82
Codename:OUTBREAK
  • Crem
    #1
    Megint egy mászkálós lövöldözős játék!
  • Crem
    #2


    Ha esetleg még több képet illetve anyagot akartok megtudni róla akkor jobb szerintem a www.venom.3d.com oldal...
  • Lacc
    #4
    Le tudnám tölteni az ISO-t, de a demója nem teccett annyira... Lehet hogy a zeljes jobb persze, majd +látom.
  • CaviaR
    #5
    Honnan?
  • Lacc
    #6
    Az Insane warez-ről.
  • CaviaR
    #7
    Mi a pontos cím? Amit leírtál, az alapján megnéztem, és letöltet velem vmi php3 kiterjesztésü file-t. Azt megnyitnia kéne, nem?
  • Lacc
    #8
    Tessék: insane.hu/warez. De annyira nem kell örülni, mert hogy használhasd, havonte perkálni kell egy ezrest. Szerintem megéri, gyors, megbízható FTP szervert kapsz a legújabba játékokkal és filmekkel (tényleg). Egy ideje már használom.
  • Lacc
    #10
    Először nézd meg az oldalon, hogy hogy működik ez, és ne kérdezz ilyeneket.
  • Lacc
    #13
    Lol, de akkor persze nem nevetsz mikor ezresér leiratsz egy ISO gamét. Na ez ugyanaz, csak itt ezresért jópár új gamét kapok egyszerre.
  • Lazarus
    #14
    Én ezt az Inszéjn warezt át akarom baszni és mindent letölteni:D
  • Crem
    #16
    Hali!:)

    Mivel nektek már meg van 1-2 szót mondhatnátok róla,mert nekem csütörtökön hozza a nagykeres és nem akarok hülyeségre kiadni lóvét...
  • Crem
    #17
    Még egy kérdés multi van benne?
  • Dante
    #18
    Nemhiszem, hogy Wajk fizet akárkinek is a CD írásért Nem nézted régebben a 0-day warez topicot?
  • zplayer
    #19
    Kiraly a game, Az intro pedig egyenesen gyonyoru.
  • zplayer
    #20
    Van.
  • I.C.ram
    #21
    honnan szedhetem le?
  • zplayer
    #22
    ftp://153.96.8.2/incoming/Tagged/By/Peet/CODENAME.OUTBREAK-DEViANCE/
  • zplayer
    #23
    Es mi a biztositek arra, hogy nem nyelik el az egy darab ezresedet ? :)
  • Crem
    #24
    Thanx!:)

    Ha megvan összehozhatnánk egy multit...
  • Lacc
    #25
    Az hogy nem a warezoldalnak fizetek hanem egy hivatalos tárhelyszolgáltatónak, vagy nemtom minek hívják ezeket. Mint az extra, meg ilyesmi. Most csinálhatnék magamnak egy weblapot nemtom hány megáig. Ha tudnék...
  • I.C.ram
    #26
    biztos jo ez a hely? mert nekem nem talalja
  • zplayer
    #29
    ftp://153.96.8.2/incoming/Tagged/By/Peet/CODENAME.OUTBREAK-DEViANCE/dev-cnob.r41

    -problad igy
  • I.C.ram
    #31
    onnan nem tudom leszedni... van mas cim?
  • KeviN
    #33
    Irtok a jatekrol is, vagy csak a letoltesevel van gond ? En pl. elakadtam a 3. palyan...nemtudok tovabbmenni. Az adatokat osszegyujtottem, de nemtom mit kene csinalni, hogy feljussak a legfelso szintre...talatam 1 bezart ajtot amikor felmasztam a szellozon a felsobb szintre, de nincs hozza se kulcsom se semmi...eloleny mar nem nagyon talalhato a palyan, es igy kisse bosszant a dolog.
  • marlowe
    #34
    Nemtudom, de ez már a sokadik fps amiben csalódnom kellett...nagyon hangulatos install, jó háttérzene, kellemes menü...aztán elindul a hangulatos videó...(itt már kicsit gyanús a karakterek mozgása)..

