21
A legcsodálatosabb kalandjáték ???
  • skorpio7
    #1
    Hát ez is nemsokára megjelenik , ugyanis a mai napon lett GOLD állapotú .
    3 év fejlesztés után elvárható , hogy valami csodálatos kalandban legyen majd részünk .
    Aki esetleg nem ismerné , annak ITT egy cím .Én csak annyit mondhatok , hogy ez ez kimondhatatlanul szép , futurisztikus kalandjáték lesz .
    A mérete is ennek a grafikai csodának köszönhetően 4 CD-n fog hozzánk elkerülni . :)))
  • CaviaR
    #2
    Tyűha! Ez tényleg nem rossz! Mondhatni a legszebb! Sőt, a legszebbek között is a legszebb :)))
  • The Lord
    #3
    már 3 éve fejlesztik? nem is tudtam, kiváncsi leszek, hogy a myst sorozatot felül tudja-e múlni
  • skorpio7
    #4
    A képek azért elég meggyőzőek nem ?! :)
  • Crem
    #5
    Akcja gry rozgrywa się w bardzo różnorodnych środowiskach, na otwartej przestrzeni i we wnętrzach, stworzonych przez bardzo utalentowanych artystów - latające miasta-balony, tajemnicze podziemne lokacje, porzucone przemysłowe kompleksy, czy pływające po morzu organiczne statki kosmiczne.




    Hírtelen megijedtem,mikor csak ez a szöveg jelent meg...
  • Crem
    #6
    Félretéve a hülyeséget GYÖNYÖRŰ!
  • skorpio7
    #7
    Most lett aktuális a program !
    Bár egy kicsit nagy a mérete .Aki nem tudja letölteni , az jobban jár , ha megveszi a dobozosat mert így már igencsak megéri .Persze csak ha tetszik a játék !

    10/17/2001 Schizm: Mysterious Journey Razor 1911 [5 CDs]
  • M.A.D.
    #8
    Nem azért de ez előtt már nyitottam egy topicot.
  • skorpio7
    #9
    M.A.D. !
    Nem akarlak téged sem kioktatni , mint ahogy ezt már tettem másokkal is , de már nem egyszer mondták a moderátorok , hogy mielőtt nyitunk egy új topic-ot , nézzük meg , hogy van-e már egy ugyanazzal a játékkal foglalkozó másik .Sajnos te is ebbe a hibába estél bele .
    Mikor belépsz a "Játékosok fóruma" részbe , a topic-ok nevei fölött találod a "Témák"-at , amire ha rákattintasz , akkor kilistázza az neked az összes eddig megnyitott játékkal foglalkozó topic-ot .Így láthattad volna , hogy míg a te tegnap nyitottál egyet a játéknak , addig én ( nem értem , hogy miért nem figyelted meg , hogy én mikor is nyitottam a topicomat ) OKTÓBER 4.-én .
    Ha nem csal az emlékezetem , akkor tegnap OKTÓBER 19.-e volt , így te voltál az , aki később nyititt egy új at a játéknak .Mondjuk úgy , hogy a tied a felesleges .
  • M.A.D.
    #10
    OK! Akkor én ezt most kitörlöm.
  • M.A.D.
    #11
    OK. Dobj meg 5 bin és cue file-al, és akkor nem sértődőm meg.
  • skorpio7
    #12
    Rendben !
    Küldöm !
  • M.A.D.
    #13
    Hát ha neked meglenne, lehidalnék.
  • skorpio7
    #14
    Még nincs .De amint meglesz , tájékoztatlak .Jó lenne belőle egy demó is , mert nem szeretem a zsákbamacska játékokat .
  • M.A.D.
    #15
    Ez a game eredetileg 8 cd-s lett volna, nem?
    Mysterious of the Druids. Na a 3.cd je hiányzik csak, de az a game sem lehet rossz. A képek alapján.
  • skorpio7
    #16
    Azt nem tudom ugyan , hogy eredetileg mennyi is lett volna , de a VAULT szerint 3 éve fejlesztik már és minimum 4 cd-s lesz a program .Mára kiderült , hogy 5 cd-s .Abban igazad van , hogy ennél nagyobb méretet is akartam és tervbe volt véve , hogy ez a játék DVD-n jön majd csak ki .Gondolom a felmérések miatt ( hogy a felhasználók hány százaléka is rendelkezik számítógépes DVD lejátszóval ) döntöttek mégis a cd-s megoldás mellett .Te hogy szerzed be ?
    Legálisan vagy sem ?
    Csak azért , mert írjál már ide róla véleményt , ha esetleg meglesz előbb , mint nekem .Tényleg annyira jó-e , mint amennyire szép .
  • M.A.D.
    #17
    Még nincs meg. Hogy szerzem meg? Nem is tudom, de a munkám megsínyli. Egyszercsak rajtalesz a vinyón.
  • skorpio7
    #18
    M.A.D. !
    Olvastad a másik topic-ban , hogy mit írtak róla !?
    Én men igen hiszem el , hogy így lenne .Kizárt , hogy 3 év fejlesztése után ilyen lenne .A képek , nem hazudhatnak .Tényleg nem próbálta még ki senki más ???

    "...© AnarchoiD tegnap 17:03 | Válasz erre | #3

    nagyonszar, elobb tapostam F8-at... egy 5cd-s gametol elvarhato lenne a sima grafika, erre tomoritesi/pixel hibak garmadabval, es ha valami tortenik, az biztos hogy a hatter hangok ELNYOMJAK a karakterek beszelgeteseit, es csak talalgatni lehet mirol vakeralnak..."
  • M.A.D.
    #19
    Igen, olvastam. De izlések és pofonok.......
    Majd meglátjuk (de mikor?).
    Én most egy másik kalandjáték beszerzéséért folytatok nagy harcot, de ezt már írtam.
  • skorpio7
    #20
    Tudom ! :)
    Sajnálom , hogy nem tudok segíteni én .De próbáltad ott , ahol mondtam ?
    Szerintem ha segítséget kérsz , akkor biztos lesz valaki , aki válaszol .Nem olyannak ismerem a supergamezes társadalmat , hogy ne tennék meg .
  • M.A.D.
    #21
    Igen. Én DC-ben "nyomulok". Kössz amúgy a segítséget. Kange-t meg ismerem pár hónapja. Szóval két szálon megyek előre.