73
Sheep, Dog\'n\'Wolf
  • Bilux
    #1
    Hali Embertek igazán segíthenétek!
    a havas pályán elakattam mert valami bobát kéne hatástalanítani!!
    Aki játszott vele segíthetne!!!
    Előre is köszi mindenkinek!
  • Kánya
    #2
    tényleg...én sem tudom hatástalanítani!!!!meny valami pötyögés...oszt felrobbannak a bombák!!!!SEGÍTSEN VALAKI!!!!!!
  • fairplay
    #3
    A dolog egyszerű. Amikor zöldre vált a kijelző a bombán akkor gyorsan odakell menni és benyomni az activate gombot. Egyébkéntha duffy duckot kifagyasztod az elmondja mit kell csinálni. Szóval van egy kis ösvény szerűség ahol 2 bomba van egymás után. Activate ekkor bejön egy kis menü. Először elmutatja a gép hogy milyen sorrendbe kell melyik gombokat lenyomni. Azt hogy melyik rajz mit jelent azt a controllersbe megnézhetitek. Szóval miután elmutatta van egy kis szünet a sárga led kezd el villogni. Ezután te jössz! Ugyanúgy és jól időzítve kell benyomnod a gombokat a hatástalanításhoz. Eleinte nekem is sok fejtörést okozott de aztán rájöttem, hogy nagyon egyszerű az egész :) Sok sikert remélem tudtam segíteni!
    Jah egyébként én is ezen a pályán akadtam le :) Szóval miután hatástalanítttam a bombákat (fel is lehet őket venni hatástalanítás után) áthoztam egy birkát is felraktam a "libikóka" egyik végére :)) A másik végére kell legúrítani a sziklát amivál átdobja a birkát a másik oldalra. Az a problémám, hogy miután áthajította a másik oldalra ott is van egy deszka aminek a túlsó végére esik. viszont itt az a probléma hogy leesik a deszkával együtt. Tehát valami sulyt kellene rakni a másik végére ami megtartja. Nemtaláltam semmit amit odarakhatnék kivéve egy dolgot. A báránynak álcázott szikla a kőhajítónál viszont azt nemtudom felcipelni :( Van valakinek ötlete?
  • fairplay
    #5
    Amikor mutatja a gép milyen sorrendbe nyomd őket azt is mutatja hogy pontosan mikor. Ezt az alsó (asszem zöld) kijelzőn láthatod. Kb amikor a harmadik kijelző felvillan akkor kell benyomni.
  • fairplay
    #8
    Sikerült átvinnem a pályát! :) Nah szóval az első bombánál ahogy te is mondtad 2 szem villan fel. Alul egy kis zöld kijelzőn mutatja mikor kell benyomnod őket. Egyszerre csak egyett.. tehát az első szemet kb amikor a harmadik zöld kijelzőtre ér akkor nyomd, a másikat pedig amikor a negyedikre ért akkor. Egyébként ez látszik is amikor a gép elmutatja neked :) Azt gondolom tudod hogy a szem=belső nézet. :) Megnyugtatásul csak szolok hogy ezenkívűl van még 3 bomba más kombinációkkal :)) Ha egy bombát leállítottál nyomd meg ismét az activatet ahoz hogy felvedd. Nem lesz rá szükséged csak ne legyenek útba :) Sikerült megoldanom hogy ne essen le a birka ;) Nah jó játékot...
  • Sephi
    #10
    Errol szol a jatek?