    Végül a játék is elindul....HALF LIFE ENGINE AAARRRGHHH!!...
  • marlowe
    #35
    Szóval szerintem sokat kihoztak ennek ellenére a játékból...pl. a Fák kifejezetten jók...az épületromok, meg mindenhol ugyanazok, az emberek rondák...a tereptárgyak iszonyat gagyik és felismerhetetlenek....hát nem tudom...miért nem használnak normálisabb engine-t?

    2001-ben q2-szerű enginnel kijönni?
  • marlowe
    #36
    Szóval szerintem meg ne vegye senki, letölteni érdemes, mert van akinek bejön, és a hangulata is érdekes lehet...de a játék maga elég lapos...igaz kb. 20-30 percet játszottam vele...

    Viszont pl. a Max Payne-nel a kipróbálás volt 3-4óra :)))
  • Hustler_hu
    #37
    marlowe ... ez taktikai fps ... nem max payne ... itt nincs bulettime ... es NEM quake 2 engine ... menj be a fak koze es meglatod ... ELOBB TANULMANYOZD utanna krakogj ...
  • Alien!
    #38
    Ja,a kettő között annyi a külömbség mint egy szökőkút és egy kerticsap között...Persze a Codename javára,mert bár nem giccs az biztos,viszont nekem sokkal jobban teccett..
  • I.C.ram
    #39
    szerintem kiraly csak nagyon lagos a multi. de ha valakinek van kedve jatszani vele multiban akkor szoljon
  • Crem
    #43
    Hali!

    Lenne 2 kérdésem...

    1. Nektek is ilyen rohadt lassan installál?

    2. Néha egyszerűen megmakacsolja magát és kapok valami extrém hibaüzenetet (vagy fagy) indítás után!:((

    Hozzáteszem,nekem a gyári van meg és Win ME van fent. Ezidáig még egy játék sem panaszkodott...
  • Sephi
    #44
    En ma kaptam meg de (es most nem akarok szidkolozni de megis ) en ma a intronal leszoptam magam
  • izb
    #46
    Nincs neked egy kisse nagy arcod???
  • Hustler_hu
    #47
    nahat ... es azt hogycsinalod ? :))))) marmint a szajat magad leszopasat :)) es legalabb elvezed ?
  • Cobra11
    #48
    Ez kommandós vagy katonai fps?
  • Crem
    #49
    Szerintem nagyon király a GAME!:)
    Most vagyok az 5. küldetésnél,de egyre jobb.
  • Crem
    #50
    Ketten vagytok,de a fegyvereddel egy egész országot el lehetne pusztítani!:)
  • iMagination
    #51
    Nem értem. A PCGAMES azt írta össz. 13 pálya van, abból 7 világűrben játszódik.
    Ehhez képest a 14-nél vagyok és a földön... :)
  • Crem
    #53
    Hali!

    Ha valaki tud segítsen nekem PLS.!!

    Játék közben kapok egy ilyen hibaüzenetet:
    *************** EXCEPTION CAUGHT ! ********************
    ExceptionMessage = Access violation at address 10052450 in module 'VITAL.DL:
    :L'. Write of address 0C2EB000
    ExceptionCode = C0000005h
    ExceptionFlags = 00000002h
    OuterException = 00000000h
    ExceptionAddress = 10052450h
    NumberParameters = 00000002h
    Exceptiondata =
    0: 00000001h
    1: 0C2EB000h
    2: 0001001Fh
    3: 00000000h
    4: 00000000h
    5: 00000000h
    6: 00000000h
    7: 00000000h
    8: 00000000h
    9: FFFF127Fh
    10: FFFF4033h
    11: FFFFFFFFh
    12: 10044ED8h
    13: 01180177h
    14: 0C2EAF9Fh
    PObjects: PSYSTEM object removed, pid=997
    PObjects: PSYSTEM object removed, pid=1006
    PObjects: PSYSTEM object removed, pid=3361
    PObjects: PSYSTEM object removed, pid=3606
    DDRVAl = No error

    Ha valaki érti és tud tanácsot adni azt szívesen fogadom,mert rohadt idegesítő mindig újrakezdeni...
  • I.C.ram
    #54
    ugyanez a bajom nekem is ezt irja ki :(((