6
  • Diopapa
    #6
    Elég lenne, ha lenne fejlesztő aki az elején beígért évenkénti nagy expansiont elkészíti, abból jönne folyamatosan a bevétel. Most úgy néz ki, hogy páran dolgoznak rajta, a többi fejlesztő meg készíti a sikeresebbnél sikeresebb(?) játékokat, az ED meg szépen magára van hagyva... és akkor nem értik, miért zsugorodik a játékosbázis....Amikor megvettem alfa2 stádiumban a játékot és hozzá az elég borsos árú "Lifetime expansion pass"-t, azt ígérték, évente egy új nagy expansion. Nah, 10 éve jelent meg, azóta pont kettő jött ki...
  • DeviloftheHell
    #5
    évek óta nincs kész az a játék, mégis kurvasok pénzt beleölnek.
  • cateran
    #4
    Talán nem kellett volna online onlyra csinálni...
  • takysoft
    #3
    Hadd találjam ki látatlanban:
    A cég vérszemet kapott. Valami új vezető került valahová. Felvették Bobby Kotick-et vagy nem tudom, és megindult a pénztermelő gépezet.

    Ami miatt lehet morogni, de nem ez fogja lemorzsolni a játékosbázist. Az morzsolódik magától is, és ők pedig így a végén megfejik még háromszor a dölgött tehenet...
  • Supra-III
    #2
    Azért ez elég gáz. Ha nincs rá időd, akkor van több tíz ezer másik, pay-to-win játék Ki mondta, hogy mindenkinek joga van van mindenhez?
    A havi előfizetés sokkal kevésbé fájt volna, és aki beleöl(t) már pár (tiz) ezer órát, az kibírna havi ezer forintot.
    Én pl. azonnal kukáznám az utolsó PC játékot amivel az utóbbi 5-6 évben játszottam, ha ugyanezt megcsinálnák..
  • RJoco
    #1
    A szervereket fenn kell tartani valamiből.
    A havi díj bevezetése lehet, hogy sokkal fájóbb lett volna sokaknak. Akkor meg azért menne a sírás.