8
  • boond
    #8
    Adópokol mi? Inkább paradicsom... Nem hiába mennek oda cégek/multicégek, egész euból, és máshonnan is...

    SirBubu, senki nem fog idegennyelven beszélni emiatt ne aggódjál... (nem tudom ezt komolyan gondoltad-e de ha igen akkor ott nagyon nagy gondok vannak)
    Utoljára szerkesztette: boond, 2014.11.30. 13:36:39
  • SirBubu
    #7
    meg az is bizonyítja, hogy mekkora hülyék ezek, hogy elfelejtették, hogy errefelé elég kevesen beszélnek luxemburgiul

    senki egy büdös szót nem fog érteni a műsoraikból (mondjuk pont annyit is érnek)
  • SirBubu
    #6
    pont Luxemburgba? úgy hallottam, az ott egy valóságos adópokol. hülyék ezek
  • 1JaegeR1
    #5
    Pontosan így van. Most pedig továbbállnak Luxemburgba, mert ott még Romániánál is kedvezőbbek a körülmények.
  • Ragnaar
    #4
    Ha jól tudom Romániába került bejegyzésre a magyar RTL a kedvezőbb költségviszonyok miatt...
  • Zombee
    #3
    A mi szempontunkból lényegtelen a dolog. Annyi változik, hogy ami eddig Romániához kötötte ezeket a csatornákat, az most luxemburgi lesz. Azt mondjuk nem vágom, mi köze volt magyarországi csatornákhoz a román médiahatóságnak, ezekre is kitérhetnének igazán az ilyen cikkek, mert szerintem ezzel sokan nincsenek tisztában.
  • adler741
    #2
    De ott is sugározzák itt egyet se.
  • bmw
    #1
    Luxemburg.... aha... hm... ertheto.....