103
AITD4
  • PanzerWolf
    #103
    Pedig nekem is win 7 64-es van fönt.Nem értem akkor.
  • Evin
    #102
    Nálam jól ment Win7-en.

    grebber
    Az amulettekkel, amiket fel lehet szedni.
  • grebber
    #101
    Nekem nincs gondom win 764bit.De hogy a pékbe lehet menteni?
  • PanzerWolf
    #100
    Mikor elkezdesz játszani, akkor kéri a 2-es vagy pedig a 3-as cd-t.
    Nekem viszont olyan gondom van,hogy nem kompatibilis a win 7-el a játék.Elindul de sajnos a videóknál nincsen kép csak hang.Nem tudna valaki segíteni benne mit csináljak?Eredeti első kiadású még a játékom.
    Most, hogy megvettem az ötödik részét gondoltam újrajátszom mindet.Első kettő rész meg az ötödik már végigvíve.Mai napig kedvenc játékom az első része.Nagyon nagy a hangulata szerintem!
  • grebber
    #99
    Most hogy van magyarítás elkezdtem.
    Csak kár hogy nincs benne felirat a beszédek alatt :(

    3 CD-s,és a telepítésnél only az elsőt használta a másik 2 lemez mire jó?
  • Vass Gábor
    #98
    http://www.hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=27104 ez az
  • norbi2fraktal
    #97
    óhha egy Devil May Cry 3 magyarításnak örülnénk:D:D na a 4-nek jobban, de ez is jó lessz, lekell szedjem a gamet majd, régebben PSX-en nyomtam de nagyon....sztem jobb ez mind az 5
  • Evin
    #96
    Na elkezdtem fordítani. Sajnos német verzió hiányában, a francia és olasz nyelv angolra fordításának pároztatásával csinálom. Ezért majd komolyabban le kell tesztelni. De ez csak a dokumentumokat nem érinti, azokból megvan az angol verzió, csak a többit lenne nehéz összevadászni.
    Minden ékezet lesz, és nem lesznek rövidítések(nincs karakterlimit).
  • Evin
    #95
    Hát nem sok. Hamarosan végzek a Second Sighttal, megpróbálom utána bezsúfolni a Devil May Cry 3 mellé.
    Egyelőre megvan a spanyolból angolra átfordított szöveg, de nem tudom mennyire pontos, mert természetesen fordító programmal készült. És igazából fogalmam sincs mennyire működik jól idegennyelven. Azt tudom, hogy magyarul egyik sem bír rendesen.
    Az igazi megoldás egy német aitd4 lenne, mert ahhoz legalább konyítok vmit.
  • grebber
    #94
    Van valami előrelépés a magyarítás ügyben ?
  • Vass Gábor
    #93
    nekem megvan a játék.
  • marvalet
    #92
    Telepítettem a játékot,de aktiváló kódot kér...
    Hol találok???
    Írjatok...
    köcci
  • marvalet
    #91
    sziasztok!
  • Evin
    #90
    Az angol gém nekem megvan, de német kellene, mert azt legalább értem. Most van spanyol meg olasz verzióm, és ha nem lesz német, akkor azokból kell majd összeraknom az angol és abból a magyar szövegeket.
    Tehát magyarul mindenképp lesz egyszer, csak ugye nem mindegy, hogy egyből tudom magyarra fordítani, vagy nem.

    Azért variálok így, mert bár megoldható lenne, hogy minden szöveget tartalmazó angol fájlt lefordítok magyarra, de akkor karakterkorlát van, és 20Mb fölött lenne a magyarítás mérete. Hivatalos fordításoknál pedig 1fájl tartalmaz minden szöveget, ami kb 300k.
  • wedge31
    #89
    Vazze, ez aztán radir volt
  • grebber
    #88
    Kerestem de nem találtam csak angol nyelvű demot :(
    Nagyon jó lenne ha sikerülne magyarítani ezt a gamet!
  • Evin
    #87
    Ha valakinek van esetleg nem angol nyelvű játéka, vagy tud pl német nyelvű demóról, az lehetőleg szóljon már rám, mert sokban megkönnyítené a dolgom, hogy magyarítást csinálhassak, illetve megtudjam tudok-e csinálni a játékhoz.
    Köszönöm
  • nicke
    #86
    Hello!Nicke vagyok,egy cimet tudok adni ahol meg találod, a teljes leirást.www.dtg.hu/infusions/vegig_panel/vegig.php,cimen.
  • Agy Halott #85
    pls... HELP! a csajjal kezdtem es elakadtam. mindent osszeszedtem, es van egy tukor, amibe be kellene rakni egy csillag alaku "izét", de nincs semmi olyanom. akkor van egy helység, ahol ha lekapcsolom a villanyt, akkor egy farkas fej jelenik meg a szobron.

