18
The Nations
  • Sephi
    #1
    Most olvastam rola szerintem jou lesz... jaccot mar valaki vele?
  • skorpio7
    #2
    Hát tudod ez elég érdekes dolog , de letöltöttem , elolvastam a PC-GURU értékelését ( 65%) és letöröltem .
    Jobban jársz , ha inkább Settlers 4-ezel vagy előveszed a Cultures-t .Többet érsz velük .
  • Sephi
    #3
    Aszondod? Oksa akkor nem szerzem meg majd letoltom a demot vagy valami...
  • Tomcat
    #4
    Hi!
    Mondjuk én nem néztem meg a progit, de nem hiszem, hogy Settlers4 -et megcsapja. Ha még nem játszottál a Settlers4-el, akkor azonnal szerezd be. Nagyon jó!
  • Sephi
    #5
    Settlers4? jaj ember az mar regen megvan:)))
  • Tomcat
    #6
    Oszt kinek nem? :)
    De akor is az a király!
  • Sephi
    #7
    Nah kabbe ! Vazz ez 10000000 jobb mint a huje S4!! Ha ne hujetsel! Ha amiota megvan nem aludtam rendesen at az ejszakakat mert eszt nyomom! Ez kerva jo jatek es nem ertem miert kapott only 68% ... meg PC Guru suxxx de jol!

    Magyarul aki Settlers rajongo az szerezze be mert nem banya meg egyaltalan!
  • hali
    #8
  • Sephi
    #9
    Gyerekek! Surgosen kene ez a gama nekem! Valakinek megvan meg?
  • Sephi
    #10
    Ahm... szal nincs meg ez senkinek ?:D
  • Sephi
    #11
    Milyen kis agresziv voltam akkoriban :D
  • Saturas
    #12
    Üdv. Ha valaki meg tudná nekem mondani hogy honnan tudom letölteni ezt a játékot akkor én lennék a legboldogabb e földön. Ugyanis sehol nem találom. Előre is köszönöm a segítségeteket.
  • Saturas
    #13
    Van itt valaki vagy ez egy kihalt oldal.
  • donatus13
    #14
    vna:D
  • donatus13
    #15
    mi kell hozzá hogy neten menjen?
  • Olcsy
    #16
    Sztm csak net!xDBár nem tom.
  • Olcsy
    #17
    Hy all.Hogy kell a piacba rakni a sütit,szappant stb.-t?Csak mert minden emberem vagyis pimmonom azért rinyál mert nincsenek kellékek a piacon!Válaszokat előre is köszönöm.
  • Olcsy
    #18
    Áhhh,megvan!De xarra valók a szállítok!Az építésekhez is alig viszik a cuccokat!Mondjuk inkább Sims 2-vel meg a kiegészítőkkel játszom meg a Resident Evil 4-el!