57
milyen alaplapot vegyek 20e alatt
  • Betyár
    #57
    Hello Spy! Ismersz-e olyan socket370-es alaplapot, amelyik támogatja a tunigolást?
  • Spy
    #56
    nem!!!!!!!!!!!!!
  • Spy
    #55
    Én már párszor végrehajtottam ezt a feladatot.Csak figyelj oda hogy a régi biost mentsd le,és floppyra másol át a flash progit és az uj biost
  • Betyár
    #54
    Kössz Spy!!! Elugrottam arra a címre ,amit mondtál. Egy csomó dolgot találtam. A BIOS frissítő elronthatja a BIOS-t?! Csináltál már ilyet? Nem szeretném elrontani. Még egyszer kösz!
  • Spy
    #52
    frissitsd a biost.Várj:itt a award flash progi:http://www.acorp.com.tw/Common/BIOS/Awd780.exe és a legfrisseb bios:http://www.acorp.com.tw/Common/BIOS/1m/6bx86c.exe Csak a saját felelőségedre csináld meg !!!!
  • Betyár
    #51
    Hi mindenkinek!
    Van egy érdekes problémám. Az Acorp 6BX86-os PII-es alaplap soros és párhuzamos portjai nem működnek. A BIOS-ban be van kapcsolva minden, a Winfos meg a többi tesztprogi azt mondja minden rendben. De ha csatlakoztatom pl az egeret nem működik. Mi a baj???
  • Spy
    #47
    Msi(Microstar)Atomstabil,még szerverekbe is használható(ez csak megjegyzés)
  • Loose
    #46
    Mit vennétek? a helyembe
    MSI K7T 266Pro ATX SOCKET A FSB 266MHz
    vagy
    ASUS A7A 266 ATX SOCKET A

  • Lacccp
    #45
    szevasztok
    Tudna nekem valaki segiteni?
    Abit bp6-os alaplaphoz keresek frissitéseket.
  • Spy
    #44
    Hát ezt irta a chip is de mindegy.Akko is Abit otthonra valo a Msi meg szerverekbe inkább
  • diegho
    #42
    ha már itt vagyok megkérdem ti mit csinálnátok a helyemben!
    1. Abit KT7-E és egy olcsó hangkártya(5000Ft-ig)
    2. Epox 8KTA2 és még 128MB SD
    3. Vagy Epox 8KTA3
  • diegho
    #41
    most írt vissza az Abit és azt mondják, hogy a KT7-E nem támogatja a 266FSB-t. Itt írtad, hogy a specifikációk ellenére megy 266-on, de biztos ez?
  • dewdew
    #40
    Most olvastam egy angol szamitastechnikai ujsagban, hogy az SD-RAM hasznaloknak ennel a lapnal nincsen jobb megoldas. Tehat ABIT.
  • Spy
    #39
    AZÉ
  • supervisor
    #37
    Abit!
    A SOFTMENU III a mai napig az alaplapok királya.
    Ezt csak ABITék nyújtják.
    ÉS BIOSfrissítés sem kell életed végéig várni.
    És ha elrontod egy Bootlemezről megoldod.
    Tudnám még sorolni PL van rajta 1ISA slot meg egyéb dolgok nem beszélve a ABITKT7E áráról,meg arról hogy gyári specifikációk ellenére ugyanugy működik 266MHZ FSBvel mint a KT7A (Mert ugyanaz,csak a kispénzű piacot is le kivánják fedni-jó trükk :)))
    Szóval ABIT ha hosszú távra tervezel.
    Neo..
  • Spy
    #36
    Természetesen az abit a legjobb(Chip 2001/06 ujság/alaplapteszt)Itt a Abit volt a nyertes ez az alaplap a legstabilabb.Az epox se rossz de én azt nem szeretem meg nem is olyan jo a teljesitménye
    Tehát ABIT
  • bandi20
    #34
    Kösz a tippet de kifejtenéd ezt bővebben emailban ha kérhetlek [email protected] előre is kösz már mint ezt a chip konfig dolgot.
  • diegho
    #33
    Csak akkor éri meg a Raid, ha több vinyód van.Én a sima verziót venném meg.
  • leslie75
    #32
    Üdv!

