36
Ha tudod hogy kell csatlakozni a netre ADSL-el akkor írdl le plz
  • Sir Quno Jedi
    #36
    munkahely, nemde
  • frasz
    #35
    hogy elehtnek valakinek csatlakozási gondjai ha tud ide írni:))?
  • item
    #34
    megoldódott...
  • item
    #33
    Üdv mindenkinek! Lenne egy problémám, vettem egy 8 portos 10/100 Mbps-es AUTO NEGOTATION AUTO MDI/MDI-X CROSSOVER SWITCH-et.
    ADSL modemhez kötöttem.
    Van még 1 gépem az is rá van kötve a switch-re.
    A letöltéssel nincs gond,az jól megy mind a két gépen, viszont a FELTÖLTÉS nem mükszik!!!
    néha néha megindul 200-300 byte-tal!
    Ha tudna valaki valamilyen tanácsot adni, hogy mi lehet a gond a feltöltéssel,akkor azt megköszönném!!! ITEM
  • DuriBumi
    #32
    http://rottander.uw.hu itt találsz infót az ip cm beállítására (lusta vagyok leirni) és meglátod nem fog akadozni
  • K.András
    #26
    Megszopatak?A gecik...
    Egyszerüen hihetetlen amit csinálnak...
    Nekem két hét alatt minden megvolt!!!
  • Callisto
    #24
    Várom olyan emberek jelentkezését, akik 2001. decemberében rendelték meg az ADSL Otthon szolgáltatást az Axelero RT.-től, de félrevezették őket és/vagy nem az akciós áron számláztak nekik, ill. az akció elutasításáról - bármely okra hivatkozva is - csak a bekötés után értesítették őket. Valamit tenni kell!
  • Styleair
    #23
    Van itt mar 1-2 ADSL forum lessel be oda.
  • csomi
    #22
    Sziasztok!
    En is most keszulok ADSL-t kottetni. Hozzank videkre most jott be. 384 kb-os letoltest igernek is igen kedvezo tarifat. Szeretnem, ha nehany szot mondanatok rola, ugymint tenyleg hozza e a megfelelo letoltesi sebesseget, stabil-e, es meg lehet-e osztani helyi halon es kivancsi lennek matavos tarifakra is. Ha valakinek van kedve firkancsa mar le, nagyon megkoszonnem.
  • Coine
    #19
    Ezt a topicot mért ide kellet nyitni és mért nem a HW-be... ? nemtom, de nekem mind1....

  • mateos
    #16
    probald meg ezt = [email protected]


    nekem itt kulfoldon is a jelszo utan egy kukac es utt. a "skynet.co.uk"
  • mateos
    #6
    ott is meg a telefonos halozatban ?
  • Lazarus
    #5
    A vezérlőpultban?
  • mateos
    #4
    A HALOZATOKNAL IS INSTALATAD ?
  • Lazarus
    #3
    felraktam minden szoftvert(drivert) NIC a neve meg a másik progit is. de egyszerűen nem tudom hol lehet följelentkezni a netre. mert ha fel akarok menni ahoz modemet kér és ez háló kártya.
  • mateos
    #2
    nahogy,telefonos halozat es adsl ikon ut.kod.vagy ha azt irja,hogy megsakadt akkor a szoftver segitsegevel nyomogatod az UPDATE gombot ameddig nem csatlakozik , de ha nem erre gondoltal akkor letszi kicsit bovebben irj a problemad lenyegerol , es akkor netantan tudok segiteni mert nekem is ADSL-em van csak en kulfoldon vagyok tehat lehet , hogy mas a szoftvered.Szoval szivesen segitek csak ugy nemmegyek a dolog ha nem irod meg a problidat bovebben , mert a csatlakozas szo sok mindent jelenhet.
    UDVOZLETTEK : Mateos
  • Lazarus
    #1
    Ha tudod hogy kell csatlakozni ADSL-el akkor írd le ide plz. vagy írj az e-mailemre [email protected]