8
  • dewdew
    #1
    Ez mind magyon szep es jo, de Magyarorszagon meg az elso generacios nagysebessegu internetszogaltatas sem terjedt el.
    En most is csak 56K-val nyomom, mert masra nincsen lehetoseg, bar hamarosan a nagyobb varosokba talan megerkezik a varva-vart "nagysebesseg".
    De a kornyezo telepulesekre mikor fog odaerni? En pl azt tervezem, hogy valahol a kornyeken fogok venni egy kis hazat, mert azokat mar annyiert meg lehet kapni, mint a varosban egy panelt. Tehat akkor johogy kiszabadulok a betonrengetegbol. De mi lesz ott kint velem? Meg 20 evig 56 K-val fogom elbaszni az ejszakaimat?
  • An-Dee
    #2
    Sajnos igen. Nekem is dial-up van.
  • skorpio7
    #5
    Tudsz esetleg mondani egy linket , ahol erről a reklámról olvashatok ?
    Szeretnék én is váltani , mert utálom , hogy forgalmi limitem van , szóval érdekelne ez az országos lefedettségű szolgáltatás .
    Remélem azért a Broadband is összekapja magát és változtat üzletpolitikáján , mert ez így nagyon nem jó .
    Vagy megnöveli jelentősen ( dupla ) az egyes csomagokhoz tartozó forgalmi értéket , vagy követi az Axelero példáját és lesz egy általános díj , amiért korlátlan letöltés jár .
    A'la Kaposvár .
  • skorpio7
    #8
    Értem .
    Remélem , hogy egyre több szolgáltató fog feltünni a piacon , mert csak így lehet leszorítani az árakat az elviselhetőség határára .
    Mindenesetre már csak alig több mint 3 hónapja van a matáv momopóliumból , szóval van remény a változásra .