17
  • bmw
    #17
    Jo lesz ez.... Aki nem akarja nem nezi meg, ennyi....
  • pixx
    #16
    És mielőtt bárki leköpne, én bírtam Cameron egyedi ötleteit, és hogy a filmjeit olyan technikával egészítette ki, ami túlmutatott a korán. Most meg azt erőlteti, hogy 180 perc-s filmben van 20 perc előszereplős, a többi meg számítógép.
    Régen marha jó filmeket csinált, persze voltak klisék, de nagyot ütött.
  • pixx
    #15
    Nem, az a baj, hogy kijött a Hős6-s, aztán inkább azt másolják le a Disney filmekből, mert annak van mondanivalója, meg története is. Így az Avatar 2(Eldorádó kincs helyett mostmár a Hős6-s) emiatt késik :D
  • wraithLord
    #14
    Biztos olyan béna a történet, hogy szerencsétlen írók nem tudnak mit összeszenvedni, hogy terjedelemben és minőségben elég legyen Cameronnak... :D
    Én is jártam már így sokszor.
  • Sequoyah
    #13
    Az Avatar maig a legjobb 3D elmenyt nyujtja, szoval ha csak azt a szintet tudjak hozni, mar verni fogja az osszes tobbi filmet ebbol a szempontbol. Es valoszinuleg azert csak sikerult azota fejleszteni is rajta, szoval en nagyon varom.
  • Cefet
    #12
    +1
  • mindero
    #11
    " a forgatókönyvek bonyolultsága" nap vicce !
  • NEXUS6
    #10
    Hihetetlenül kiszámítható és fájdalmasan primív párbeszédekkel, karakterekkel megáldott film. Nem a sztori a gáz igazán, mert egy szerelmes filmből is mi a franc újat lehet kihozni, szuperhírósakból pláne, de még is ebben a műfajban is van 1-2 ami meglepetést okozni. Nos az Avatar nem ilyen.

    Az a gáz, hogy nincsenek benne olyan archetipikus karakterek, vagy kütyük sem amire frencsájzt lehetne építeni. Ki vesz meg, melyik gyerek kér karira Avataros lego készletet?
  • fade2black
    #9
    Pocahontas vki már mondta....

    https://www.roddenberry.com/media/upload/image/camerons%20pocahontas.jpg
  • Axlkenobi
    #8
    Tényleg vicces, hogy mennyit szenvednek vele, mikor az első rész címe is az lehetett volna, hogy Kliséhalmaz: A Film. Az Avatár szórakoztató volt meg látványos, de semmivel nem jobb, vagy mélyebb, mint akármelyik Marvel-film.

    Ennek ellenére megértem, hogy raklapnyi folytatást készítenek, mert az tuti, hogy részenként hoznak majd 1-1,5 milliárd dollárt.
  • Narxis
    #7
    Mi tart ennyi ideig? Komplett forgatókönyvet megírom a klotyón. Ennyit ér ez a fos.
  • Ender Wiggin #6
    büszke vagyok rá, hogy én vagyok a kivétel, mert én várom. az elsőért is utaztam először 300 km-t, hogy realD-ben nézzem, aztán oda vissza 500-at, hogy IMAX-ban, majd megvettem a bővített blue-rayt és már vagy 5x megnéztem azt is. és nem tudom megunni, az egyik legjobb film. ti meg nézzétek a marha bonyolult bosszúállók 3-4-5-6-ot.
    Utoljára szerkesztette: Ender Wiggin, 2015.01.15. 19:09:34
  • bunny
    #5
    Lássuk be aránylag kevesen fognak emiatt a kardjukba dőlni. Avatart az akkor még újszerű és izgalmas 3D adta el, amúgy elég zéró az a film. Szóval a 2-3-4-5-6 .. n rész nem hiszem, hogy túlzottan felkorbácsolná az érzelmeket a mozirajongók táborában. Lehet ezért is késik, kb. a kutyát nem érdekli hogy jön-e és mikor. Ha nem lesz más érdekes és kell valami hétvégi program majd megnézzük talán, kb. ennyi a várakozás iránta imho.
  • Ender Wiggin #4
    ha abból indulunk ki, hogy a CoD Advance Warfightert két és fél évig írták, akkor nem meglepő, hogy az Avatar ennyi ideig tart...
  • NEXUS6
    #3
    Nehogymár egy Avatar "töménységű" szkriptet ne lehessen 1 hónap alatt összehozni!
    És már vagy 5 év eltellt az Avatar forgatása óta. Röhögcség, na!
    :D
  • barret
    #2
    Nem! A rendező hal meg,mire elkészülne a film:D
  • Tinman #1
    "a forgatókönyvek bonyolultsága miatt"

    Mé' Pocahontas meghal, majd zombiként feltámad? ;-)