73
vűálasz várok
  • mateos
    #1
    Mé van az,hogy beirok valamit , azt nem tetszik a moderátor úrnak vagy nemtom ki a fasznak , és erre kitörli valaki,,??????pedig semmi olyat nem irtam ami miatt indokolt lenne a kitörlése....kezdek csalódni gyerekek....
  • St
    #2
    Valószínűleg a játékosok fórumáról beszélsz:
    Bradock és Borg fel lett kérve, hogy tegyen rendet ott, és állítsa meg a további minőségromlást. A ha offtopic, semmitmondó, vagy "csakúgy" típusú üzeneteket hagysz, akkor ki lesz szedve. Ha csevegni akarsz gyere ide, vagy a gumiszobába.
  • mateos
    #3
    oké
  • Marki
    #4
    Mi az a modernátor?
  • mateos
    #5
    az aki szivtja az emberkéket
  • Marki
    #6
    Gondoltam.
    Nekem mindig azt mondja,hogy nincs modernálási jogom.
  • mateos
    #7
    c'est la vie
  • Marki
    #8
    ja.
  • mikike
    #9
    és megállították?
  • Laci
    #11
    Akkor azt mondja meg valaki, mi a helyzet a hardware fórumban, mert már tűrhetetlen, amit "farkaspok" az Amiga vs. PC topicban csinál. Ilyenkor ki moderálja azt a részt, mert attól tartok ott gyorsan ki kell törölni a színvonal érdekében farkaspok máshonnan belinkelkt enyhén szólva gusztust és moderációt nem tűrő hozzászólásait!!!!!!
  • Bradock
    #12
    Moderálva.
  • Laci
    #14
    Thankz!!! 1000*köszi, általad kedvenc topikom visszanyerhette eredeti állapotát és picivel talán magasabb színvonalát. Király vagy! Remélem farkaspok abbahagyja.
  • Bradock
    #15
    Én is mondtam a múltkor...
  • Bradock
    #16
    Nincs mit.
  • G@b0r
    #18
    ??? miről szóltam én kinek???
  • G@b0r
    #20
    csak most néztem be ebbe a topicba :D
  • Mike
    #21
    Elnezest, hogy ide mereszelek irni, de ra kene nezni a politikara, mert kezdenek elfajulni a dolgok.
  • Efreet
    #22
    írjatok a [email protected] -ra, nem tudom ki most a politikában a mod...
  • Laalee
    #23
    nemlehet halas feladat :)
  • Efreet
    #24
    hát nem... vállalnád? .)
  • Lteebee
    #25
    Valahogy ki kéne nyilvánítania a sg-nak, hogy a politika topic alcíme: Gumiszoba 2.
  • Coine
    #26
    ÍGY VAN, vagy törölni kéne azt az egész helyet, mert alapjába véve rohad sajnos, és nem lehet változtatni rajta, 2 moderátor is kevés !!!
  • Efreet
    #27
    nem kell törölni szerintem, minden politika fórum forrong most, le fognak nyugodni, csak kellene valaki higgadt, aki addig is a durvább anyázásokat törli.
  • Coine
    #28
    de ehhez 2 moderátor (Bradock,Cutter) is kevés, sebaj, én nem járock oda, kímélem magam :)
  • Efreet
    #29
    Bradock pl utoljára vasárnap hajnalban járt erre, Cutter passz... egyébként ez meg leginkább azokat minösiti akik nem képesek higgadtan vitázni, vagy a másik véleményét tiszteletben tartani.
  • Coine
    #30
    vagy akik demagógok és nem bírnak felfogni semmit.
    legutoljára novemberben jártam a polfórumban, akkor elegem lett, kihagytam 5 hónapot, most visszatértem egy kicsit, higgadtan semmi anyázódással, toleranciával, de amint láttam SEMMI nem változott, szal most újra mellőzőm azt a fórumot és maradok a nyugodt általánosnál :)
  • Efreet
    #31
    te bejártál a polityikába? mazochista :)))
  • Coine
    #32
    ugye ? abba is hagytam...
  • Lteebee
    #33
    Nem akarok durván fogalmazni.
    Hogy is mondjam?

    Talán Coine volt a legszámottevőbb azok közül, akik miatt létre kellett hozni.

    Coine: remélem, belátjuk ezt.
  • Bradock
    #35
    Érdekes, mikor elkezdünk moderálni akkor abban a pillanatban bejelented, hogy te oda soha többet nem jösz. Én ezt nem értem.
    Pedig emlékezetem szerint a Te hozzászólásaidat nem igen kellett moderálni.
  • Bradock
    #36
    A választások után úgyis aktualitását veszíti a topicok java része és úgymond "választás utáni nagytakarítás" címén törölve lesznek.
    Mivel a hozzászólások száma szerintem lényegesen le fog csökkenni, így sokkal könnyebb lesz moderálni a Politikát.

    Van egy érzésem, hogy miután lecseng a választás, utána kezdenek születni újra a "zsidózós" topicok, provokáló hozzászólások.

    Az a baj, hogy a provokátorokat nem lehet kiszűrni, maximum ideiglenesen.

    St -nek egyszer már javasoltam, hogy csak regisztráltan lehessen írni a Pol.fórumba de technikailag nehezen megvalósítható.
    Pedig azzal legalább a több nickkű, álltalában rosszindulatú hozzászólások számát le lehetne csökkenteni.
  • Mike
    #37
    De resztrálni is lehet többször, nem? Vagy nézi az ip-t is?
  • Coine
    #38
    Nem látom be mivel nem voltam éllovas provokátor, tehát nem ismerem el.,
  • Coine
    #39
    Persze, hogy nem kell, de ami ott folyik az már sok...na de hagyjuk,.... REMÉNYTELEN....
  • CSOCSO
    #40
    1) miért van az hoyg egy csomoszor nem küldi el az üzenetet??? fehér lap felirat következő: a lap nem elérhető
    2) soxor tök lassú..
  • Bradock
    #41
    Nálam is ez van. Most írtam Ádámnak a hibáról.
  • Dikkma
    #43
    :))
    Azt küldd már el mailben, a "nem válasz 'CSOCSO' üzenetére"-t mivel csinálod :)
  • CSOCSO
    #44
    ???
  • Sephi
    #46
    Faxomba kellet bezarni a Konyvek : Keres\Kinel topikot!!!

    Ezeket azutan kaptam privibe :


    "A könyves fórumod mért zárták be? Pont ilyen fórum kellett volna nekem is mert én is keresek pár könyvet."


    "Figyu miert zartk be a forumot? Nekem is kell egy konyv."


    Faxomba hogy van 100 olyan topik aminek semmi ertelme es ez vegre szolt volna valamirol ti meg torlitek!
    Remek a moderalas!
  • Dzsini
    #47
    ott van az alcímben ha jól látom.. erre találták ki az apróhírdetést, van keres/kínál benne, működik.