48
Batman a Telltale Games feldolgozásában
  • TBTPumpa
    #48
    Megérkezett a negyedik epizód!
  • TBTPumpa
    #47
    Legyen már január 23!

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.01.09. 19:02:03
  • ReszegKoldus
    #46
    Na ez se volt rossz, igaz kicsit rövidebb volt, mint az első rész.
  • Shep
    #45
    Megvan, a win7-es exe-vel kell indítani 10 alatt is.
  • Shep
    #44
    Hogy a búbánatban lehet ebben felbontást, meg teljes képernyőt állítani? Hiába állítom át nem lehet érvényesíteni, csak visszalépni lehet.
  • bakkerman
    #43
    Aha arra gondoltam amikor a végén kiírja :) Kipbróbálom mindenképp
  • Palinko
    #42
    jah azokat a megjegyezte dolgokat nem is merem meglátni, olyan vészterhes mindig :D főleg a trónok harcába.
  • ReszegKoldus
    #41
    A végén volt valami statisztika, ami mutatta, hogy a játékosok hány %-a mikor mit választott, de ott csak 5 főbb döntés volt felsorolva. Ha arra gondolsz, amikor beszélgetésnél kiírja, hogy xy megjegyezte, abból 22-t számoltam most...
  • Palinko
    #40
    sok, de lényeges a szokásos 6, ha jól emlékszem. mikor a végén összehasonlítja, hogy a többiek hogy döntöttek. de a fene tudja mi lesz kihatással néha kiemelnek valami döntést aztán nem nagyon lesz kihatással. úgy van ez a játék mint valami autópálya, az megvan hogy honnan hova halad, te csak sávot váltogathatsz, annyira különböző vége úgy sem lesz bármit csinálsz.
  • bakkerman
    #39
    Aki vegigtolta irja mar le hogy kb hany dontes volt az elso reszben? Ami kihat a tovabbiakra,mennyire enged szabad kezet ez a Batmanes telltale jatek?
  • DantesHUN
    #38
    Ok. Mivel úgy sincs sok pénzem majd lehet inkább egybe veszem meg. Olyan 10 óra hossz, ennyi pénzért végülis nem rossz ajánlat.
  • ReszegKoldus
    #37
    ja, kb 2 óra körül volt nekem
  • Palinko
    #36
    majd várd meg hogy frissítsék.

    egyébként 2-3 óra egy rész, lesz 5 rész, kb egyforma hosszúak szoktak lenni és még idén kijön mind az 5 az első évadból.
  • DantesHUN
    #35
    És milyen hosszú egy epizód és mennyi lesz?
  • Palinko
    #34
    egy epizód 5 dollár (értelme nem sok), a season pass 25$ vagyis 23 auró ahogy írod abban az összes rész benne lesz.
  • DantesHUN
    #33
    Hogy van ez? 23 euróért az egész játék jár, vagy csak egy epizód, és a többi epizódért amikor megjelenik külön kell fizetni?
  • Although
    #32
    Látszik WB van mögötte, visszaköszönnek elemek. De ez a WB kezd érdekes lenni.
  • Although
    #31
    Jó kis csapat ez. Lehet befizetek erre.
  • Palinko
    #30
    szerintem jól fel volt építve, verekedés, nyugi, nyomozás, majd megint verekedés. volt mindenből, jobb bemutatkozó részt nem is kaphatott volna (ha a technikai bakikat nem nézzük).

