13
  • Joe
    #1
    A SWINE bukta lesz. RTS játékokkal csak elvétve játszanak gyerekek. RTS-be tankok, űrhajók, esetleg középkori lovagok jöhetnek szóba, bár én személy szerint már a varázslást is műfajidegennek tartom. (Akkor inkább nuke, a la StarCraft)
  • accord
    #8
    Én vagyok a játék egyik fejlesztője. A játék magyar fejlesztésű, a kiadó (fishtank) viszont német.

    Accord ([email protected])
  • Joe
    #9
    Sajnálom a SWINE-t, főleg, ha magyar program. Egy RTS csak akkor sikeres, ha van sztorija. (és persze egyébként is jó) A nyulas disznós sztori el fogja ijeszteni a legtöbb RTS rajongót. Ha elfogadsz egy javaslatot, akkor írjatok hozzá egy jó sztorit, valamit, amibe bele tudja élni magát a játékos. A németekre pedig ne halgassatok, mert valami hihetetlenül rossz filmeket és játékokat tudnak csinálni. Sok német progi technikailag ott van a csúcson, de a kezelésben, a sztoriban sikerül az egészet hazavágni. Mivel még nem jelent meg, vegyed építő jellegű kritikának.
  • accord
    #11
    Hali Flashy! ;))
  • Mad Guy
    #13
    Nem vagyok nagy stratégia megszálott de ezt a S.W.I.N.E cuccot mindenképp meg kell szereznem, bírom a hülyülős gameket :)
    Worms Blast: emmeg milyen játékmód?