6
  • derwer
    #6
    Nálam 13 androidos app van telepítve. Van amelyik jobb mint ami natívan lenne de a legtöbb különbözö cégek saját alkalmazásai amik nincsenek csak droidra és esetleg iphonera csak. (cwt, bank, ikea, telenor, stb)

    Természetesen lassabbak, mint a natívak, de ilyen egyszerü appoknál ez nem szignifikáns és az új 10.3as OS sokat javul ezen a téren is. (egyesek szerint a játékok is rendesen menni fognak, de ezt azért óvatosan kell csak elhinni.)
  • TomecK
    #5
    Ezt nem tudtam, viszont ha ez komoly (aminek most jobban utánajárok) akkor megvan a következő telefonom.
  • derwer
    #4
    Tomeck: Mi a problémád a BB10 OS-sel? Az én tapasztalataim szerint stabil, gyors és ráadásul futtatja a droidos APPok nagy részét, ami egy elegáns válasz arra a problémára, hogy sok app, max 2 platformra készül el...

    flashpointer2: Ezt most nem értem, mire gondolsz? Sima mobilnetes előfizetéssel - meg wifin - netezek ,levelezek, stb, mint bármely más mobillal.

    Derwer
  • flashpointer2
    #3
    Én is ilyet vennék ha nem kéne pluszban havidíjat fizetni a már kifizetett internetért -.-
  • TomecK
    #2
    Nekem is, nagyon megtetszett, szívesen vennék is, ha normális OS lenne rajta.
  • dyra
    #1
    Nagyon tetszik ez a gép!