300
HÁT bazegh, semmire nem érek, rá dogák meg minden szal \'szom kivan :-//////
  • Coine
    #1
    Szal suli / gimi suxxxxxxxx.
    Tudom, hogy lesz nehezebb is stb. meg jó oldalai, fiatalásg élmények stb., de most nagyon elegem van amikor holnapra egy kiba...ott memoritert kell +tanulnom, németből doga, töri felelés és az idegeim kivannak :-/

  • mateos
    #2
    i know the situation , as far as you know
  • Coine
    #3
    DE TE MÉGIS IDE beírkálsz wazegh ! Honnan van rá időd ???
  • mateos
    #5
    mert én má mindent megtanultam , van nem tanulom meg az anyagot , igyis úgyis átmegyek a vizsgán :-) 1et megtanultam , volt már vagy 7-8 sulim , EGYIKET SE KOMOLYAN VENNI , ugyis átmész.
  • mateos
    #7
    VOLT MÁ HOGY EGY ÉVIG SEMMIT NEM TANULTAM MÉGIS 4,5 ÁTLAGOM VOLT
  • KiPéTa
    #8
    Nekem a tavalyi volt ilyen, pontosabban: szinte semmit nem tanultam. Akkor ment 4 alá az átlagom 2 százalékkal :) Az idei már nem ilyen (sajnos), mert most már tényleg nem árt tanulni (továbbtanulás miatt).
  • ipszilon
    #10
    ebben a suliban nem biztos, hogy átmész!!!!!sőt, ha így veszed a dolgokat TUTI? hogy nem!!!!!
  • mateos
    #11
    Ez teljesen más , itt tanulok , csak Hungaryban nem kellet annyira.UGYIS ÁTMENTEM ha semmit nem tanultam.Szerettek a tanárok :-) de úgy
  • ipszilon
    #12
    itt viszont teljesíteni is kell!! ja! de neked még nincsenek olyan komoly vizsgáid, amin múlik, hogy átmész-e vagy sem!mert még kicsi vagy!:-P
  • mateos
    #13
    MIKORTOL VANNAK VIZSGAK?
  • ipszilon
    #14
    nekem dec.-ben és évvégén, de az egész evből!!!!!!!! és ezeken a jagyekeken múlnak az évvégi osztályzatok!
  • mateos
    #15
    mér nem mindenkinek van vizsga?
  • ipszilon
    #16
    nem! csak 5-iktől vannak ezek a komcsi vizsgák! és a tancsink azt mondta, hogy nagyon kevesen vannak akiknek egy elégtelenjük sincsen! de asszem neked is lesz vizsga, csak nem ilyen kemény!
  • mateos
    #17
    AKKOR MEGNYUGODTAM
  • Laalee
    #18
    szoval megse kell tanulni :)
  • Scooter
    #19
    Ha eleged van a gimibol, akkor hagyd abba és menj el utcasepronek :))) Ugye akkor mégse hagyod abba?
  • Laalee
    #20
    nana ez azert durva. a mekdonáldszba is elmehet...
  • mateos
    #21
    hordófertőtlenitő vagy bicikli láncolajozó is lehetne belőle
  • Laalee
    #22
    naaa a bicikli szereleshez mar szakmunkaskepző kell :) kerekpárműszerész cimszóval ::)
  • mateos
    #23
    de én nem azt mondtam , hogy bicikliszerelő , hanem bicikliLÁNC olajozó , ő csak olajozza a bicikliket
  • Laalee
    #24
    de az is a muszeresz dolga... most er akarod elvenni a kenyeret szegenyeknek...
  • mateos
    #25
    namind1 , aki nem tanúl , az úgyis megszivja , de nagyon aztán meg nyiválkolhat és szidhatja az államot
  • Razgon
    #26
    Ma egy memoriter, ha melózol akkor meg határidős munka... Hidd el nincs különbség. Attól is ugyanúgy elege van az embernek.

    A különbség ott van hogy mennyit keresel. Fizikai munkásként kurva keveset, vagy tanul, jó állással rendelkező munkaerőként többet.

    Tanulni mindig kell, mert amit az iskolában kapsz kevés és avul is. Követni kell a dolgokat.

    Egy-egy meló elvégzéséhez infók után kell kutatni stb. Szóval a tanulásnak soha nincsen vége, legfeljebb a számonkérés más egy kicsit.

    A gimiben még a tanár kér számon, a cégnél meg a főnök.
  • mateos
    #27
    ÉS HA ÉN VAGYOK A FŐNÖK ?
    vagyis ha magáncégem lenne akkor ?
  • Lteebee
    #28
    Ha nem tanulsz, első körben a könyvelőd ver át.
  • Sub
    #29
    ha kiszállna a gimiből még a kukás autón is akad 1 üresedés!
  • Shep
    #30
    Örüljetek amíg középsulisok vagytok és ne jajbékoljatok már állandóan, a főiskola sokkal rosszabb/nem minden szempontból, de hogy hétfőn kedden reggel 8-tól este 8ig vagyok az kissé durva tavaly ilyen nem volt, nem ártem én ezt na mindegy de pénteken no suli, szerdán egy tesi stb/
  • Shep
    #31
    Addig örüljünk míg tanulhatunk
  • Sub
    #34
    ki mondta hogy munkás akarok lenni???
    Én is gimibe járok és örülök hogy nem egy szakmunkás képzőben kell tanulnom! Jól van a gimi qrva kemény meg minden de ez van!
  • Sub
    #35
    A terroristáknak meg fontos a kémia a robbanóanyagok összeállításánál? :) A bankrablónak meg a tesi mert nem mindegy hogy 10 milliót hoz el egy zsákban vagy 30-at :))))))) szóval nekik fő a kondíció!
  • ubi
    #38
    tanulas nelkul nem lehet sokra vinni...szakmunkasnak elmehetsz 8 alt. is!!!
  • Ronnie
    #42
    MÁR?
  • Sub
    #43
    Ne értsetek félre nem aárt írtam hogy bántsak vele valakit!!!
  • Ronnie
    #44
    De ezutá kapsz egy gyenge szociális temetést ingyen és bérmentve hehehe.=)))
  • Ronnie
    #45
    Többek között a szakmunkás képzöben az a jó, hogy nem kell tanulni. :-////////
  • Frank99
    #46
    hiszen még csak most kezdődött...
    mi lesz majd, ha évente kapsz 22 nap szabadságot, jó esetben hétvégén nem kell dolgoznod, és végigrobizod az évet, majd mé 1-et, még 1-et stb.

    Megtermeled majd az én nyugdíjamat?
    Aligha, ezzel a hozzáálással...

    ui. nem vagyok pedagógus
  • Shep
    #47
    Fogadni mernék tanárképzőre jársz. Tudodd ez egy más világ/mármint ahova én járok/ ez egy nagy rakás #@&#@, én is tudom hogy máshol milyen, de itt nem úgyhogy ez van ezt kell szeretni.
  • Lteebee
    #49
    Szerintem a srácok a "munkás" kifejezés alatt az árokásót, meg a szurokterítőt értik.

    Egy villanyszerelő(ha nem iszik, ahogy az építőiparban szinte mindenki) elég jól bír keresni.
  • Laalee
    #50
    sok esetben töobbet mint egy diplomas, ugyohgy ne tanuljatok! :)
  • Lteebee
    #51
    Mer a villanyszereléshez nem kell tanulni!