    tudna vki segiteni?
  • tmisi
    #84
    Előveszem jó régről a topicot mert lenne 1 kérdésem. A könyvtárban megtaláltam a négy könyv közül 3-at és megöltem a szárnyas szörnyet is. De hol van a negyedik? A végigjátszás szerint az elsővel szemben, de az az emelet túloldala lenne, ott meg nincs. Ezeket már megtaláltam: 2. emelet rámpa vége, a lépcső kezdeténél a földszinten és a bejárattól balra. Kösz a választ előre is!
  • dinomano
    #83
    hát kéne az az ötödik rész, eleg csufosan hagytak abba a 4-et; ehhh... Jah, amugy le a kalappal AITD4 elött, minden gépre aranyos gém lett, és ha jol tudom, kb. a legtöbb platformra egyidöben jött ki; total multiplatform volt... XBOX, ps1, ps2, GC, PC, a GBcoloros rész gond. kesöbb jelent meg...szoval... :-D
    A PS-1es verziot nyomtam ki, meglepöen szép lett; a karakterek voltak picit szögletesebbek mint PC-sben; durvaszép kis gém volt...a PC-sverzio nekem is kifagyogatott; nekem mindjárt elején, ahol a csóka be akar menni a főkapun, a félkezű csókával való dumálás után... :-/
  • Zatoichi
    #82
    Szevasztok.
    Már régóta szenvedek vele, azon a részen járok ahol bemegyek egy szobába és azonnal egy kis szörny ront nekem középen van 1 aztal, mellette, egy szobor amire rárakom a maszkot ,felveszem amit kiad, és az asztalról is felakarom venni a kulcsot de ekkor mindig kilép, nem tudom miért mind a két szereplővel elvittem idáig mind a kettőnél ezt csinálja, nem tudom mit csináljak, a játék eredeti. rengeteg szer előről kezdtem de mindig ez van.
    Segítségeteket, előre is köszönöm.
  • grebber
    #81
    Alone in The Dark 5

    Dixie Flatline, 23:18 - X360 - Játék: Horror


    (XBOXyde) Az Atari nem tud belenyugodni, hogy a játéktörténelem stílusteremtő kalandjátékát halálra rémítsék a rossz eladások és a szörnyek bűzös lehellete miatt senyvedjen. A megmentő akciót a Test Drive Unlimited készítőire, az Eden Studios-ra bízta. Az XBOXyDE beszámolója szerint a Resident Evil 4-hez hasonló játékmenetre számíthatunk.

    info: Hardwired

    Hát remélem hogy a Microsoft ama mondása hogy lendítsük fel a pc-t mind platform nem kamu és annak keretében ez is jön majd PC-re.
  • ricsi1
    #80
    rakd be pls!(üzit)
  • ricsi1
    #79
    ne DC++ ha lehet!
  • ricsi1
    #78
    hell!
    már nyár óta keresem ezt a játékot ,de sehol sem találom.Tudnátok segíteni?
  • mochee
    #77
    Ja még annyit, hogy a letöltött fájl (ami rar) oda volt irva, hogy "ntsc-cd". Ez mit jelent?
  • mochee
    #76
    a másik disc még nincs meg, sajnos dc-ről elég lassan jön. Viszont van rajta egy system.cnf fájl, ez sem nem csinál semmit. Sajátgépben néztem, lehet hogy átba*zás az egész, mert valami slus a cd neve, és semmi olyan dolgot nem látok rajta, ami elárulná, hogy az alone in the dark 4-ről lenne szó.
  • Zsoltee_a_bator
    #75
    a masik disken mi van?
  • mochee
    #74
    Hali!
    Olyan problémám lenne, hogy leszedtem a játékot dc-ről, és ugye beraktam a virtuális drive-ba, majd ez volt a cd-n:
    .cfg .csv data.bin .cnf disk.1
    És semmi exe kiterjesztésű. Valaki mondja meg, aki tudja pls, hogy mit kaptam ezzel, valami ps játékot vagy mi, mert qrva sok idő volt még leszedtem, és igen játszanék már. Előre is kösz.

  • zebulin
    #73
    Nem tudtok teljes leírást alone 4-hez magyarul????
    [email protected] köszi
  • Randal
    #72
    ave!
    honnan lehetne letölteni a teljes ISO game-t?
  • henrik
    #70
    nemtudjátok a könyvtárszobába a doboz kódját,hol lehet a másik fél fotó,segitsetek köszi
  • Bolch
    #63
    Hajtsd végre a rituálét a kőköröknél (ehhez Aline segítsége kell, hívd fel). Utána vedd fel a megjelenő tárgyakat. Mikor a mocsár fele indulsz, Aline felhív rádión és megbeszélitek a találkát. Ezután már csak át kell vergődni a mocsáron, és megkeresni az erőd zárt kapuját, ott talákoztok... ennnyi...
  • Bolch
    #62
    Valahol az oltár mögötti részen van egy kis beugró, ahova nem tudsz bemenni, mert Alan mindig elkap. Amikor sikerült őt leterítened, gyorsan szaladj be oda. A többi már automatikus.
  • mercenary
    #60
    na, haladtam az alone-nal ezerrel. abban kernem most a segitsegeteket, hogy alan morton-t hogy lehet lezuzni? lovom azzal a picsa lightning gun-nal, parszor meg is csuklik, de mindig feltapaszkodik, es nekivag a falnak. T_T
  • Scooter
    #59
    Nagyon nagy game!!! Főleg éjfélkor húúúúúúú :)
  • ujedith
    #58
    Sziasztok!!!
    Nem tudnatok irni egy ftp cimet, ahonnan le lehet szedni?
    Elore is Koszike!!!!
  • mercenary
    #56
    nah, bocs, hogy eddig nem ide irtam aitd-s kerdeseimet, de mivel alone neven kerestem ra a topicra, nem talaltam. T_T
    szal, akkor mondom, hogy hol akadtam most el.
    a katedralisban kinyitottam az oltalt, es ott lemasztam az alagutba. ott obed morton gyurujevel atmasztam az ajton, es ott van egy hosszu alagut, amiben mindenfele generatorok, elektromos vezeteket, stb. vannak. van ket kapcsolo a falon (az alagut egyik, ill. masik vegen), faszasan csillognak a fenyben, hogy csinaljak veluk valamit, de hiaba taposom a space-t, a faszikam nem csinal veluk semmit. ez bug lenne a jatekban, vagy miiiii???
  • Sephi
    #55
    Jaj:) www.gamefaqs.com es ott a PSX resznel keresel ra a jatekra:)