    Ez az a Loney Tunes amikor a huje farkas lopna a baranyokat a ahuje piros haju kutya meg veri agyon?:)
  • Preacher
    #14
    Tudtommal az első pályán nincs bokor.. Ott csak annyi a dolgod, hogy a odaosonsz a kutya mögé ha 1cm-re állsz akkor sem fog észrevenni amíg nem vagy a látósávjában. Szóval a kutya mögött van egy bárány külön a nyájától. Azt megragadod és szépen ellépkedsz onnan. Odaviszed a bárányt a disznónak aki ad cserébe zöldséget. Erre azért van szükség mert a hídon átkell cipelned a bárányt, de ha ketten mentek (cipeled a bárányt) akkor túl nagy a súly és leszakad a híd. A következő a teendő: Végigszórod a hídon a zöldségeket bizonyos távolságra egymástól így megvárod amíg átér a birka. Ezután te is átmehetsz, márcsak a kijelölt helyre (kör) kell leraknod őt. A dinamittal robbantsd fel sziklákat és rakd le a bárányt. Ennyi ;)
  • OPM
    #15
    thx
    Ez nekem is jóljött :)
  • Sephi
    #17
    Nah kerem... masodik palyan ugye elcsabitottam a huje baranyt es raraktam a hujet a gombra de sehogy se tudok meg egyet szerezni... hogy kell?:)))
  • Sephi
    #18
    Ize a 4 es palyan mikor eloszor vanank a bombakes kataputalni ko emg mit... akkor van az a resz hogy a birkat ra rakom a tranbulira vagy mire es kovet hajtanam le de amikor rapul a birka akkor leesik a toba:(( Micsinajk?!
  • Sephi
    #19
    Kb az otos palyan amikor eloszor megkapod a mine detectort ott a vegen megvan mar abirka es van ket gomb meg ket jegtomb... nah most ott mijarakot ko csinalni mert en nem jottem ra hogy tologassam oket:(
  • Sephi
    #21
    Apam igen igazad van te jo eg en menyit kinlodtam mert aszitem valahogy mindaketo a gombon kell legyen! Koszi szepen!
  • Bilux
    #22
    Bááz emberek most meg elakadtam amikor egy krokodil elöl kell majd megszerezni a leveles ládát!! Az még rendben van mikor megütöm de vissza felé oda áll elém és se előre se hátra nemtok menni..:( ha valki eljut e sokadik pályára és ne adj isten sikerül megoldani akkor szoljon!!!
    Előre is köszi!!!
    Ui.:ne robbantsátok fel a krokit mert immunis rá!!! :))) De legalább fekete lesz..:)
    Szóval jöhetnek a segítségek!
    Fairplay???? NEM? :)))
  • cenci
    #23
    SSSSSSOOOOOOSSS!!!!
    honnan tudnám leszedni ezt a játékot!!!!!
  • Bilux
    #24
    Nekem hozták...
    Na senki???
  • OPM
    #25
    warezcenter.warez.hu -n már nincs fönn?
  • Bilux
    #26
    Help!
  • Sephi
    #27
    emberek! Mijarakot kell csinalni azon a playan amikor visza lehet menni az idobe? en ok kivagyok mert nem ertem! huje sarkanyt kinyratta a jovobe a kutyaval es a piros szornmyet is megszivattam de nem tudom elponi a birkat mert meglat Sam... micsinajak?
  • Bilux
    #28
    told el a köveket a múltban!!! ameddig lehet!
    És salival kicsalogatni a berkát!!! :)
    És nekem ki segít??? :(
  • Bilux
    #29
    NAH???
  • Sephi
    #30
    thehe! Megvettem az utso bonust es ha a masik oldalon megyek be a pajara elve a multba ad be es a jovobe kell atmenni igy man konnyu vaz:)))
  • Sephi
    #31
    Nah hogy kell a mocsar palyan kiiktatni a huje krokodilt mert nem tudom ?
  • cenci
    #32
    sajnos már a nem elérhetök között van
  • cenci
    #33
    én nagyon szivesen segitek,ha megmondod honnan lehet leszedni a játékot
  • Hustler_hu
    #34
    Szerezd meg a gumit kosd a fara majd ugorj le vele ... amikor lent vagy kapd el a padlot es tadaaam mehetsz is a cuccert :)
  • Sephi
    #36
    Jahey! Koszonom !
  • CaviaR
    #37
    Honnan tudnám letölteni???
  • tucsi
    #38
    Hali mindenkinek! Nem tudja veletlenul vki hogy amikor mar csak 7 birka kell (nem tudom hanyadik palya) hogy lehet azt a piros ordogot elzavarni ???
