31
  • Csakezmaradt
    #31
    Jut eszembe, a Day Break-et ismeri valaki?
  • Csakezmaradt
    #30
  • Csakezmaradt
    #29
    Kreatív, időhurok! :D
    Legjobb példák amúgy:
    Eureka ('I do over", 2011)
    Csillagkapu ("Window of Opportunity", 2000), amikor golfozik a Csillagkapun keresztül, az valami eszméletlen! :D
    Az Idétlen időkig 1993-as. A mormota, mikor vezet, azon jót nevettem. :D
    Star Trek - Az új nemzedék ("Cause and Effect", 2368, na jó, vicceltem, akkor játszódik, 1992)

    A Végső visszaszámlálás is jó, de az nem hurok, csak "sima" időutazós.
    Utoljára szerkesztette: Csakezmaradt, 2016.02.29. 14:35:14
  • sárkánylovag
    #28
    Amit látok az ígéretes, kicsit még effektezve átlag mozifilm, a vágás meg a zajeffektek nagyon ott vannak, de amit hallok az barátok közt modorossága, szinte várod hogy GÉZA mikor tűnik fel : -Itt vagyok anyus...
    Egyik szemem sír a másik nevet...
    Hány száz évnek kell még eltelnie hogy az Ausztrál sorozat színvonalt elérjük Filmen ?


    Utoljára szerkesztette: sárkánylovag, 2016.02.27. 17:46:43
  • dyra
    #27
    nagyon királynak néz ki, tutkóra megnézem :)
  • Macropus Rufus
    #26
    "A Harry Potter, mint biztosan időutazós film? 8 részből 1-ben szerepel időutazás, ott is kb 20 percet."
    na jó így értem. :)
  • ElNano
    #25
    Idétlen időkig. Ennyit erről. Szánalmas ez az impotens erőlködés.
  • Cyberdog
    #24
    Meglepő, de évek óta az első magyar film, ami talán érdekel.
  • Alexease
    #23
    Most megegyszer megneztem az elozetest hang nelkul, hozza kepzeltem rendes szinkron hangokat, es leszmitva az itt-ott kicsit gagyi reszleteket, nezheto B/C lehetne;)
    Lehet ezt kellene, magyar szinkron szineszekkel ujra szinkonizlni:DDDD
  • dregnarr1 #22
    Azért mert a magyar színészek zöme "színházra tanító" oktatásban vesz részt, aminek előadásmódja teljesen más mint a filmeké.



    Az interjúból:
    "Isti azóta kétszer látta már a Csillagok között-et, és teljesen odavan, hogy telt házas vetítéseken nézők százezrei néznek meg egy ennyire összetett, bonyolult, filozofikus és nagyszabású filmet."
    Utoljára szerkesztette: dregnarr1, 2016.02.25. 19:27:13
  • Koppixer
    #21
    olvassátok el a rendezővel készült interjút
  • bandypappa
    #20
    Igen a primer időutazós témában nagyon alkotott. Ennek a vázát kéne ráhúzni egy nagyobb költségvetésű filmre, csak legyen néző, aki megérti.
  • Alexease
    #19
    A tortenettel nincs gond, kicsit jobb kornyekkel, filmezessel, szineszekkel boven jo llenne amcsi B/C/DVD kategorianak, egyszernezheto, elmegy.

    De sajnos a magyar filmgyartas nem valtozik, ez meg mindig nagyon gagyin nez ki. A szokasos TV-sorozat beallitasok, fenyek, kamerak, vagasok.

