17
Nem lesz több Netscape?
  • ricky
    #1
    Azt a hírt hallottam, hogy az IE/ megjelenése után a Netscape nem csinál frissitéseket. Igaz ez?
  • ricky
    #2
    IE/=IE6
  • lck
    #3
    Nem tudom, de annak ellenére hogy nem vagyok Micro$oft rajongó az a tapasztalatom hogy az IE6 + NetCaptor 6.5.0 RC1 mindenkit messze ver (Netscape, Opera). Fel köthetik a gatyát ha le akarják körözni.
  • Zozo76
    #4
    a NetCaptor mar final (6.5.0)
  • lck
    #6
    A NetCaptor az Interet Explorerre épülő böngésző, annak szolgáltatásait kiegészítve. Legnagyobb előnye ( szerintem ) hogy egy oldal megnyitásakor pluszban megnyíló ( reklám ) ablakokat nem vágja a pofádba hanem egy plusz fűl jelenik meg alul ( mint az Excel-ben a többi lap füle ) ami egy gombnyomással bezárható, Vagy felvehető egy listára ( Popupcaptor ), igy azt a NetCaptor automatikusan bezárja. Magyar nyelven is elérhető ( www.honositomuhely.hu ) Tapasztalatain szerint IE 5.5-tel együtt használva a legjobb ( veri az Operát és a Netscape-t is.) Ha ügyes vagy és jól körülnézel a neten még talán nég 30 nap után is műxik
  • Imremagdi
    #7
    És honnan lehet beszerezni a java plugint a ie6-hoz, mert e nélkul egy rakás oldal nem jön le???
  • JaFFa
    #8
    Hali mindenkinek!

    Feltelepítettem a netscape 7.2-t de nem indul el. Leszed-felrak, semmi. Mozilla felrak az sem indul. Win2000 friss telepítés. Találkoztatok már ilyennel?

  • lck
    #9
    Én W2000 használok éppen most sp4-gyel + live updatekkel +
    SUN Java + Mozilla gond nélkül megy. Ezek közül talán az sp4 hiányozhat a legjobban neki ???
  • HITMorpheus
    #10
    Az mitől lehet, hogy már használom egy ideje a 7.2-es Netscape-et, és itt az sg-n eltünt az oldalak görgő a hozzászólások aljáról, igy nem tok visszalapozni egy témán belül. Rettentő idegesítő, pláne ha lém megy valahol, és nem tudom megnézni, miből indult ki.
  • HITMorpheus
    #11
    Na ezt jól megaszondtam....
  • Felfedező
    #12
    Megjelent az új Netscape 0.9.4-s BETA verziója, aki gondolja töltse le
    innen:

    Netscape Browser 0.9.4
  • Pisák Zsolt
    #13
    Heeeeelp !
    Netscape 8.1 - t hogy tudom magyarítani? Ha valaki tud segítsen. előre is köszi
  • Dj Faustus #14
    Sajnos nemigen lehet (mint itt is olvasható). A Firefox nyelvi állománya sem jó hozzá.
    Használj Firefox-ot, az magyarosítva van.
  • Pisák Zsolt
    #15
    Köszi a tippet, pedig nekem nagyon bejönne Netscape 8.1.
  • XeroX
    #16
    És régebbi verzióhoz sincs magyarosítás ? Pl 7.0
    Nekem a mail kezelőfelületet kellene igazából magyarosítani.
    Csak jogi akadálya van hogy valaki lefordírsa ?
  • Dj Faustus #17
    "Csak jogi akadálya van hogy valaki lefordírsa ?"
    Szerintem egyszerűen túl kevesen használják/nincs meg a megfelelő felhasználói bázis.
    Mivel viszont a Firefoxhoz hasonló rendszert (kiterjesztések) használ, elvileg megoldható lenne a magyarosítása.