3
  • zetortraktor
    #3
    Hát, igen, nem való minden film mindenkinek. Van, akin egy egyszerű koncepció is látványosan ki fog. ld. te nagyon ostoba lehetsz, neked más filmek valók, szerintem.

    "Milyen hosszu az a vonat amit par ora alatt vegig lehet jarni, es meg is tobb ezer ember el fer rajta. "

    Mondjuk valahol iszonyatosan cuki, hogy azt hiszed, hogy az író bele sem gondolt, és csak neked jut eszedbe, és meg sem fordul a fejedben, hogy először a vonatot és a jellemzőit találják ki, és ahhoz passzítják azt, hogy hány óra alatt lehet végig járni.

    Most komolyan, matekozz már kicsit. Egy falun hány perc alatt gyalogolsz át? Vagy, ha akarod, bontsd le, hogy ha egy perc alatt x ember mellett tudsz elmenni a vonaton, akkor "több ezer" ember mellett el lehet-e menni pár óra alatt?
  • Macropus Rufus
    #2
    A film szamomra 1x nezos volt.
    Mar az alap 5let is gazos. Milyen hosszu az a vonat amit par ora alatt vegig lehet jarni, es meg is tobb ezer ember el fer rajta. Plusz a kulonbozo kiszolgalo berendezesek? Okes, hogy film. De az alap komcepcio is hulyeseg. Film ide, film oda.
  • sárkánylovag
    #1
    Én nagyon szerettem volna, érdekes az alapötlet és kíváncsi voltam hogy válik ebből sorozat.