13
  • Linkout
    #13
    Aminek viszont örülnék, az egy 128GB-os példány. Tárhelyből sosincs elég :)
  • Linkout
    #12
    Nem azért parasztvakítás, mert nem apple. A touch id sem akkora nagy durranás, az alulról felhúzható redőny az ios7-ben sem az stb.

    Az viszont tény, hogy az apple sokkal átgondoltabban készít terméket. Ez minden részre vonatkozik (összeszerelés, anyaghasználat, szoftver, marketing.)

  • Luciferkee
    #11
    Most mit sírsz ezen? Neked nem tetszik, nem veszed meg. Másnak (többet között nekem is) tetszik, bejön az ötlet megveszi. Ennyi.
    És nem, nem azért tetszik mert samsung/iphone, hanem valami egyedi, számomra ötletes megoldást hoztak elő.
  • karajjj
    #10
    nekem pl tetszik, tudom, én vagyok a hülye, de pl elnézegetném rajta meló közben az üzeneteimet, vagy a tweeteket úgy, hogy hozzá se kell nyúlnom a telefonhoz, hanem magától kijelzi az oldalsó sávon
  • armageddon666
    #9
    Nem-Apple = Parasztvakítás, fölösleges.
    Apple = Innováció.

    Mit nem értesz? :o
  • culas25hc
    #8
    De mitől parasztvakítás a dizájn? Ennyi erővel minden parasztvakítás, ami céltalanul szép vagy egyedi. Lehetne minden telefon szappantartó alakú, szürke műanyagból aztán csá. Még logó sem kéne rájuk, csak egy visszafogott modell szám a hátlap mögött. Nyilván technikai előnye nincs ennek a telefonnak, de szerintem baromi jól néz ki.
  • mortep
    #7
    nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem első benyomásom az volt a bemutatóval kapcsolatban, hogy Jobs-t majmolják.
  • Jawarider
    #6
    Majd veszek ha nettó 2000 euró lesz a fizum.......
    Utoljára szerkesztette: Jawarider, 2014.09.03. 20:57:02
  • ntom
    #5
    1:15:30-nál kezdődik az Edge-rész.
    A Samsung vezetőjének a helyében kirúgnám az egész bandát, aki ezt a prezentációt összehozta. A 3 előadót, a szövegírót, a forgatókönyvírót, mindenkit.
    Hogy lehet egy ilyen dolgot ennyire amatőr módon tálalni?
  • BladeW
    #4
    Ja, tiszta baromság a egész, 640 kbyte-ba meg amúgy is minden belefér.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    imádnivaló minden teches cikknél, ami valamilyen újítást, vagy innovációt mutat be olvasgatni a bérkárogókat
  • CairoJack
    #3
    Ez a görbített képernyő egy teljesen felesleges ökörség. Grat annak, aki ezért pénzt ad, nagyon egyedi lesz...
  • arty
    #2
    nincs szó akkora parasztvakításra, mint amit az edge képvisel ...
  • szomferi
    #1
    nem sima AMOLED kijelzőjük van, hanem SAMOLED, nem mindegy!
    amúgy a hátlapi kamera tud OIS-t is, hogy maradhatott ki a cikkből?