6
  • Gauge
    #6
    Jó kérdés:) A spawn rendszerrel nincs semmi baj. Épp az, h szerintem még egyszerűbb, mint korábban:).
  • McLarenpowa
    #5
    ??? Mi bonyolult benne? :D
  • SigS
    #4
    Nem rossz, de nem ájultam el. A spawn-képernyőn még lehetne csiszolni, kicsit bonyolult így elsőre
  • Gauge
    #3
    Egyetértek. A tesztelő pedig máskor kérje ki olyan véleményét, ki jártas a témában.:)

    Ez a béta jobban visszahozza a BF hangulatát, mint a BF4, amiben a RUSH mode-ot teljesen tönkre vágták, a környezetet gyakorlatilag statikussá tették. Viszont az ára felháborítóan magas!!!
  • laci4321
    #2
    Teljesen egyetértek az első hozzászólóval. A grafika elképesztő, a környezet teljesen rombolható (minden menet más, mert mindig más házat robbantanak fel :D ), mégis a lehető legtöbb számítást a szerver végzi, így nálam 80-100 fps-el és gyönyörűen folyékonyan fut a játék, valamint olyan pinggel amiről nem is gondoltam volna hogy képes a netem. (Mert hogy bármilyen más FPS-ben eddig rosszabbat tapasztaltam.)

    Viszont játékélményileg még lenne rajta mit csiszolni.
  • McLarenpowa
    #1
    "a grafikától sem dobtam el magam..."
    Pedig nem hiszem, hogy létezik ma ennél szebb, jobban optimalizált játék, szvsz fantasztikusan néz ki.

    "Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy nem nagyon szoktam multiban játszani"
    Akkor lehet, hogy nem neked kellett volna tesztelned... :)