17
  • Zsoltee_a_bator
    #17
    Nem tudom milyen film az ultron kora, mert az elso 10 percben fel kellett adnom. Sulytalan jelenetek egy rakat szuperhossel, mindenkinek sorban kiosztogatva 1-1 cool mozdulatot tartalmazo jelenetet valami viccesnek szant vanla'jnerrel. Mindezt, mikozben valami noname, mindenfele felvezetes nelkuli agyugolyotoltelek ellenfellel hadakoznak.

    Lehet, hogy kesobb osszeall, nem tudom. De ez a recept szerintem csak bizonyos kor alatt adhato el. Senki ne vegye magara. :)
  • Ragnaar
    #16
    Meg, ha jól tudom ő azért egy feljavított humaniod, azaz a fizikai képességei jóval meghaladják egy átlagemberét, sőt még egy kifejezetten erősnek számító emberét is. És ehhez jönnek ugye az említett hadászati ismeretek + az elvileg mindennek ellenálló pajzs.
    Utoljára szerkesztette: Ragnaar, 2015.09.06. 23:37:22
  • cateran
    #15
    A te (hadaszati) ismereteid lathatoan a 0 kornyeken mozognak, igy olyan karomkodasnak tuno szavakat, mint taktika, parancsnoki kepessegek, karizmatikussag nem emlitek. Maradjunk annyiban, hogy bar nekem sem a szivem csucske, de sokkal inkabb elfogadom, mint az ijjal bohockodo Hawkeyet vagy a pisztolyos Black Widowt vagy plane az ujonc ropkodo Falcont...Ez a 3 inkabb vicc kategoria (ij es pisztoly? aham...)
  • Rita79
    #14
    Nem értem miért nem lehet elfelejteni ezt a nyomorék, semmi amcsi kapitányt. Nem is értem hogy húzhat kesztyűt bárki ellen, aki egyébként szuperhős (ő nem az)? Pl. a Vasemberhez a képességeik és felszereléseik tekintetében labdába se rúghat, nem egy dimenzió a két alak. Már akkor is idegesítő volt, amikor olvasgattam anno a képeregényeket, mindenhol ő osztotta az észt, mint egy fő stratéga, de nevetséges egy figura, igazi lúzer. Kár hogy ennyire erőltetik.
  • Danecay
    #13
    Mindegyik szuperhős beugrik egy cameo-ra és be is töltik a 2,5 órát :)
  • Ragnaar
    #12
    Mert csak ő tud körberepülni egy szuperhightech álcázóképes hadibázist észrevétlenül, és benyilazgatni a fedélzetre is akár..
  • pacalburger2
    #11
    a pókot meg már felzabálta a fekete özvegy?
  • BaliBoy
    #10
    Szerintem a Fantasztikus négyest még bele kellene tenni, meg az X-men-ből néhány szereplőt. Úgy lenne igazán ütős.... Vagy esetleg Micimackót. Bár az már túlságosan EPIC lenne és szét robbana a szemgolyónk a moziban ülve.
    Utoljára szerkesztette: BaliBoy, 2015.08.31. 07:08:34
  • Cickány90
    #9
    a Hangya ott is van Sólyomszem vállán XD
  • DantszEE
    #8
    Mindkettő benne lesz.
  • Etinger
    #7
    Pókember, Hangyaember nélkül kicsit nekem olyan semmilyen ez.
  • heist
    #6
    Amcsiknak jó lesz.
  • tomboy013
    #5
    Nagyon várom ezt is, mint minden marvel film ez is biztosan nagyon szórakoztató lesz és megéri a mozi árát.
  • cylonflatus
    #4
    Tottinál a labda, lövőcsel... és óriási erővel lövi ki a lécet :)
  • szomferi
    #3
    miért ezt linkelted neki? :D
    a cikkben lévő az Hawkeye
  • Totti5
    #2
    Mitől idióta?

    Olvass.
    Nézz.
  • dzsagon
    #1
    Hát erre nagy szükség lesz. Egyébként az a nyilazó idióta miért is szuperhős?