11
Megszűnik létezni az SD RAM?
  • KBB
    #1
    Úgy halottam, hogy lassan leállnak az SD RAM gyártásával. Szóval a közeljövőben elkezd drágulni az SD RAM, a DDR meg megy lefele és egy időn belűl az lesz, mint most az EDO-val: 32 MB EDO 10 rugesz, 32 MB SD 1 rugesz.

    Egyéb információ?

    by kbb
  • Anee
    #2
    nemtom lassan beruházok mégtöbb sdramra
    szerintem nem történik meg egy fél évig...mert ugye a P4et SDrammal akarják eladni:)))))
  • Pheel
    #4
    P4 SDRAM-mal olyan, mint Thunderbird cache nelkul -> hulyeseg :)
  • _Anee_
    #5
    lehet de intelke így akarja eladni====>szarként
  • dewdew
    #6
    Az Intelnek mindegy, hogy mekkora szarkent adjak el a P4-et, nekik csak az a lenyeg, hogy sokat eladjanak a belole.
  • TheZsenyka
    #7
    Az SDRAM nem szűnik meg csak átalakul...
  • Dikkma
    #8
    A DDR ram is sdram... nem tudom, ezzel mennyire mondtam újdonságot, félek, eléggé... :D
  • KBB
    #9
    Ehhe, ehhe. Egyáltaln nem mondtál újdonságot. De figyike, pörgesd nekem már a 133-as ramomat 266-on, mégse DDR. Szóval minden DDR SD, de egyik SD sem DDR. :D:D:D

    Valahogy így. Én arról beszélek, hogy a DDR jelzés nélküli SD fog megszűnni.

    by kbb
  • Anee
    #10
    amúgy szerintem egy jó ideig még lesz low-end videjókártyákon sdram.mert már ebből is van 300Mhzes.és annak a teljesitménye már kielégitő
  • KBB
    #11
    Ajánlanám figyelmetekbe:
    Az SG nyomán:
    "Az egyre mélyebbre süllyedő árak miatt több gyártó, mint például a Micron Technology és a Hynix Semiconductor átállt az új DDR memóriák előállítására. "

    by kbb