28
Lehet ide hivatkozásokat és forrásokat betenni, valamint jöhet ide bármi, ami a jövő háborúiról szól, fegyverzetéről, kiképzéséről, alakulatairól és így tovább.
  • Tikal #28
    látod lehet ez a baj, hogy 4-6 évesen is ugyanígy láttad a világot, vagyis azon a szinten maradtál :)
  • Tikal #27
    akkor a gyíkemberek hozták ide a háborúkat? az ember meg alapból békés természetű? vagy mi van!? mesélj még :D
  • Yourfriend
    #26
    Még fiatalok ezek a háborúk.:) Nincs olyan kifinomult hadviselés és modor.
  • lammaer
    #25
    Ahogy elnézem a topik máris átfordult cyber warrior módba, ami tulajdonképpen a jövő háborúja.. már MA! :)
  • Saintgerman
    #24
    Megtisztelsz, hogy egy egész csapatnak képzelsz..
  • Matskassy
    #23
    Biztos más ült a gépnél, a #14-ben már megbízhatóan hozza a megszokott eszement kreténséget...
  • Yourfriend
    #22
    Mindenkinek szüksége van társaságra, megértésre, egyetértésre, igenlésre és helyeslésre. Ez a lét egyik természetes velejárója.

    Ezt majdnem úgy kérdezted tőlem, mintha azzal a szándékkal indítottam volna a fórumot, hogy a vitatkozni vágyókat idecsalogassam. Nos, nem, nem ezért indítottam a fórumot, de, ha már bármilyen ellentét alakul ki, az legyen polémia, de ne vita és ne is veszekedés.
  • Saintgerman
    #21
    Köszi, de az olyan emberek már egyedül sem magányosak...

    Viszont olyan emberek is vannak, akiknek a háború tényleg természetes... itt ezen a fórumon is, méghozzá ranggal..
    Gondolod, hogy befog belőlük a topikod egyet ?
  • Yourfriend
    #20
    Én nem arra gondoltam, hogy elszálltál volna bármitől is, akár magadtól, csak lehetőleg ne légy magányos. Találj olyan embereket, akik osztják a nézeteidet...
  • maki85
    #19
    Tudsz te értelmesen is hozzászólni.
    Gratula:)))
  • Saintgerman
    #18
    Köszi a segítő készséget, de nagyon jól megvagyok. Minden tekintetben. Azért arra mindig ügyeltem, hogy ha csak fél lábbal is, de ezen a világon (is) maradjak.
  • Yourfriend
    #17
    Azért remélem nem vagy magányos a gondolataiddal, érzéseiddel... Csak mert akit tudnék "ajánlani" ismerkedésre, eléggé antiszociális és még a vele egyetértőket is el tudja taszítani magától.
  • Saintgerman
    #16
    4-6 éves koromban talán még csak képzelődtem, amikor minden info nélkül egy kicsit talán homályosabban, de ugyan így láttam a világot. Most hála a világhálónak, tudom, hogy nem vagyok egyedül... De akiről te tudsz, az biztosan nem én vagyok..
  • Yourfriend
    #15
    Tudok valakiről, akivel te nagyon jóban lennél.:) Már olyannyira, hogy gyanús, hogy te nem ő vagy.:D

    Amúgy tényleg vannak ilyenek, akik egy intergalaktikus háború kellős közepére képzelik magukat. Ami talán igaz, talán nem, mindenesetre ha igaz is, az ő szemléletük még akkor is eléggé távol áll a valóságtól, mert eléggé meg van spékelve mindenféle mesébe illő dologgal.
  • Saintgerman
    #14
    Rossz hírem van. Nincs semmi ami erről a bolygóról származik. Mi magunk sem.

    A jó hír pedig: a Föld az utolsó "szemétdomb" a galaxisban, amely még felszabadítás előtt áll a megszállás alól....
  • Yourfriend
    #13
    Te mindent az idegenek jelenlétével, behatásával magyarázol?

    Semmi "emberi" termék nem lehet, ami erről a bolygóról származna?
  • Saintgerman
    #12
    De gondoltam, előbb mint gondolnád... a háborúk ugyan is kintről költöztek ide..
  • Yourfriend
    #11
    Arra nem gondoltál, hogy talán végül pont ez lesz a megoldás? Más bolygókra kivinni a "szemetet", magyarán a háborúkat (is)?
  • Saintgerman
    #10
    Hát,.. ez egy érdekes háború, de én minden esetre deportálnám azokat a Földről, akiknek meg van a szabad választásuk békében éni és a háború között, de ők még is háborúznának.
  • Yourfriend
    #9
    Olyanok nem esnek "áldozatul" egy ilyen háborúban, akik nem akarnak. Magyarán: akkor ütnek, ha te is ezt akarod. A szabad akarat jogán vívott háborúk. Ezt értettem pontosan fair alatt.
  • Saintgerman
    #8
    Háborúkat fair módon ? Úgy érted áldozatok nélkül ? .. akkor mehetnek a homokozóba is, a homoknak nem esik baja..
  • Yourfriend
    #7
    No és ha a háborúkat fair módon vívják? Amolyan aki akar háborúzni, annak ki lesz jelölve a megfelelő terület. Sosem tudhatod...
  • Saintgerman
    #6
    Miből gondolod, hogy a jövőben lesznek háborúk és hadviselés ? Békében már nem is jó élni
  • Yourfriend
    #5
    Várom.:)
  • fonak
    #4
    Stanislaw Lemnek volt egy írása, A XXI. század fegyverrendszerei avagy a tótágas evolúció, 31 éve jelent meg a Galaktikában (86 nov.)

    Az eltelt idő ellenére ma is érdekes. Sajna a neten nem találtam meg a szöveget, a HTKA fórumban belinkelte valaki, de már nincs fenn a doksi. Talán egyszer beszkennelem.
  • Yourfriend
    #3
    Az általad linkelt fórum a világűrben való hadviselésről szól.

    Az általam nyitott azonban, ha elolvasod a leírást, sokkal átfogóbb jellegű...
  • cylontoaster
    #2
    Szerintem kezd ezzel, és amíg nem tudod kívülről az ott leírtakat, addig ne nyiss új topicot (pláne ne konteóst, így is több van, mint kéne).

    https://sg.hu/forum/tema/1267449198
  • Yourfriend
    #1
    Milyen lesz a jövő hadviselése?