    #61
    helyette 266osat vegyél sokkal gyorsabb
    az 1400 200FSB-s úgy egy 1200 266osnak felel meg:-)
  • Pheel
    #62
    A lapodat szerintem cseréld egy RAID-esre. Plusz 5EHUF és még 4 IDE eszközt visz el. Azaz 8-at.