9
  • NEXUS6
    #9
    Nekem bejött a Solo-ban Lando robotja is, ja ... jézus öt is megölték!
    Pedig milyen jó kis paródiája volt a feminista ...hölgyeknek, vagy miknek.
    XD
  • Macropus Rufus
    #8
    erre gondoltam már én is. A két droid még erősen a régi gárdához tartozik. Ez tűrhetetlen.
    R2D2 már lecserélés alatt van. Utódja: BB8. Még a C3PO-nak kellene egy utód és akkor tényleg csak a Csubi.
    Vele még kell kezdeni valamit. És attól félek, hogy fognak is. :(
  • Macropus Rufus
    #7
    "még ha darabokra is szedik őket fura fémgyűjtő űrmajmok."
    és tényleg :)
  • NEXUS6
    #6
    Szerintem itt valami összesküvéselmélet van, azért haltak meg, mert el akartak valamit mondani. Végig kéne nézni, hogy mik voltak az utolsó szavaik.
    Csuvi, meg R2 nyilván túléli, mert ha akarna sem tudna semmit elmondani, a köv áldozat valszeg C3PO lesz!
    XD
  • ostoros
    #5
    :D
    Hát még "élnek" a droidok. :D Még szerencse, hogy őket mindig eg lehet javítani, még ha darabokra is szedik őket fura fémgyűjtő űrmajmok.
  • Macropus Rufus
    #4
    nekem is ez ugrott be, amikor olvastam a hírt. :)
    Egyáltalán van még élő karakter az eredeti részekből? :o Hopsz Csuvi még él. :)
    Ez felettébb meglepő.
  • ostoros
    #3
    Jah. Mindehhez még hozzá vehetjük, hogy nyomorultul fog meghalni, az egész szempontjából teljesen lényegtelenül, majdnem mint egy statiszta.
    Szóval igen, akár zombi is lehetne, hiszen a zombik legfontosabb ismertetőjegye az egyformaság...
  • NEXUS6
    #2
    Azért kell ám ezt csinálni, mert a köv Rályendzsonzon trilógia valójában Star Z Wars lesz, Zombifeszt. :D
  • ostoros
    #1
    Benne lesz. ÉÉÉÉÉs meghal.
    Ugye kedves disney? Ugye?