34
  • Rincewind
    #1
    Biztos jó játék!
    Kár, hogy a készítőknek kiment a fejéből, hogy léteznek a világon tűzfal és proxy szerverek.
    No comment...
  • AnarchoiD
    #8
    bugok

    pl: a foldbe szuletsz korbetudsz forogni, sebzodni, medic tud gyogyitani de se loni se elmozdulni nemtudsz...

    vagy volt mar ojanom hogy meghaltam, 0hp, kozben diszkreten langoltam, es vigan tekertem oda vissza, irtottam... (es ez nem lag volt;)
  • AnarchoiD
    #14
    internetre allitod a fdiltert es jonnek a szerverek, 56k-s modemrol ne akarj jatszani, legalabbis olyan szerveren amin 12-nel tobb player van

    http://www.activision.com/games/wolfenstein/

    innen lekaphatja barki a szervert...

    (mar enis csinaltam egyet, untam hogy sehova se ferek be;)
  • ity
    #15
    Megjelenés napján leszedtem és 56-os modemmel játszom azóta is vele minden nap (hol játszhatóbb 8-10 játékossal, hol játszhatatlan ilyen kapcsolattal 14 játékos vagy afölött). De mindenféleképpen el van találva ez az egy pálya, mindkét oldalról. Remélem a full is hasonló feelingel fog rendelkezni.
    Érdemes leszedni és nyomulni vele (azért nem árt elolvasni a mellékelt Read Me-jét, mert csomó "friss hús" bejön a szerverre és írtja a sajátjait mintha muszály lenne neki:)
  • KBB
    #16
    U2 Alpha testet honnan lehet letölteni?

    by kbb
  • KBB
    #20
    Na igen. Tényleg nem nagy durranás. A robbanások szebben vannak megjátszva, de ahogy néztem a textúrarészletesség még a Q3-mat se éri el. Ez a Half-Life-ban egy modnak felel meg, csak éppen arra meg mindenki rámondja ugyebár, hogy: "Újabb rókabőr"

    by kbb
  • Laalee
    #24
    itt a vinyomon :)

  • Laalee
    #25
    mugy a wolf ra visszaterve. a single play fps sose erdekelt, a deathmach meg az 1v1 se. a csapatjatek viszont megfogott, és mint olyan ez egesz jo, csak ugye mar lattunk ilyet az UT ben is meg a tfc ben is...
  • Laalee
    #27
    q3 nal nemnehez jobbat csinalni... amugy fent van a supergamez ftp jen is.
  • sabodave
    #28
    ez a játék FOS
  • karikusz
    #29
    Neked mi a jó? A Marió?
  • kukule
    #30
    Hogy lehet multizni a wolfeinstenbe?????
    Aszondja kell cd key
    Segíteni kellene
    [email protected]
    LLLLLLÉÉÉÉÉÉÉCCCCCCCCÍÍÍÍ
  • Kontrakcio
    #31
    Sziasztok! Nem tudja vki miért fagy be a gépem mikozben multizom.. régen ez nem fordult elő csak most h ujratelepitettem a winxp-t. Lehet h ez a baj?
  • USB ACTIVE
    #32
    sziasztok! nekem magyar szerver kell
  • kaszas0702
    #33
    csasztok

    itt vagytok
    ?

  • gergely012
    #34
    Állítsad a grafika minőséget alacsonyabbra