    Egy nagy teremben vagyok ahol korben lava folyik a tulso partjan pedig izzo lapatkerekek vannak es van egy gomb amit ha megnyomok akkor az egyik lapatkerek kiemelkedik a falbol es kihul ugy hogy ra lehetne ugorni de a piros figura mindig lecsap. (egyebkent az agyus palya vege)
  • tucsi
    #41
    Na en a kovetkezo emilt kaptam ezugyben (utolagos szerzoi engedelyel be copy-zom :))) )
    Halli!

    Szoval a megoldas : dupla ugrassal a piroska dobbantasait at tudod ugrani , gondolom mar probaltad.
    Egy dupla ugrassal ugorj jol a kozelebe , ugy , hogy elkezdjen uldozni , amikor el kezd uldozni
    akkor ket lehetoseg van , vagy lassan csinalod , es osszelapit , ilyenkor menj messzebbre , es probald ujra , a
    masodik , hogy amikor elkezd uldozni , elkezdesz futni , de korbe-korbe nem tulsagosan eltavolodva tole.
    Az oramutato jarasaval ellentetesen , ha folyamatosan futsz korulotte , egy ido utan megszedul.
    Ekkor felkapod a barit , rapakolod a piros gombra , raugrasz a fogaskerekre , es eddig ugralsz , amig a
    fonti kristaly kozepre nem kerul , ekkor kezdodik elorol az egesz , meg ketszer.
    Remelem foghato , ahogy leirtam.

    Copyryght by CHUPA :)))
  • tucsi
    #42
    Meg nem probaltam ki, majd holnap :)
  • TneX
    #44
    A második pályán hogy kell szerezni 1 másik birkát??
    Ennyit még nem szívtam játékkal:)))
  • tucsi
    #45
    rotator>
    es, nehez volt ?????
  • TneX
    #48
    Ahh kössz sikerült:)))
    Miután mondtad hogy csak 1 birka kell rögtön beugrott,hogy mi a megioldás!:)))
    Most a 4. pályán vagyok és azt nem tudom hogy hogyan csaljam el a birkát a fuvolával...:(((
    Nem egészen értem hogy hogy működik.De qrva jó ez a game:)))
  • rotator
    #55
    A gumikötelet a szakadák szélén álló 2 fához kötözöd és "átlövöd" magad (+ a birkát), mint egy gigantikus csúzlival.
  • Lacc
    #56
    Honnan lehet letölteniiiii???
  • Lacc
    #57
    Asszem a 3., vagy a 4. pályán mikor a fuvolával el kell csalni a kutyát, na ott elcsalom a követ ráejtem a fejére, meg minden, de 3-4 másodperc múlva felkel, és elkap!!!! Hogy kell ellopni egy birkát? Próbáltam már a gyorsfutással is, de az se elég gyors! Se káposzta, se semmi. Gondolom a tutajon kell átvinni a birkát a ventillátorral, de hogy juttatom a birkát a tutajra ha egyszer fel se bírom venni?
  • bertdusi
    #62
    SCYTHE:én is ebben a gondban vok nem tok mit csinálni ki tudna segíteni?
  • bertdusi
    #63
    SCYTHE:azt hiyzem tudom mit kell csinálni mint valamelyik részben az itallal és a ventilátorral csak most ital helyett bokor
  • lelkes8
    #64
    Gondolom nem igazn játszotok már vele, de abbana részben, kedves fairplay, úgy kell megoldani, hogy a libikóka szakadék felőli részénél rakdosz káposztákat, amiktet előtte találtál, aztán legurítod a követ, röpül a bárány, vés odasietsz a libikóka belső részére, hogy amíg a bárány eszi a áposztt, elen tarts neki!
    Nekem a 8as pályával van gondom... ilyen múltba visszamenős, és már az eléjén nem tudok átugrani a tavon, túl nagy, és a túlparton lévő fasla is magas. Rendelkezésemre áll, egy fa, amit a múltban kinöveszthetek,megadott helyeken, meg egy libikóka, egyik felén kővel, de akárhogy ugrog a másik feléről(akár a kionövesztett fáról) semmi se jó... AKI TUD SEGÍTSEN LÉGYSZÍVES
  • toto11
    #65
    nem tudja valaki, hogy hol lehet még beszerezni? jó lennne másolt is.