38
Planet Of The Apes
  • Crem
    #1
    Hali!

    Kéne egy kis help!:)
    Persze,ha egyáltalán játszik vele valaki!:(((

    Annál a résznél tartok,amikor 4 gyógyszeres dobozt felvettem.Mit kell vele kezdeni,mert nem egészen látom át . A filmet sajna még nem volt időm megnézni!:(((
  • I.C.ram
    #2
    szerintem egy szar ez a jatek! de te tudod
  • Crem
    #3
    Tényleg nem egy 100% de azért annyira nem rossz...
  • Crem
    #4
    Senki?:((((
  • skorpio7
    #5
    De ! :)))
    Én igen , játszok vele .Nekem nagyon bejött .Tökéletes az irányítás , nagyon jók a fejtörők .Te hol tartasz ?
    Én éppen most megyek majd ki a Kolostorból .Megnézted már a Holofilmet ? Szerintem nagyon ott van a film hangulata .Szólj , ha valahol elakadtál , meg te is nézz ide vissza , ha nekem lenne gondom vele .
    Persze csak azért , hogy segíts ! :)))
    A zenét is nagyon eltalálták .A mentés az egyedüli hátránya , mivel ezt csak minden pálya végén teheted meg .De legalább van benne kihívás . :)))
  • Crem
    #6
    ÁÁÁÁ!!

    Végre valaki!:)

    A legelső hozzászólásnál,már leírtam,hogy merre akadtam el!:(
    Egyébként nekem ez a stílus jön be igazán!:)
    Igaz I.C.ram nagyon lehúzta minden topicban!:(((
  • Viking
    #7
    Kerdes: mi ez a jatek, milyen ez a jatek?
  • Viking
    #8
    Jah es I.C.ram ne zavarjon, ilyen... :)))
  • skorpio7
    #9
    Ja tényleg ... én is jó vagyok 4 :)))
    Marha jól elolvastam az elejét .Bocs , ne vedd kioktatásnak de tényleg marha jó ez game , mert tényleg nagyon jó logikai feladványok vannak benne .
    Na szóval , van nálad 2 violet , 1 blue és 1 red doboz .Ha elovasod a papírt , amin a kisérletek eredménye van , akkor láthatod , hogy melyik doboz milyen hatást vált ki , ha beveszed a tartalmát .A Violetet még meg se próbáld , hacsak nem akarod kezdeni elölről az egész pályát .A Kéket nyugodtan kipróbálhatod , de nincsen semmi hatása , a Red lesz a nyerő . :)))
    Vedd ne és várj ... először köhint egyet , majd szédül a hősünk ... eltelik 25 másodperc ... újabb köhintés és elájul .A paíron leírták , hogy a hatása halotti tüneteket eredményez .Ugye két ajtó van , ahol kimehetnél ... az egyik az a szoba , ahol a gyógyszeres dobozok nagyrésze volt .Itt ugye zárva van ez zsákutca , a másik ajtó az , ahol a rövid animációban láttad , hogy a kisérlet végén elviszik a halott embert .
    Ha felnézel az ajtó fölé ( FPS módban ), akkor látsz egy kiírást .Ez valami olyasmi lehet , hogy a halott kisérleti alanyok helye stb...
    Gondold végig !!! Hogy juthatnál ki , ha minden ajtó zárva ? Mikor is nyílik ki egy ajtó ??? Ha a riadó miatt jön egy őr ! :)))
    Tehát tedd a következőket :
    Állj a riasztó gomb elé , ami a kisérleti szobánál van , vedd be a gyógyszert és számolj 20-ig , majd rohanj oda a kisérlet helyére , ahol el fogsz ájulni .
    Ennyi ! :)))
    Ezután egy hűtőkamrában ébredsz fel , de ez már egy másik történet . :)
  • Crem
    #10
    Köszönöm!
    Igaz ezt is megpróbáltam,de mielött odaérnék jön egy brutális gorilla és rug rajtam akkorát,hogy vége!:(((

    Azért nem adom fel! Megyek és megpróbálom!:)))
  • Crem
    #11
    http://www.visiware.com/

    Itt találsz a játékról 1-2 képet és leírást!:)

  • Crem
    #12
    Kivittem a kolostort!:)
    Most a bányában tartok a második résznél!:)))
    Marha király!:))))))))))))))
    Kezd egyre keményebb lenni ! Illetve már nem olyan sűrűn osztogatja a Healt-os dobozt!:))))
    Na megyek vissza!:)


    UI: A holo tényleg nagyon állat lett! Jól érzékelteti,hogy "pár" éve nem használták...
  • Crem
    #13
    Skorpió!