    Es ami mindig szar: kulfoldi filmekben a magyar szinkron "nagyon" jo. De a gyari magyar filmekben irtozatosan gagyik a parbeszedek, a szineszijatek nulla, mintha felolvasnak a szoveget, szintelen, szagtalan vagy tuljatszott eroltetett. Idegesito.
  • Alexease
    #18
    Magyarorszagon MINDENT koppintanak;)
  • Yserac
    #17
    Lesz ennyire komplikált a sztori, mint ebben a filmben?
  • weine
    #16
    Mostani időutazós film a Time lapse(szerintem logikai hiba van benne) és a Projekt alamanach
  • weine
    #15
    Még véletlenül sem sikerült volna valami eredeti ötlet?
    Tényleg koppintani kell?
  • Montanosz
    #14
    11.22.63-nél most jobb nincs
  • Dynamic
    #13
    csordaszellem mi? idióta.
  • gombabácsi
    #12
    "Van az, ahol saját magát dugja meg. Nem tudom a címét"

    Pedig jó lenne ha tudnád, hogy még véletlen se nézzem meg. :D
    Amúgy az már betegesnek számít ha nem akarok ilyen filmet megnézni, vagy prűdség? Nem vagyok képben hogy a csordaszellem most mit parancsol éppen. XD
  • DantszEE
    #11
    "Eleve hány időutazós film van?"
    Szimplán az időutazós filmeket szedtem össze.:)

    A Harry Potter, mint biztosan időutazós film? 8 részből 1-ben szerepel időutazás, ott is kb 20 percet. A Terminátort úgy értettem, hogy Terminátor filmek. Nincs mindegyikben nagy szerepe az időutazásnak.
  • Macropus Rufus
    #10
    12 majom és a Vissza a jövőbe a Végső vissza számlálás és az Időgép tuti nem jó a listába.
    Ezek szimpla időutazós filmek. Nem egy időhurokba került és ezért minden nap ugyan azt átélő emberkéről szól. :)

    A részben idő utazós kategóriád nem értem. A Terminátor pl. biztosan időutazós.A Jöttünk láttunk is. MiB3 is.És a Harry Potter is.
  • Macropus Rufus
    #9
    Holnap határán
    Idétlen időkig
    12:01
    Vesszőfutás

    :D :D
  • Macropus Rufus
    #8
    nekem is ez ugrott be elsőként. :)
  • DantszEE
    #7
    Holnap határán, Idétlen időkig, Forráskód, Időről időre, Időhurok, Frekvencia, 12 majom, Donnie Darko, Pillangó-hatás, Looper, Találmány, Almanach projekt, Időutazó felesége, Az időgép, Deja vu, Végső visszaszámlálás, Kockázatos túra, Vissza a jövőbe

    És csak részben időutazós filmek:
    Star Trek, Terminátor, Majmok bolygója, Kate és Leopold, Jöttünk láttunk visszamennénk, X-men: Eljövendő múlt napjai, Men in black 3, Robinson család titka, Austin Powers, sőt még a Harry Potter is.

    Ez így 28 film. Khm.
  • Aldo Moro
    #6
    Hármat: Van az, ahol saját magát dugja meg. Nem tudom a címét. Van az Időzsaru, és a Holnap Határa, Idétlen időkig, stb, stb.
  • dregnarr1 #5
    Google-be beírod, de ha elmész a sorozatok irányába, még többet találsz. Rengeteg epizód van számtalan sorozatban, ami ugyanezt az alaptémát játsza le.
  • zetortraktor
    #4
    20 ezer? Akkor mondj 20-at. Oké, elég tíz cím is. Sőt, öt. Három?

    Eleve hány időutazós film van? Basszus, az egyik leghanyagoltabb alműfaj, annál kevesebb mozifilm talán csak zombis van.
  • Aldo Moro
    #3
    A "zsáner" szót a magyarban, nem inkább az ízlés, ideál szó szinonímájaként használjuk? A "műfaj" még rövidebb is egy betűvel.

    A film lehet erősen hasonlítani fog a EOT-ra. (Holnap határa, csak itt lusták az emberek kiírni a rendes címet, gondoltam menő leszek én is)
  • KoLaMan
    #2
    Én a cikkben az Idétlen időkig helyett, inkább a "Edge of Tomorrow"-t említettem volna.
    Sokat én sem várok, a sok, és komolyabb "előzményfilmek" után, de tőlem kapni fog egy esélyt.
  • dregnarr1 #1
    Ezt a sztorit vagy úgy 20 ezer másik alkalommal már láttuk, de biztos jó lesz.