11
Kritika online
  • Vicodine
    #11
    Csak poenbol, mert unatkoztunk haverral, kiprobaltuk. Az elso feloraban haromszor is leakartam torolni, de aztan valami megfogott benne, most meg alig tudom abbahagyni, nagyon fasza kis game, pedig en a hagyomanyos mmorpgket szeretem inkabb, amiben van open world, az instance based jatekok eddig annyira nem jottek be, de ebben van valami. Raadasul ami a lenyeg, a pvp, az meglepoen jo. Nyilvan nem fogja megvaltani a vilagot, de par honapig ralehet kattanni.
  • savior666
    #10
    EU szerveren van egy magyar klan: Mirage.
  • lukistrike
    #9
    Grafika kb. 2010 szintjén van, 10-20 métert tudsz töltőképernyő nélkül menni, majd utána ismét bekerülsz egy maximum 100 négyzetméteres területre. A küldetések a legtöbb ehhez hasonló játékhoz képest rendkívül "sokszínűek", ez már az első pár szint után látszódik. Akinek a grafika kb. semennyire nem számít, illetve szeret grindelni 0/24-ben, azoknak megérhet egy próbát, de szvsz. ez 2017-ben édes kevés. Ha az MMORPG zsáner fent akar maradni, akkor az efféle típusú játékokat már el kéne felejteni, ideje lenne újat mutatni.
  • Plata
    #8
    Inkább 1-10.
  • Cassell
    #7
    ÉÉÉs ismét egy szutyokhegy! Komolyan ez miez, oké mobilátirat de ekkora vackot, hogy már ránézésre se legyen kedved vele játszani a Secret World után ismét egy instant kuka...
  • savior666
    #6
    5 oratol lehet tolteni a klienst.
  • savior666
    #5
    En is mar 30+ vagyok, de jol elszorakoztam vele a betaban.
  • nxs
    #4
    Gondolom a 30-40 közöttieknek,mert én szeretem a brawlereket :)
  • Montanosz
    #3
    vajon hány éveseknek készülnek ilyen ugri-bugri gagyik?
  • nxs
    #2
    Köszi az infót.
    Amikor bezárt a Rusty Hearts nagyon vártam de nem jött,kipróbáltam kínait viszont olyan delayvel lehetetlen küldetésnek bizonyult :)
  • savior666
    #1
    Új akció orientált játék az En Masse gondozásában.
    Ázsiából jött és most jelenik meg EU/US kiadásban.
    Kezdetben 4 kaszt lesz elérhető: warrior, gunmage, rogue, reaper. Ahogy haladunk előre 2-3 irányba tovább tudunk specializálódni.
    Már egyes szinttől dungeonokban kell zúzni egyedül vagy max 4 fős csapatban. Ráadásul 4 nehézségi szint közül is választhatunk.
    A zárt béta már lezajlott, és rengetegen vettek rajta részt.
    Aki megvette az június 27.-től játszat vele, de ingyen is elérhető lesz a játék június 29. 18 órától.

    weboldal


    Utoljára szerkesztette: savior666, 2017.06.28. 10:30:14