34
  • Efreet
    #2
    egy audiokábellel így se gond leripelni... felesleges ilyesmivel görcsölni, ráadásul figyelmeztetés nélkül
  • MZ/X
    #5
    Mas is. De nem errol van szo. Ma Dzsekszon, holnap mar mindenki...
  • dewdew
    #8
    Igy van! Szerintem az osszes kinai gyarto jovo heten megjeleno CD-ROMja tudja majd olvasni a lemezt.
  • Laalee
    #12
    pont ugyanugy feltorik mint a makrovision fele dvd kodolast... azt majd elötte le kell menteni egy feltoro prgival azt utana irhatod :)

    a masik fele az hogy ugye gyarilag hibas a cd tehat ez hangromlashoz vezet hiszen a cd nek kell kitalalni hogy milyen adatnak kene ott lennie és mivel en cd minoseget akarok hallgatni szerintem kötelezö lenne feltuntetni hogy ez nem az.
  • #14
    no kérem alásan: resist sony, resist jacko. :)
  • CSOCSO
    #20
    a u rock my worl már fent van pár hete a neten. a többi száma is talán amugy rohadt jo lett az uj száma és a klippje is nagyon jo lett!! M.J a best mindörökké!! ö a godfather a pop ban a king!! 2 ember volt és van a világon aki miatt száz ember ájult el a koncerteken: elvis és MJ!
    ő csinálta a legjob klippeket annak idején a legjobb pirotechnika meg minden és hülyeég azt mondani hogy Mj visszatért.. ö sosem ment el!! Nagyon cool vagy Mj! csak igy tovább!
  • CSOCSO
    #21
    arrol hogy cd másolás van benne az gáz... bár akármenyire vagyok Mj rajongo ( kis pisis korom ota ö volt a best!!)
    nem fogok MJ lemezt venni..max ha jo számok vabnak rajta de minimum 4-5......
  • Lion
    #23
    hmmmm clonecd és láss csodát, lamerek...
  • leslie
    #25
    Jallgassatok inkabb Moby Dicket, vagy Tankcsapdat. Na, ezek a jo zenek! :)
  • szucsati
    #34
    Szerintem Sony azért adja ki az ilyen cd-ket, mert hogy arről a médiapiac meg van győződve, hogy másolhatatlan, aztán kiderül, hogy mégsem. Na mi a következtetés? CD nem levédhető, váltani kell, hogy védeni lehessen. És itt jön akkor a két versenyző: DVD-audio és SACD. Aamint tudjuk, az SACD a Sony találmánya (CD meg Philips).
    És úgy tudom, hogy az új formátumokon már lenne másolásvédelem, alapól.
    Tehát valószínűnek tartom, hogy Sony be szertné vezettetni a SACD-t, hogy azán nagyot szakíthasson.