16
AquaNox
  • ember
    #1
    Nah látom még nincs ennek topicja.
    Ha valaki nem tudná, az Archimedian dynasty folytatásáról van szó.
    A játék nem rég lett gold, szóval hamarosan várható.

    www.aquanox.de
  • skorpio7
    #2
    Nem szeretnél zsákbamacskát venni , letölteni vagy megszerezni !?!?
    Akkor töltsd le a DEMÓ-t , hogy megnézd !
    Most jelent meg !!!
    Én már töltöm !
  • ember
    #3
    honnan töltöd?
  • Lacc
    #5
    Letöltöttem. Nem nagy szám, nekem nem tetszik annyira...
  • skorpio7
    #6
    Kénytelen vagyok egyetérteni veled .Azért ha valaki szereti a lövöldözős programokat és még nem játszott ilyet víz alatt , akkor íme itt van a játék , amire vágyott . :)
  • Lacc
    #7
    Legalább a grafika egész jó =/. Mintha úgy hallottam volna hogy lesz benne kereskedés is meg ilyenek, ha igaz akkor lehet hogy egész jó lesz mégis, de ezeket az instant action-öket sehol sem szeretem.
  • skorpio7
    #8
    Holnap minden kiderül , mivel 15.-én jelenik meg .Ha a hacker csapatok elég gyorsan dolgoznak , akkor vagy ma vagy holnap már fent is lesz a neten a játék ISO-ja . :)))
  • skorpio7
    #9
    Még valami , tényleg nem tudnál jobb logót csinálni ? - csak azért , mert ez a mostani az eddigiek közül a legrosszabb , ami volt neked .Bocs a kritikáért , csak hát ez a mostani tényleg elég ronda .
  • ember
    #10
    demó tényleg nem nagy szám, de az elődben (AD) is a történeti rész volt az igazán ütős, nem a külön küldetések. majd kiderül.

    viszont a grafika eszméletlen, főleg ha magasra veszi az ember a különböző beállításokat. és még gyors is.

    (ja, nekem a hang nagyon recseg a demóban, másnak is?)
  • CaviaR
    #12
    Szerintetek elindul ezen a config-on?
    Celeron 466 Mhz, Voodoo3-3000, 128 MB ram.

    Más: A képek alapján olyan lehet, mint a Deep Fighter.
  • gyurcici
    #15
    Sziasztok ki tud segíteni honan húzzam le vagy szerezzem meg a GOTHIC nevű játékot?
  • Aquli
    #16
    gyurcici: warezcenter.warez.hu
    nekem errol az oldalrol az aquanox ripet amikor szedtem, a rendes fajlok helyett csak 1,882 byte-os fajlokat szedett, amiket ugye megnyitni se lehetett Mi lehet a gond?