9
  • who am I 7
    #9
    ha most olyan lesz, mint a képen, akkor mi a sz@rt építettek ezen újra? Tök ugyan olyan, mint a többi szotyi iphone copy samu....a belsejét, meg mindig újjáépítik az új hardverekkel...ahhhh, megbukhatnának már ezek a kóklerek.
    Véleményem meg az efféle hajlított kijelzőről, hogy bukta...mivel izlésük nincs, stílust diktálni nem tudnak, így az efféle fölöslegesen erőltetett idiótaságokra futja csak nekik (mert kezelni egy horror lesz, mindent megnyomsz, ha hozzáérsz a telóhoz:D)...majd beszüntetik azt cső :D
    Utoljára szerkesztette: who am I 7, 2014.11.13. 20:43:16
  • Zombee
    #8
    Amikor elő tudod rendelni, bár 100% lesz minden bejelentett specifikációja, így semmi értelme annak, amit írsz.
  • G_ArchAngel #7
    Ronda, de ha nem teszik bele, akkor antenna-gate v2.0
  • SupraMKIII
    #6
    Hát, ez AKKORA ötlet! Látszik, hogy aki ezt kitalálta, még életében nem vett a kezébe telefont.

    Már a note háromnál is megnyomom néha a képernyőt, annyira a szélén van: árulják már el az igen tisztelt (vagymiafene) urak, hogy lehet ezt a telefont egy kezes módban használni?!?!
    Utoljára szerkesztette: SupraMKIII, 2014.11.13. 09:19:51
  • tomboy013
    #5
    Az iPhone 6-al csak annyi a gond, hogy az 5S után kézbevéve olyan hatást kelt mintha búcsúba lőttem volna légpuskával. Óriási csalódás a minőségérzete. Tudom szubjektív a külső, de a dizájnt is elbaltázták szerintem a hátulján lévő műanyagcsíkokkal. Bár tegyük hozzá, hogy a Samsungok még ettől is távol állnak :D
  • trebron
    #4
    Már megint másolnak :D
  • igazamvanvagyig
    #3
    Olyan már van a neve: iphone.
  • sakhalin
    #2
    oké akkor előrendelem de ha nem lesz akkor az ag remélem megtéríti a káromat...Szóval inkább javítsátok kérelek kaphat5ra a cikk címét.Köszi
  • CairoJack
    #1
    Tiszta hülyeség. Normális anyaghasználat (és itt nem feltétlenül a fémre gondolok), normális formaterv, és a normális szoftverezettség sokkal nagyobbat dobna az eladásokon, mint ez a hajlított bohóckodás.
    (Persze az sem ártana, ha értelmetlen funkciók és szenzorok helyett értelmes dolgokat fejlesztenének, valamit ha az, amit beletesznek a telefonba, működne is.)
    Utoljára szerkesztette: CairoJack, 2014.11.12. 22:27:56