    Ha esetleg erre tévedsz légyszíves segíts nekem.

    A Prison pályán járok,és nem tudom hova kell vinni az öreget (nyakán a bombával) ...
    Letenni sehol nem tudom és vele együtt felrobbanok én is!:(((

    Előre is köszi!
  • skorpio7
    #14
    CREM !
    Most járok a Mines Part 2-nél !
    Itt gázzal töltött alagutak vannak !Milyen messze vagyok attól a helytől , ahol most te jársz ?
  • Crem
    #15
    kb.12 küldetés után lesz ez!:(

    Az a baj,hogy már mindent megpróbáltam,de nem sikerül... Már szótáraztam is,hátha rosszúl értelmeztem valamit,de azzal se jutottam előrébb...
    UI:Azért próbálom folyamatosan...
  • skorpio7
    #16
    Hát próbálok minnél előbb ott lenni !
  • Crem
    #17
    Megvan!:))))))))) (mármint az öregemberes)

    Ha esetleg elakadsz szólj!:)
    Már kezdek nagyon a vége felé járni...
  • Crem
    #18
    Visszaszívom azt a kijelentésem,hogy kezdek a vége felé járni!:(

    Kezd olyan bonyolult lenni...
  • Crem
    #19
    VÉGE!

    Király!:)))))))
  • Crem
    #21
    Ha nincs nálad a gázdetektor akkor nem fog továbbengedni...
  • skorpio7
    #23
    Rácélzol legalább !?!
    Van ugye fps nézetre váltás is a játékban és ott megjelenik a célkereszt , amit csak rá kell vinned a hordóra és PUFF ... máris felrobban ! :)))
  • Crem
    #27
    Az melyik?

    Amikor az öreget cipeled a válladon?
  • Crem
    #29
    Ha jól emlékszem ez az a rész amikor az elnököt mutatja "csontá" öregedve.

    Szóval: Menj vissza oda ahol láttál a falon egy lilás tükörhöz hasonló mágneses teret amin nem tudtál átmenni. Abban a szobában van egy robot (azok a gömb alakú valamik) A földön heverve! Szerelj le róla egy alkatrészt és vidd a lila falhoz. Miután át tudsz menni a nagy kapunál be kell illesztened azt a tárgyat amit összeraktál...

  • Crem
    #31
    Szivesen!:))

    De csak simán Crem
  • I.C.ram
    #32
    mi a fasz? mar bocsi de o nem I.C. hanem az en vagyok!!!!!!
  • saradin
    #33
    sziasztok
    léééci segítsetek!
    Az első pálya harmadik részében totál beszorultam.
    Csak egy bunkóm van meg egy késem, és minden ajtó zárva
  • Crem
    #34
    Kicsit bővebben írd le mi van ott,mert elég rég voltam ezen a pályán...

    Addig vakon annyit tudok segíteni,hogy nézd meg nincs ott véletlenül egy szellőző rács?
  • saradin
    #35
    Két zárt ajtó van, amik nem nyilnak. Azonkivül egy pár doboz. Megpróbáltam felmászni rá de tovább semmi. Van ott valami szellozo legalábbis gondolom, hogy az de nem tudtam csinálni semmit.
    Nagyon kicsi az egész hely tán két szoba :))))
  • saradin
    #36
    Múgy ez még nagyon az elején van. Az elso részen belül a harmadik pálya
  • skorpio7
    #37
    Írd le a pálya nevét , de szerintem ez az a rész , ahol fel kell másznod a ládákra , majd onnan ha felnézel látsz egy gerendát , amire szintén ( ugrás vagy akcio gomb ) felmászva túljutsz a bezárt ajtó felett . :)
  • akyyy
    #38
    hali. modz van a film "valamelyik" adón, és nekem tetszik, és meghalottam, hogy van róla játék. Nem tudja valaki, hogy honnan lehetne esetleg letölteni? vagy demo