12
  • Zombee
    #12
    X-Men: The Last Stand az imdb-n 6,8 ponton áll, ami rossznak kicsit sem mondható. Rottentomatoes is érdekes. Amúgy nem vágom, mitől kevesebb a kritikusi pontszám, mitől más egy kritikus. Mert pl. az übermocsokszar Szürke 50 árnyalatával egybevág, hogy mindkét pontszám alacsony a Rottenen, igaz, a kritikusi ott is jóval a nézői alá megy.
  • Ender Wiggin #11
    Fura ízlése van a kritikusoknak (azt nem írom, hogy a világnak, mert azon nem csodálkozom, hogy az agyhalott 12 éves korosztály zabálja a Disney-szarokat), mert pl. a listádról nekem több film is jobban tetszett, mint bármelyik kritikus erektáló Marvel az elmúlt 5-6 évben.
  • skinnyman
    #10
    Ha valaki megbukott szovegertesbol, vagy rossz helyre ult, az azt hiszem nem en leszek.
    Ki mondta, hogy osszesen ennyi film volt ami nem volt a kritikusok tobbsege szerint jo? Ennyit mondtam hirtelen, barmikor irok 10-szer ennyit. Man of Steel, 300: Rise of an Empire, Spider-Man 3, The Amazing Spider-Man 2, X-Men: The Last Stand, X-Men Origins - Wolverine, Blade: Trinity, Teenage Mutant Ninja Turtles, Ghost Rider, Ghost Rider: Spirit of Vengeance, Jonah Hex, The Spirit,
    Hancock, Fantastic Four, Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer, Daredevil, The Punisher, The Punisher: Warzone, Man-Thing, Catwoman, Elektra, Constantine, Son of the Mask

    Folytassam?
    Tulajdonkeppen a legtobb szuperhosos film szar volt, amig a Marvel nem jott, es meg nem mutatta, hogy hogy kell ezt csinalni. Azon kivul 1-1 franchise volt/van ami meg jo volt (pl Nolan Batman trilogiaja) vagy altalaban viszonylag jo (X-Men), de a legtobb ilyen film egyaltalan nem szokta meggyozni a kritikusokat.
  • kalapos01
    #9
    Ismét megbukott valaki szövegértésből? Csak nekem vicces, amikor valaki beleül a saját farkába, és még ezt be is írja?:) A "szinte" pont azt jelenti, amit te írsz. A 30-ból vagy 40-ből 3 nem volt kritikuskedvenc - ebből kettőt a hír is említ.
  • skinnyman
    #8
    "az elmúlt 10 év szuperhősös filmjei szinte kivétel nélkül nagy kritikuskedvencek voltak"

    Mint peldaul a Green Lantern? Fantastic Four? Batman v Superman?

    Teljesen agyhalott cikk. Ki irja ezeket? Itt barki irhat barmilyen baromsagokat?
  • Kelta
    #7
    hát ez erősen közepes lett, erőltetett konfliktus
    kapitány tökhülye elvei..
    látványos ja..de 10p után már az is kezd unalmassá válni..mindenki kvázi sérthetetlen (na jó, nem) püfölik egymást a semmiért
    simán átállnak ide vagy oda..
    nem lett jó film.
    a Batman/supermen meg kifejezetten sz@r
  • zetortraktor
    #6
    Az ugye megvan, hogy most nagyon beégetted magadat?
  • Frank99
    #5
    a kritikusok bizton.
  • Laza
    #4
    A Marvel filmek szinte kivétel nélkül jól sikerültek ... a DC-nél ez már sajnos nem így van, mint pl az említett film ... de pl a legutóbbi Batman sorozat Bale-el szintén zseniális volt.
    Szóval azért (még) ne írjuk le a DC-t :)
  • Gauge
    #3
    B vs S jó film, nem egy könnyed poén halmaz, mint a marvel filmek. Két külön stílus, nem baj, hogy így alakult.
  • Hedgehunter #2
    Cikkiro tessek mar ranezni a rotten tomatoes-ra a Batman vs Superman tomatometer (kritikusok) 28%.. es ez a legujabb DC mozi a tobbit meg sem neztem.. :) meg ahogy elottem irtak gaz vagy...
  • szomferi
    #1
    mi ez a kibebaszott bullshit az utolsó mondatban? ekkora hülyeséget rég olvastam már :D

    aki most kapcsolódik be a mozizásba, vagy csak látni akar egy jó zúzdát, miért ne mehetne, hogy megnézze moziban?

    még az se kell, hogy fan legyél, mint ahogy a cikk állítja...
    Utoljára szerkesztette: szomferi, 2016.05.05. 15:01:46