17
  • Omega
    #17
    Legkomolyabb érv: nem mutattak meg, hogy működik. Ha megmutattak volna, akkor meg azért nem tudna senki se beszámolni a pontos működésről.
  • karajjj
    #16
    na ez már tényleg beteges :D
  • molnibalage83
    #15
    Jézusom... Az ilyen emberek mivel foglalkoznak és miből élnek meg? De tényleg... Olyan hülye, hogy csoda, hogy nem fullad meg azért, mert elfelejt legvegőt venni. Peddig jobban járnánk, ha ez történne... És a legszomorúbb az, hogy ilyennek is lehet gyereke és tovább örökíti a fantasztikus tudását és logikus világszemléletét...
    Utoljára szerkesztette: molnibalage83, 2015.02.13. 10:03:11
  • TokraFan
    #14
    Ezt nem érzed elmebetegnek?

    "Számos olyan e-mailt küldtek e cikk írójának, amely az összetett kabbalisztikus számmisztika felhasználásával magyarázza el, hogy február 17-e lehet annak a napja, hogy a III. világháború kirobbanjon"
  • TokraFan
    #13
    Félig megbízhatóan kérdezném, hogyan kell egy atombombát "elsütni"?
  • WoodrowWilson
    #12
    Pasztmek, én meg aszittem, hogy nincs is atombomba! Ja bocs, ezt nem az ezoterikus magazin írta, hanem Posta Imike oldala. Mondjuk a valóságtartalma ugyanannyi.
  • wraithLord
    #11
    Arra céloztam, hogy ha a csernobili katasztrófát kibírták (mert nyilván, amelyik faj, alpopuláció, egyed stb. nem tolerálja az atomkatasztrófát, az már '86 óta ki van purcanva), akkor most mi lehet a gondjuk?
    Most nagyobb dózist kapnak, mint a katasztrófa közben/után pár évvel?
    Utoljára szerkesztette: wraithLord, 2015.02.12. 12:33:09
  • molnibalage83
    #10
    Az. Az első mondat után látható, hogy felesleges tovább olvasni, gyakorlatialg elmeorvosi esetek hányják össze marhaságaikat az olyan oldalakon.
  • Zombee
    #9
    Bírom az ilyen félig megbízható "alternatív" weblapokat. Ez a néphülyítő orbitális baromságokat és hazugságokat közlő honlap szinonimája. :)
  • Zombee
    #8
    Most írtak róla cikket az sg-n, ennyi. Meg tavaly, lentebb linkeltem is, volt ugyanebben a témában már írás.
  • wraithLord
    #7
    Én már azt sem értem, hogy a szennyezett levelek elpusztítják a kulcsfontosságú rovarokat és mikroorganizmusokat...

    Eddig ezek a rovarok és mikroorganizmusok nem ott voltak? 30 évvel ezelőtt elmentek nyaralni, és most jöttek vissza?
  • ocskoszilard
    #6
    Hogyan befolyásolja a radioakivitás növekedését a politikai helyzet? És a felezési idő ugyan hogy tudna lelassulni egy anyagban? Érdekes dolgok ezek. :D
    Utoljára szerkesztette: ocskoszilard, 2015.02.12. 00:09:40
  • halgatyó
    #5
    Hmmm.. eddig nem volt erdőtűz arrafelé? Pont most, februárban? Neeee. Itt valami bűzlik, leginkább a szándék.
    Itt van egy félig megbízható "alternatív" weblap-cikk:mini atombombát sütöttek el és ráfogták egy lőszerraktárra
    Mondjuk, a mellékelt videón nem látom bizonyítottnak hogy tényleg az volt, de abban nem lehetünk biztosak, hogy nem is terveznek ilyet.
    Márpedig ha terveznek, akkor érthető a közvélemény előzetes megdolgozása.
    Nem árt résen lenni. (nem mintha bármit is tehetnénk)
  • NEXUS6
    #4
    "A halott vegetáció felgyülemlése megkétszereződött 1986 óta, amiben szerepet játszanak a szennyezett levelek, amik elpusztítják a kulcsfontosságú rovarokat és mikroorganizmusokat, ennek következtében a feleződési idő is jelentősen lelassult."

    Ennek a mondatnak kb az az értelme, hogy a sugárzás csökkenti a korhadást elősegítő élőlények számát, így a rádioaktiv izotópok nem kerülnek be a talajba, sokkal inkább bennmaradnak a felhalmozódó elhalt, de nem korhadó növényzetben. Ez viszont növeli az erdőtüzek kockázatát.
  • Zombee
    #3
    http://sg.hu/cikkek/104190/erdotuzekkel-tamadhat-csernobil
  • G_ArchAngel #2
    Meanwhile...


    Utoljára szerkesztette: G_ArchAngel, 2015.02.11. 13:15:24
  • Narxis
    #1
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeee