1286
http://www.anarchy-online.com/
  • Morpheus_v2
    #1286
    Végre megérkezett az új grafikus motor a játékhoz.
  • SewerRat
    #1285
    http://indavideo.hu/video/Szotyis_Games_1evad_4resz_Anarchy_online


    Korrekt kritika:D
  • maffi
    #1284
    ne add fel! megyek én is nemsokára. ketten már csak kiigazodunk. te hol játszol és melyik oldalon?
  • Roger6
    #1283
    Látom ezer éve nem írtatok ide. Hát én még csak most jutottam el oda, hogy komolyabban foglalkozzak a játékkal, időtöltésképp. Már ott elakadtam, hogy azt sem tudom, hol tudom megnézni, hányas szintű vagyok, így nem tudok cuccokat venni magamnak, mert nem tudom, melyik tudom használni. :S
  • SewerRat
    #1282
    AZ user interface az olyan, amilyennek te elrendezed:)Nekem az soha sem jelentett gondot:)
  • Optimus Prime
    #1281
    Én egy időben próbáltam, de nem tudok elmenni rajta. Még több MMO után is olyan kusza a user interface-e (hogy már magyaros legyek) hogy... inkább hagytam.
    De ha lesz update ránézek újra. Kell valami a Tabula Rasa helyett.
  • SewerRat
    #1280
    Játszik még valaki a gameval?
    Nemsoká itt az új motor... bár nekem elég volt a régi graff is, de azért nem jön rosszul, ha haladunk a korral...csak ne csináljanak belőle végül GW, Lineage klónt...
  • Klixon
    #1279
    www.anarchy-online.hu
  • Gando
    #1278
    valaki játszik-e mostanában-e vele?
  • Gibor
    #1277
    majd játékon belül kis eligazítást kérhetek? meg te melyik szerveren vagy? én a Rubi-ka 2-n.
  • lammaer
    #1276
    Persze.. ugrás a www.anarchy-online.hu oldalra :)
  • Gibor
    #1275
    Hello!

    Játszik még valaki?
  • bardocz
    #1274
    nah klános lettem végül,vettem a klán árustól cuccot,ami elvileg a newcomers armouromat upgradeli,és le kell vennem hozzá,de nem tudom rajta használni...kattintok a cuccra,aztán jobbklikk vele az armouron de ne működik:(
  • bardocz
    #1273
    elértem a lvl 10-et,melyik oldalt érdemes választani?omni trek vagy klán?kaptam vmi kvesztet ahol klános formával kell beszélni,akkor már klántag leszek,vagy még maradok neutral?
  • bardocz
    #1272
    van egy quest amibe az android és a junkbot leadert kell megölni a dock-on,ezeket hol találom?öltem már 2 nagy robotot meg de egyik se az volt
  • sanyiiiii
    #1271
    Hát RK1-en a Pillanatnyi Elmezavar-t tudnám ajánlani, tudomásom szerint még egész sokan aktívak. És persze az sem elhanyagolható hogy leg -normálisabb és segítőkészebb banda volt anno akikkel MMO pályafutásom alatt találkoztam.

    Jah igen és szerintem nézzetek be erre a fórumra, egy kicsit több aktivitást fogtok találni:)
  • Ryleh
    #1270
    vannak magyarok...de mivelk a játék nem mai darab,elképzelhető hogy a fanatikus,massziv játékosok lvl mittoménhányasok...(én megnéztem...2005 ben toltam ezt...utoljára,szoval...)
  • bardocz
    #1269
    na,akkor megpróbálom így csinálni
    amúgy itt is vannak gondolom guildek,magyarok vannak?
  • Ryleh
    #1268
    hmm....azt nem értem,hogy miért szaggat be a játék....pedig nem hiszem ,hogy a configgal van a baj..

