12
  • Zombee
    #12
    Ezért írtam oda, hogy ne azzal törődj, mit ír valami esgés firkász!
  • Ender Wiggin #11
    Simán elbeszéltek melletünk. Nem on the house-ról van szó, hanem az Accesről, mint ingyenesről.
  • Macropus Rufus
    #10
    "Az EA Access lehetősége Xbox One-on elég jó üzletnek számít, hiszen viszonylag alacsony összegért évente több játékot is kapunk ingyen illetve még megjelenés előtt próbálhatjuk ki az Electronic Arts alkotásait. "
    tehát ha jól értem akkor nincs ingyen...
  • Yagami
    #9
    Sőt, On The House előbb volt, mint az Ubi hülyesége (ami csak azért lett így, mert épp 30 évesek). Steam-en meg nincs is sose ingyen játék, ugye...
    Anno ezt az EA jól felismerte, és végre hosszú évek után kapott tőlem egy piros pontot a hozzáállása miatt. Ettől függetlenül, még mindig egy sorozatgyártó-cég persze, semmi más :)
  • Zombee
    #8
    Mit nem értesz? On the house...
    Az EA Access-ben havidíjért játszhatsz a benne szereplő játékokkal, az On the house szekcióban meg kapsz ingyeneset. Most épp a Mass Effect 2 van ingyen. Folyamatosan vannak ingyen játékok, volt már valamelyik Need for Speed, Medal of Honor Pacific Assault és Battlefield 3 is. Ne az legyen a mérvadó, hogy valami SG.hu firkász mit ír!
  • cateran
    #7
    Ha fizetni kell a hozzaferesert, az nem ingyenes....Lehet nagyon-nagyon olcso, de semmikeppen sem ingyenes.
  • Ender Wiggin #6
    Ezt magyarázd meg. Ha havidíj van, akkor nem hívható ingyenesnek. Az ubinél nincs havidíj, amire azt mondják, hogy ingyér van, az ingyér van.
  • Zombee
    #5
    De igen: On the house. Az EA Access nem az ingyenességről szól, hanem a havidíjas játékról.
  • Ender Wiggin #4
    Ja, EA-nél az "ingyen" nem ugyanazt jelenti, mint az Ubisoftnál.
  • takysoft
    #3
    sejtettem én, hogy itt valami turpisság lesz :D
  • grebber
    #2
    Semennyire 4 euro/hó.

    Csak az hogy ingyen több embert vonzz
  • takysoft
    #1
    Nem teljesen tiszta ez nekem.
    EA Access?

    Most akkor mennyire is van ingyen ez az ingyen?