14
  • Sir Cryalot
    #14
    "új játékcím" -ének...
  • Sir Cryalot
    #13
    ---főleg úgy hogy az utóbbi idők legsikeresebb játékának megvalósításakor pénzt időt szakértelmet nem kímélve kellett a gearbox software-nek átpofoznia az ue3-at hogy megfeleljen nekik, ahelyett hogy hivatalos kiterjesztés lett volna amit szerettek volna, és nyitva állna az út a 4-es verzióhoz, inkább zárva van, az ue4-es physically based rendering meg esetlen (-nek tűnik), remélhetőleg a fallout4-é jobb (látszólag is).
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2015.07.10. 14:33:13
  • Sir Cryalot
    #12
    Nagy szavak ezek egy middleware-ről.
  • Atisz #11
    Mióta (majdnem) ingyenessé tette az Epic az Unreal 4 motort, azóta egyre-másra jönnek az arra épülő fejlesztések. És ez így is van jól: a sok igénytelen indie meg divatjátékok helyett igazi gyöngyszemek készülhetnek, a fejlesztőknek nem kell kiadniuk a költségvetésük 60-70%-át az engine megvásárlására.
  • Sir Cryalot
    #9
    Kár hogy ez max. állóképekre vonatkozik, és kissé túl van promotálva az az engine alapjáraton is, úgyhogy

    áll a #3-as kritika.
  • Ayma
    #8
    Ha csak félig követik a sztorit engem már megvettek:D
  • vik3
    #7
    Nope
  • Ragnaar
    #6
    UE4-el már elég állejtős klátványt lehet produkálni, kb. mint 2-3 éve a rendermoviek voltak. Persze a gépigényt is megdobahatja ezért többnyire kompromisszumokat kell kötni látvány/teljesítmény ügyben.
  • Vamp17
    #5
    Nem veletlen, a sztori ugyanaz, a varos neve ugyanaz :)
  • Ragnaar
    #4
    Ebből így sokminden nem derül ki, nekem olyan túlélőhorroros hangulata van ennek a teasernek.
    Utoljára szerkesztette: Ragnaar, 2015.07.04. 23:42:07
  • Fbn Lx
    #3
    "Az alapokat az Unreal Engine 4 grafikus motor szolgáltatja, így a külalakkal nem lesz gond."
    mintha nem is az alapján kéne megítélni, hogy ténylegesen hogyan néz ki, hanem az alapján, hogy egy olyan endzsinnel készül, amivel általában szép játékok készülnek
  • Macropus Rufus
    #2
    hmm... nekem egyből a Nemere István álltal írt Kupolaváros titka ugrott be.
  • Sir Cryalot
    #1
    Szerintem úgy lesz vérbeli shooter , ahogy az angol címadás is sikerült , esetlenül.