11588
  • akyyy
    #11588


    egy ilyen képet elnézek egy ideig, de amúgy vicces, hogy tán a discovery valamelyik évadjában (vagy filmben volt) a turbólift "aknájában" csatáztak, és ott úgy nézett ki mintha egy "utazás" vagy fél óra, pedig nem tünik nagy távolságoknak.
  • tigeroo
    #11587
    de ez is borult a Torontoi résszel amiben benne van Khan, ott a 30 éve ott rekedt Romulán kémmel simán megmagyarázták hogy a Eugenics Wars miért nem történt meg a 90-es éveinkben... Tehát ha jól értem simán csinálhatnak egy TOS soft rebootot annyira megkavarták már az idővonalat nemde?
  • Caliph
    #11586
    hát ugye Pike órái meg vannak számlálva,nem lennék meglepve ha utánna Kirk vonalon folytatnák
  • tigeroo
    #11585
    Strange New Worlds 2. évad eddig perfekt. Ethan Peck Spockja meglepően zseniálisan jó.
    Azonban megfigyeltétek, hogy az új évadban kb. többet volt Kirk mint Pike? Ez vajon egy TOS soft rebootnak ágyaz meg hogy ennyire nyomják?
  • Caliph
    #11584
    Shaw sztem nem elég különleges karakter ahhoz,hogy külön sorit szenteljenek neki. discót reszelték nem véletlen,sztem picardból sem lesz több évad,a SNW hozza a régi feelinget,az epizódikus részekkel,abban nagyobb jövőt látok,aztán onnan ráfordulhatnak esetleg egy kirk spock saját sorira is,de már félek attól is :D


    sokszor linkeltem már major grin youtube csatiját amiben kis rövid videókkal fejti ki a zavarokat a régi és új sorozatok között,nagyon poénosan,és szarrá röhögöm magam mindig az aktuális vidiken :D

    linkelem az aktuális kedvencem a s3ból :D

  • Caliph
    #11582
    sztem a sztori szar eddig,ami a hypot okozza az kb a fun service all inclusive szolgáltatása,azaz a régi szereplők visszahozása.
    amerre halad a történet

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én a pá démonokra tippelek,szal várjuk még a végére Siskót is ha valóban ez lesz a sztori :D
  • tigeroo
    #11582
    Shawn & Seven sorozat érdekes lenne.
  • Micsu
    #11581
    Ez a Picard 3. évad kb hozza azt mit kellett volna hoznia az első és második évadnak, Data meg a Borg vonal is többet érdemelt volna.
    Kivancsi vagyok ha már a jövőben AIval könyebben össze tudnak ütni cgi videokat akkor elhozza e az epizodikuis star trekek korát, bár már a SNW is az volt.
  • RushRally3
    #11580
  • Renata100
    #11579
  • tigeroo
    #11578
  • Caliph
    #11577
  • tigeroo
    #11576
    Félig off, félig érdekesség:
    A Fall Guys mostani Battle Passben űr tematika van, 2 star trekes cucc is van közöttük: Hughie sisakja, és Spock :)


  • Kissssss0 #11575
    na eddig bírtam, stargate sg-1 sorozatot kitudja hanyadik alkalommal néztem újra, de a 8 évadnál beleuntam.

    így megnéztem az első star trek SNW rész... már így kezdéskor furának néz ki a spock-ot játszó színész nekem, de ez még hagyján, az uhurát eljátszó hááát őőő színésznő(?) helyett inkább valaki mást kellet volna választaniuk, nem hiszem el hogy nem volt "raktáron" egy csinosabb csaj.

    hogy valami pozitívat is mondjak, az első rész története egész jó volt, jó pár visszapillantással, pike-ot játszó színész továbbra is hozza a formát, nagyon bejön.

    most kezdek bele a második részbe.
  • Tuvok #11574
    Nyugodjék békében :(

  • Tuvok #11573
    Kifejezetten kellemes meglepetés a SNW, habár a tegnapi nyolcadik részt nyugodtan át lehet ugrani.
  • ronnie89b
    #11572
    Itthon hivatalosan nem is tudod nézni, még nem érhető el a Paramount plus. Az internet sötét bugyraiban kell keresgélni. :)
    Ez a legjobb az új sorozatok közül, nagyon tudom ajánlani. Magyar felirat is hamar készül a részekhez.
  • tigeroo
    #11571
    nem hiszem, én nem HU-n nézem.
  • Micsu
    #11570
    Belekotni a regiekbe is boven bele lehetett ;)
    A snw legalabb hozza az epizodikus regi st formulat, legjobb ujhullamos st sorozat eddig.
  • Micsu
    #11569
    Volt a magyaron is? Ha igen milyen minosegben?
  • Caliph
    #11568
    ez jó,sokkal sokkal jobb mint a disco.mint irtam megvannak a hülyeségek itt is,de visszatértek az egy rész egy kaland sémához :)
  • Kissssss0 #11567
    semmi kedvem egy újabb ST sorozat nézéséhez, picard de főleg a diszkó teljesen kiégettet engem.