    igen már én is úgy vagyok vele még ez a kis akció se kéne csak párbeszéd :D régen tudtam egy kézzel játszani, most meg már ilyeneket kér hogy Shift + E meg A + D aztán az egérrel lőni szóval kell a két kéz, nem nézheti az ember nyugodtan :))) de mégis csak egy játék, ennyi kell bele. remélem a következő részt jobban optimalizálják, hogy kikapcsoltam az AA-t feltehettem a felbontást, egész jól működött (bár érezhetően lassult több helyen) viszont a végén ahol sok helyszínt vált ott már úgy belassult néha hogy spacevel megállítottam hogy betöltsön és újra indítottam, kicsit rombolja a játékélményt és érzem nem sokat kellene köszörülni rajta, hogy tökéletes legyen.
  • ReszegKoldus
    #29
    Ja amikkel én játszottam (Monkey Island, Back to the future) azokban szerintem még verekedés se volt :)
    Mondjuk menet közben pont arra gondoltam, hogy inkább nézném csak a filmet és közben a beszélgetéseket végigkattintgatom :D
    Az igaz hogy inkább az elején volt zavaró, amikor még azt hittem az egész erről fog szólni, de szerencsére nem. (Nem néztem meg semmi videót előtte, ami esetleg lelőhetett volna bármi fontosat)
  • Palinko
    #28
    valóban nem volt ennyi, ott azért egyet mozogtunk aztán ütött 3-4-et magától, itt meg aztán van hogy minden mozdulat a "miénk", de úgy vagyok vele ha már itt sem lenne qte, akkor hol? meg annyi lenne a játék, hogy klikkelj az egérgombbal aztán meg levetít egy filmet? :D
  • ReszegKoldus
    #27
    Nem volt rossz, igaz nekem problémám se volt vele, legfeljebb annyi, hogy újra kellett nyomni, mert valamennyivel a fele után kiléptem és a mentést nem töltötte vissza...
    Ami nem tetszett Eddig kb 2 Telltale játékkal játszottam, de egyikben se rémlik ilyen mennyiség, igaz nem mostanában volt, úgyhogy lehet csak nem emlékszem rá :D
  • Palinko
    #26
    én kipróbáltam a virágboltit és szerintem nevetséges a rendszerkövetelmény. nem azt mondom, régi a gépem, mára már korszerűtlennek számít (AMD Phenom 2 965BE, 4GB ram, AMD 5770 1GB), de ezek mediumon ment a Witcher 3, egy Batman meg meg-meg akad minimálisra lehúzott felbontáson? :D

    azért mindennek van határa... ez a hivatalos gépigény

    MINIMUM:
    Op. rendszer: Windows 7 64Bit Service Pack 1
    Processzor: Intel Core 2 Duo 2.4GHz
    Memória: 3 GB RAM
    Grafika: Nvidia GTS 450+ with 1024MB+ VRAM (excluding GT) - LATEST DRIVERS REQUIRED
    DirectX: Verzió: 11

    viszont szerintem a nem hivatalos oldalakon látotthoz közelebb lehet a valós gépigény. nem értem miért kell egy ilyen játékhoz ami kb lehetne előre renderelt videók sorozata is, egy ilyen gépigény. tavaly minden telltale játék működött szépen, nem örülök, ha idén erre kell számítani :( kicsit a mesterséges felemelt követelmények szagot, vagy optimalizálatlanság szagot érzek, tudom mi a megoldás, de megkedveltem a kis masinát ameddig lehet velem lesz :D
  • grebber
    #25
    Mire lesz értelme megvenni = Ha teljes lesz addigra jó lesz (nem mellesleg addigra már magyar is lesz)
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.08.02. 21:14:17
  • Shep
    #24
    Ja, de steamet nézve vannak problémák dögivel.
  • grebber
    #23
    Kint van minden tekintetben.
  • Palinko
    #22
    mondjuk ez pont az a játék amiből ha látsz egy ilyen hosszú részletet az lelövi az élvezetet :D
  • xido
    #21
    élő adás!!!

  • grebber
    #20
    Tizenkét játékost támogat az új Batman multija
  • xido
    #19
    akkor nem én voltam eddig béna,hogy semmit nem találtam róla...és nagyon bejön amit látok ebben :)
  • TBTPumpa
    #18


    Catwoman jól néz ki itt is.
  • grebber
    #17
    Megérkezett az első Trailer
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.07.19. 17:48:28
  • FartingSquirrel
    #16
    Kilenc részes lesz? :O Ez új info. Meg az is, hogy a Warner lett a TWD kiadója. Reméljük, ennek csak jó hatása lesz.
  • Palinko
    #15
    az sg-s cikk
  • grebber
    #14
    Jövőhéten trailer érkezik
  • TBTPumpa
    #13
    Éjfélkor lesz valami Telltale E3 show. Ott mutogatják majd ezt + a The Walking Dead 3. évadát.
  • Palinko
    #12
    meghozta a hangulatot, köszi akkor próbálok figyelni a trailerre, ha már a képekről lecsúsztam.
  • TBTPumpa
    #11
    Az első képek:








    Trailer is érkezik órákon belül!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.06.12. 17:03:39
  • Palinko
    #10
    ha a Tales from the Borderlands fejlesztőinek köze van hozzá akkor rossz már nem lehet. a Wolf among us meg a Trónok harca is nagyon erős, de pont a Borlderlandsos a legerősebb Telltale játék szerintem. remélem nem csak a grafikusok hanem a kreatívok is átnéznek :)
  • grebber
    #9
    E3 2016 - ott lesz a Telltale-féle Batman is