29
Panonnal mar megy a cella info
  • havercsotány
    #29
    paff
  • Lteebee
    #28
    Nem értem.
  • Assassin
    #25
    :)
  • Lteebee
    #24
    Nem fog válaszolni, mer egy tetü.
  • Assassin
    #23
    Csocso:te most elhatároztad hogy minden topic végén a saját nevedet akarod látni,függetlenül attól hogy érdemben vagy csak úgy hozzászólsz?
  • Lteebee
    #21
    :)
  • Laalee
    #20
    hat ne tedd...
  • Lteebee
    #19
    Proli gyerek nem oszt nem szoroz.
  • Laalee
    #18
    kicsivel több mint kevesebb
  • Lteebee
    #17
    Hanem? Mennyi?

    :)
  • Dikkma
    #16
    Ja, metrókat. Meg a külföldieknek jó (legalábbis a Pannon szerint) mert pl. a Balatonon azt írja ki - ahogy tapasztaltam is - hogy Balaton, a nagyobb városokban meg B.Földvár, Siófok, stb. van kiírva.
  • Laalee
    #15
    nem hat.
  • Lteebee
    #14
    És akkor aztán nem lesz titok.
  • Assassin
    #13
    Na persze,pár év múlva már egy szilikon-nőbe csomagolt telefont veszel aki mindenre hajlandó csak telefonálj is...
    Így már végképp együtt fogsz élni a telefonoddal:)
  • Laalee
    #12
    de mar a metro megallokat is kiirja :) innen csak egy lepes hogy az uccaneveket is tudja.
  • Lteebee
    #11
    Ne becsüld túl az átlagpannonos képességeit!
  • Assassin
    #10
    Ja igen,és úgy reklámozzák hogy ez azért jó mert ha eltévedsz legalább tudod melyik városban vagy...
    Hát annyira még soha nem sikerült eltévednem hogy ne tudtam volna milyen városban is vagyok...
  • Laalee
    #9
    de meg minidg jobb hogy kiirja hol vagy mintha ugyanugy tudnak rolad mindent es te meg azt se tudod mere vagy :))
  • Efreet
    #8
    ha a telefont 3 torony látja (ami városban nem nehéz :)) akkor kb 10centire pontosan tudják, hol van a teló... erre találta ki pl. pár gyorsétkezde, hogy ha belépsz az üzletükbe, akkor köszönt téged, meg ezzel lehet azt is megoldani, hogy moziba menve kikapcsolják a telefont... szóval tetsziknemtetszik, ez van :)))
  • Laalee
    #7
    legalabb nem erzed magad egyedul.
  • Assassin
    #6
    Pannon is megkapja anagytestvér díjat...
  • Laalee
    #5
    a pgsm.hu n levan irva reszletesen
  • Laalee
    #3
    idaig a pannon szerint györ és szfehervar, de folyamatosan fejlesztenek :)))) (jok ezek a dumak :) )
  • Dikkma
    #2
    Meg is tudják határozni. Amúgy én is meglepődtem tegnap, BP-n vettem észre. De Zalaegerszegtől Pestig - bár nem néztem a telefonomra - nem láttam ilyent Csak BP-n van, vagy máshol is?
  • Laalee
    #1
    na a mai nap vettem eszre nemtom mikortol megy :) de a lenyeg hogy a hpannon helyett budapestet ir ki a telefon nos az eredeti kerdesem az lett volna hogy ez mi a raktol lehet de ranezrtem a pgsm.hu ra azt mar tudom...
    nos a kerdes jo ez nekunk? es szerintetek mi mindent tudnak mar meg a telefontarsasagok rolunk?? mert ha a varost ilyen egyseruen kiirja akor tuti hogy parszaz meteres körzetpontosan megtudjak hatarozni mere jarunk a mobilunkkal...