    aztán lehet hogy mégis rászánom magam mert a sci-fi sorozatokat megint el kaszálják szépen sorban, rip expanse, rip raisedbywolves :(
  • Caliph
    #11566
    bele lehetne simán,de a picard meg a disco után simán fasza...korábban linkeltem major grin youtube oldalát,na ő beleköt mindenbe rövid klippek formájában aminek nem úgy kéne lenni,jót szoktam röhögni ,jól összerakja :)

    #11547 alatt a csávó oldala
  • tigeroo
    #11565
    Ez a Strange New Worlds nem is olyan rossz... próbálok belekötni, de mindig meg tud lepni valami pozitívval.
  • tigeroo
    #11564
    Star Trek Deep Space Nine is leaving Netflix in July
  • tigeroo
    #11563
    Így van. Ráadásul kicsit azt érzem (belenézve az új sorozatokba) hogy míg régen azt akarták bemutatni hogy milyen lehetne az emberiség jövője nemes eszmék, béke mentén, itt csak szimplán emberek vannak bemutatva a jövőben. De még a Starfleet is.

    Például a Discovery-ben amikor Edward, a legénység egyik tagja odavész a Tribble incidenkor, mi a válasz? "He was an idiot" hát gratulálok...
  • Tuvok #11562
    A dolog különösen pikáns, az ír egyesülésért dolgozó, jelenleg többségben levő párt neve Sinn Fein, a TNG részben a pasas neve Finn.
    A BBC be is tiltotta azt a jelenetet jól.
  • Borg
    #11561
    Én előtte pont a DS9-t daráltam végig újra... na hát annak a cipőfűzőjét sem köthetik meg ezek.
    Nem javaslom, ha valaki bármennyire is szeretné élvezni az új sorozatokat :D
  • gunji
    #11560
    Mondhatni a kérdés adott:
    - vagy Rodenberry volt egy zseni, hogy megjósolta ezeket a dolgokat,
    - vagy Putyintól kezdve a Sinn Feinig mindenki ekkora trekkie, hogy próbálják beteljesíteni a Star Trekes idővonalat...
  • tigeroo
    #11559
    Ha már TNG: Pont tegnap néztem újra S03E11 "The Hunted" c. epizódot, ahol Data említi a 2024-es Irish reunificationt .
  • Tuvok #11558
    Számomra a Picard utolsó és egyetlen mentsvára a régi ismerős arcok fel-felbukkanása volt, így - legyen akármilyen perverz is - még neki is örültem.
  • Caliph
    #11557
    amúgy annak hogy

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Wesley Crusher Traveller lett


    szintén van értelme a TNG szerint :) csak nem értem hogy egyszer hitelesen nyúlnak vissza korábban történt dolgokhoz,máskor meg elfelejtik a legalapvetőbb Trek dolgokat :)
  • Tuvok #11556
    5x26, bocs.
  • Kissssss0 #11555
    thx.
  • Tuvok #11554
    5x25 / 6x01 Time's Arrow.
  • Kissssss0 #11553
    "Discovery annyira pofánvágott hogy kínomban visszarepültem 1990-be és el kezdtem újra a TNG-t. "

    ha jól emlékszem a TNG-ben volt egy olyan rész(talán két részes volt) ahol datának a fejét egy barlangban találták meg a földön, valahogy vissza mentek az időben san srancisco-ba hogy elintézzék a földönkívülieket, guinan is segített nekik, na most ha picard és csipet csapata visszatért ugyan abba az időegyenesbe ahonnét jöttek a TNG-s csapat, akkor ginannak már ismerni kellet volna picardot ott a kocsmában.
  • tigeroo
    #11552
    Hát nem tudom, a Discovery annyira pofánvágott hogy kínomban visszarepültem 1990-be és el kezdtem újra a TNG-t. Meglepően sok olyan rész, sub plot van amire totál nem emlékeztem, szóval megvan az újdonság varázsa is

    A Picard meg olyan mint a menzán megmaradt pörköltből készült gulyásleves: Már a koncepciót se értem (csak kiragadtak 1 jó alapanyagot hogy ne vesszen kárba és azt erőszakolják meg folyamatosan).

  • Caliph
    #11551
    picard s2 is jól indult,az első rész után alig vártam hogy lássam a többit...aztán mi lett a végére:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    rakás balfaszság,korábbi sztorik semmibe vétele,hologram ami menekül a golyók elől,aztán jön a nagy borg punci és pont az a 20 föderációs hajó kell neki(mert a nagy borg birodalomnak bizots nem volt 20 kocka a raktárban) hogy megakadályozzon egy nagy sárga űrlézert ami pont ott és pont ránk céloz,és olyan erős hogy elpusztítja a kvadránst,de 20 hajó pajzsa simán visszaveri. a végén már azt hittem Q lesmárolja Picardot ...
  • Borg
    #11550
    Szerintem nem volt rossz az első rész. Jobb mint a Picard meg a Disco. Eddig.
    Nem erőltették túl benne a gendert, meg a woke bullshitet egyelőre. Egészen furcsa is nembuzi fehér karaktereket látni vezető szerepben.
    Ami a nagy kérdőjel, hogy ehhez a sorozathoz már találtak e jó írókat. Nem volt túl komplex az első rész...
  • Micsu
    #11549
    Akarmilyen bugyuta az elso evadnal sztem jobb, discoveryt meg alazza egyenesen, legszarabb st sorozat ever