12
  • Zsoltee_a_bator
    #12
    Nem ertem pontosan mire gondolsz.. nem hasonlit az eddigiekre a figura. Nekem legalabbis ez fedi az "uj valami" fogalmat. A filmet meg nem tudhatjuk meg, hogy milyen lesz.. egy trailer ahhoz keves.
  • Lópikula
    #11
    Zseniális kép! Szerintem az egyik legjobb Jokeralakítást fogjuk látni. Én várom, szerintem ötletes a változtatás és jó!
  • Zombee
    #10
    Viszont a média az első képtől fogva úgy állította be, hogy ez most az új valami. Meg azért ment a hype körülötte, kezdve Jared Leto őrültnek mondott vicceitől, amivel állítólag a stábot tréfálgatja. Az előzetesből pedig az jön le, hogy ez egy kutya közönséges akciófilm.
  • Zsoltee_a_bator
    #9
    A kepregenyben is mindig masfele designja volt a jokernek. Nem a kulsoseg donti el, hogy jo lesz-e.
  • R0GUE
    #8
    Olyan mint valami rémelbaszott Marilyn Manson koppintás...
  • cylonflatus
    #7
    Pont fordítva volt, a többség utálta. A trailer után kezdtek jönni a pozitív vélemények nagyobb mennyiségben.
  • A1274815
    #6
    Nekem a Cameron Monaghan féle megközelítés is tetszett. Kár, hogy kinyírták az írók.
  • M0RN1NGST4R
    #5
    én azt nem értem, hogy az eddig látottak alapján miért kéne hasra esni? emlékszem, amikor még a trailer sem volt kint, sőt talán azon a bizonyos első képen kívűl semmi más sem, már akkor úgy volt elkönyvelve, hogy ez az új Joker mekkora istencsászár(ság).

    ettől függetlenül még lehet jó is.
    Utoljára szerkesztette: M0RN1NGST4R, 2015.10.28. 17:31:04
  • Szefmester
    #4
    Detto. Heath féle Joker olyan mint aki az életben is megállná a helyét, Nicholson féle Joker pedig egész képregényes volt. De ez.. addig kéne egy szeneslapáttal püfölni az ötletgazdát amíg el nem fáradunk, majd pihenés után folytatni.
  • Macropus Rufus
    #3
    hát nem is tudom... olyan egy meleg strici :D
    nagyon gáz.
    Nekem két Joker jött be eddig: Heath Ledger és Jack Nicholson.
  • A1274815
    #2
    Akkor már ezerszer inkább ez: https://www.youtube.com/watch?v=jrQV9C5Ewus