    Lenne egy kérdésem, melyiket érdmes megvenni: ** ABIT SA6R ** vagy ** ABIT SA6 **. Mivel mindkét lap majd egyforma ( csak a Raid-es csatoló hiányzik az egyik board-ról ) csak a Raid-es 10 rugóval többe kerül. Kérdésem: megéri e az a Raid a 10 rugót??
  • GamerBoy
    #28
    Asus A7V-vel próbáltam 750-es Duront felhúzni 1100-ra (csak 10 percre egy 3dmark erejéig), és az alaplap szállt el!! Fasza mi? Hallott már valaki ilyenről? Az pls írja meg nekem, mert én még soha nem hallottam ilyenről. A poén az egészben az, hogy mikor vettem (nem egész 1 hónapja), ez volt a legjobb Socket A-s alaplap... mégis elszállt. Próbáltam jumperrel helyretenni és volt már CMOS Reset is, de nem akar műxeni, úgy tűnik totál beadta a kulcsot...

    GamerBoy

    Ui: holnap viszem vissza gariba, tesség nekem drukkolni :-))
  • kowajano
    #27
    Acorp nem egy nagy szám ha nem tuningolsz akkor jo
  • Spy
    #26
    Én nem neked mondtam hanem doug-nak!!!
  • bala
    #25
    Hi!

    Tudnátok véleményt mondani az Acorp 7VIA71A alaplapról?
    /slot-A/
  • bandi20
    #22
    Spy Most vettem ezt az alaplapot és a legújabb bios van rajta
  • Spy
    #21
    Naná.Végy 133mhz ugyanannyiba kerül.Indok:a memoria a proci sebességén fut
  • Spy
    #19
    Igaz ez csak ppga
  • Spy
    #17
    Ja és tudom milyen alaplap volt már vele dolgom:Procomp.Szertem vegyél ugyanilyen kamut
    csak jobbat:Acorp via 81 valamelyik verziólyát.
    Ez slot1 és 800mhz-ig fogadja még a p3-mat is.+ annyi hogy a tiedbe csak celeron 1 lehet rakni.
  • Spy
    #16
    Volt má bios frissitve????
  • bandi20
    #14
    Nem tudom benne húzni a 633 as celeront mert mihelyt leáll a gép és újraindítom visszadobja a procit 633 ra és belép a biosba. Mitől lehet?
  • bandi20
    #13
    Hello nektek a Cusl2- c-vel megy minden rendben?
    Mert nálam van egy kis probléma.
  • Coine
    #12
    VIA-s alaplapok olcsóbbak, de olyanok is...

    Lassabbak és instabilabbak (ezt hallom SOK HELYRŐL és én ehhez nem tudok sokat hozzáfűzni, mert inteles alaplapom van...)

    +elég bugosak ld: SB Live probik....

  • Coine
    #11
    Intelhez Intel a jó és kész.

  • Spy
    #10
    Tudom hogy nem szabad spórolni az alaplappal de pénz szükében vagyok
  • Spy
    #9
    Köszi a tippet.Bár nem vagyok intel párti a csipkészletekbe:>inkább a via felé huzok.Azé megnézem nálunk mennyi!!!!!
  • Coine
    #8
    Ja és még vmi! Az alaplapon nem éri meg spórolni!

  • Coine
    #7
    Budapesti Piac, Április 11.
    (nettó árak)

    Mistral:

    Abit SL6 = 27,970 Ft (i815, 4x AGP, UDMA 66)

    Szerintem ez jó kis alaplap.
    Persze milyen kell? Bx vagy Solano? (i815)

  • Coine
    #6
    25 kevés lesz, 30 kéne...
  • Coine
    #5
    És 25 van rá???

    várj, mindjárt utánna nézek.....

  • Spy
    #4
    Háááát.Gamere meg Tuningra kell Intel 333mhz rakok bele de tervezem a intel celereon 600mhz vásárlását.A fejlesztés meg hagyuk,mer az anyagi keret nagyon szükös.
  • Coine
    #3
    Ennél kevesebb info-t nem is adhattál volna......
    ):((

    Mire kell? Milyen procit raksz bele? Milyen időközönként akarsz fejleszteni?