6
  • esztyopa
    #6
    Hááát...übergagyi!Egy tucat-akciófilm ! Ujabb rókabőr lett lehúzva az eredeti Tomb Raider sztori rókabőréről.Szomorú,hogy Vikander Alzheimer-kóros lett.
    /Mert állítólag,régen,tehetséges volt/
    Szijjas csontváz,jellegtelen arccal.Nincs benne semmi a szgépes játék Larájának bájából.Nincs benne semmi Angelina arisztokratikus lazaságából,
    nőiességéből.
    Még Angelina kaszkadőrjének sem lenne jó,mert ahhoz formásabbnak kéne lennie.
    Igaz -szépen ugrik,és fut,de ezt egy veréb is tudja...
  • sertrex
    #5
    Szerintem aki ismeri a történetet az nem egy torzszülött bodybuilder csajra számít. Amúgy meg szerintem is egy egészséges és sportos testalkata van.
    Persze tudjuk, hogy Hollywood nem ért a filmgyártáshoz, már olvashattuk it az SG-n, az
    önkéntes mérvadóktól.
  • Ender Wiggin #4
    Hát ez az. Minden filmben ugyanaz a rezzenéstelen arckifejezés, irritáló hang és angolul is akcentussal beszél (ami elég fasza, miközben egy brit karaktert játszik). És izom a fenti képen? Hol? Gáttájékon?
  • kalapos01
    #3
    Gondolom vagy féltucat Vikander-film megnézése után mondod, többek között az után, amiért Oscar-díjat kapott. Az meg, hogy ki szép, elég szubjektív.
  • CairoJack
    #2
    Nem feltétlen, én beérném egy szép és/vagy tehetséges színésznővel, de Vikander egyik kategóriába se fér bele, még csak alulról sem súrolja őket, sajna.
  • PeeTeR
    #1
    de mi CSÖCSt akarunk, so fk this