17
FA Premier League Manager 2002
  • FrezeR
    #1
    Sziasztok!
    Megvan valakinek ez a játék?(Nekem igen)De az a gondom vele,hogy állandóan kifagy és nem lehet vele játszani:(Na meg a menüt folyton hiányosan jeleniti meg igy élvezhetetlen ,pedig jó kis game!
    Esetleg valaki nem tudna egy verziót neten ami müködik is?Vagy esetleg egy javitást hozzá?
    Előre is köszi!
  • FrezeR
    #2
    FA Premier League Manager 2002 a neve ha nem lenne világos...
  • Piko
    #3
    Állítsd be a 3D Setupban a kártyádat. Ezután a menűk jók lesznek. Nekem akkor fagy ki amikor meg akarom nézni a stadiont vagy a meccset.
  • M.A.D.
    #4
    Piko:Mert biztos rip-ped van.
    Én Daemonnal felinstalláltam full-ra, NOCD crack 554MB, és minden OK.

    YEOVIL TOWN FOREVER!
  • FrezeR
    #5
    M.A.D. és honnan lehet leszedni azt a teljes verziót? mert nekem tényleg a rip van meg!
  • M.A.D.
    #7
    Van Direct Connect a gépeteken?
  • hackett1977
    #8
    Sziasztok!

    Állítólag nagyon lehúzták ezt a game 't, mert az EA alig változtatott valamit az előző (PLFM 2001) verzióhoz képest. Mondjuk én csak képeket láttam, de már azoktól is nagyon kivoltam akadva.

    Ha érdekel valakit, nézze meg ezt a topic 'ot:

    Alex Ferguson Player Manager


    Ez kibaszott nagy stuff lesz...

    GLORY GLORY MAN UNITED...& COME ON ENGLAND!
  • hackett1977
    #11
    Már megjelent (pár hete). A BBC már le is tesztelete. Ha gondolod, nézd meg a topic 'ban az értéklőt és a linket.
  • FrezeR
    #15
    Valaki lécci irjon egy cimet ahol megvan az ISO vagy ha oda tudná adni nekem valaki!!
    Előre is köszi
  • Geronimo
    #16
    erdekes, nekem is ilyen problemaim vannak neha........ezert kell mentegetni :)
  • Geronimo
    #17
    nekem nem ripem van, full install.....megis kifagy ilyenkor neha........de kiraly jatek, mar a masodik szezonom kozepen vagyok /kicsit egy-ket igazolas el van tulozva, vagy nincs is, de mindegy/