    /Kezdőként a starterszigeten tornázd fel magad legalább lvl 10 ig.emellett a fluoreszkálos-unik mobokat is verd le,mert az elején szép crediteket tudsz igy öüsszehajtani..kvesztelj,tanuld a játékot...aztán választhatsz hova mész tovább..amikor oldalt választasz...Klán,Omni,Neutrál.
  • bardocz
    #1267
    nah,ötödszörre csak sikerült:D
    háát,meg kell szonom a menüjét,meg az irányítását,de nem vészes,talán belejövök:)
    így kezdőként mit érdemes csinálni?
  • bardocz
    #1266
    patchelném 16.4.0-ról 17.0-ra és erre azt írja hogy rakjam újra valami fájl miatt...már egyszer újraraktam,ezt hányszor kell még újrarakni?
  • bardocz
    #1265
    váá eljutottam 17.5.1-ig erre most eg baszakszik a patchelő:S
  • bardocz
    #1264
    vááá,végigmegy a patchelésírja a kurva 17.7.2-es fájlkat,befejezi és 16.1-es! váváváhuáhuáháu,mind1 végigtolom aztán majd hátha
  • bardocz
    #1263

    na most mit csináljak?
  • bardocz
    #1262
    nekem most elmenti egy mappába,tegnap sajna elaludtam amíg patchelt és 11-kor keltem fel,és valaki kikapcsolta a gépemet,így hát most a 16.4-nél tartok még csak:S
    amúgy egy patch mappáa van sok szarság,azt be is másoltam,és nem működött ugyan az a verzió volt aminél abbahagytam 10 perce
  • Ryleh
    #1261
    a patcheket le tudod szedni manuálisan is.csak arra figyelj,hogy mellik verziod van meg..EU/US...amugy javallot is ez..anno mindig leszedtem a patcheket...folyamatosan,igy reinstallnál nem kellett neten upgradelni
  • bardocz
    #1260
    úristen ez hány hétig fogja magát patchelni?egyszercsak befejezi,na mondom fasza megyek játszani,erre ez még csak 16.4.0 :O
  • Ryleh
    #1259
    upppsz...
    Amikor vizsgálgatom a tárgyaimat...milyen opco alatt van tárgyinfó,leirás?max a neve látszik egy felbukkanó buborékablakban..
  • Ryleh
    #1258
    Köszi....időközben inkább leszedtem a legujjabb verziot(17.6.1)
  • sanyiiiii
    #1257
    1.) mocskosul sokat fog patchelni
    2.) mérnök és trader
  • bardocz
    #1256
    siasztok
    melyik szerveren érdemes kezdeni,ha magyarokkal akarok találkozni?
    a rubi-ka server2-re,mert azt írja amgyar oldal hogy ott vannaka magyarok
  • Ryleh
    #1255
    sziasztok!
    van már több mint egy éve,hogy játszottam evvel(Omni-s voltam)
    Valahol megvan a kliens..kérdem én...mennyit patchel ha ilyen régi a kliensem?..Limitált a netem...

    Még egy kérdés..:))...a crafter az a mérnök ebben?..anno nanopsyhic voltam.

    thx.
  • SewerRat
    #1254
    Eddig nem is voltak reklámok a játékban.

    Kíváncsi vagyok az új enginere. Grafikai módosítás is lesz sztetek? VAgycsakaz? HA lesz remélem nem csinálnak lineage klónt:( Bár nem hiszem:)
  • ColdFire
    #1253
    nah már megoldodott, köszi
  • sanyiiiii
    #1252
    Régi a fent lévő verzió jó sokat kell peccselni.

    A ingyenességhez meg annyit hogy egy reklámszerződésen alapul, amíg szerződés van mindig az van kiirva a szerződések eddig mindig egy évesek voltak szóval amíg van elég free játékos hogy megérje a reklám lesz ingyenes verzió.
  • ColdFire
    #1251
    áh, már 500x patcheltem, de egyszerüen nem megy :\
    befejezi, utánna megin login helyett patch van :\
  • ColdFire
    #1250
    az oké hogy most regeltem, de azt írja csak 2008 jan 18ig vagy meddig ingyenes :S
    Utánna megint igyenes lesz, csak lezárul egy szakasz vagy hogy van ez? :\
  • ColdFire
    #1249
    köszi :)
  • sanyiiiii
    #1248
    ajánlom nézz be a hwsw fórum AO topicjába vagy vagy ide, ez a két hely ahol tudomásom szerint irogatni szoktak az aktiv magyarok
  • ColdFire
    #1247
    játszik még vki a játékkal?:)