11
  • Tetsuo
    #11
    Keychron, Varmilo, Akko (ez utóbbi most kedvezménnyel). Magyar bolt az AfterHours.hu ahol tudsz szűrni ISO-ra.
  • kvp
    #10
    "És mik azok a tekerőgombok?"

    Bluetooth uzemmod es analog hangero. Maga a billentyuzet egy sima modern amerikai kiosztasu mechanikus billentyuzet, amihez keszult egy C64-es stilusu gombkeszlet. A C64-esen nem volt windows gomb, de meg caps lock sem (shift lock volt, mechanikus) Ez csak egy skin egy modern billentyuzetre.

    Viszont nem tudom miert nem talalok sehol rendes EU-s elrendezesu (allo enter-es) teljes meretu (100%-os) cserelheto kapcsolos, vezetekes, mechnikus billentyuzeteket. Mintha az embereknek nem kellene uj gyartasu hasznalhato teljes meretu billentyuzet. Nekem egy 130%-os is jol jonne, bal oldalt 4x4, 5x5 vagy 6x6 makro pad-es.
  • Macropus Rufus
    #9
    feltételezem a gombok mechanikájának köze nem lesz egy eredeti c64-es gombhoz. Azok olyan finoman jártak, hogy sok mai bill. megirigyelné azt.
    Amiben hasonlít az a szín világ.
  • halaszlo
    #8
    Nem tudom, hogy miért mindenhol ezt reklámozzák most. Ma már ez a harmadik újság, ahol ezt látom. Gondolom rendesen fizettek érte...
    Mindenesetre szerintem semmi köze a C64-hez. És mik azok a tekerőgombok? :D
    Utoljára szerkesztette: halaszlo, 2024.04.01. 19:34:02
  • Tetsuo
    #7
    Gondolhatod, hogy 100 dollárért nem kapsz minőséget. A nosztalgiafaktor elég, a minőség igénye marginális.
  • barret
    #6
    Remélem nem ilyen lesz.mint a videóban. Nem is hasonlít. Egyszerűbb ha matricát árulnak,és csak fel kell ragasztani az aktuális billentyűzetre.
  • Frekvency
    #5
    én commodes voltam de nem tetszik, erőltetett, nem nosztalgikus inkább csak nyerészkedős
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #4
    Szerintem csinalja, nem irnak semmit a burkolatrol, igy aligha lesz minosegi anyag. ABS keycap-ek vannak rajta, nem egy hudejo vetel $100 kategoriaban.
    Utoljára szerkesztette: Gabbbbbbbbbbbb, 2024.03.31. 16:45:41
  • wraithLord
    #3
    Azt utáltam a régi számítógépházakban/perifériákban, hogy a törtfehér/csont/beige színű burkolat egy idő után rondán megsárgul/barnul. Ha ez nem csinálja, akkor jó kis nosztalgia. Bár jobban szeretem, amikor csak felidézi a múltat, és nem régi cuccnak akar látszani. Gondolok itt a 3 állású tekerőkapcsolóra, régi piros LED-re, ilyesmi. Elég lenne, ha csak formára meg színre hasonlítana, a többi pedig modern lenne, és nem hangsúlyos.
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #2
    Nekem tetszik, ízlések..
  • Tetsuo
    #1
    Ronda és retró. Aki vonzódik a Commodore-hoz, annak érdekes lehet.