99
Lords of Xulima
  • Aryol
    #99
    Készül a játék honosítása.
  • Negritis
    #98
    számomra a játék egyetlen komoly hibája volt hogy a loot aranyban lett mérve
    imádtam tényleg, de az hogy átmész 6 csapdán megoldasz 4 fejtörőt és eléd dobnak a ládában 4 köteg aranyat engem lelombozott
    de ettől függetlenül imádtam
  • lammaer
    #97
    Hát, azé' vannak érdekes dolgok teljesítmény ügyben, mert nekem pl ha esik az eső és folyóparton bóklászok vagy havazik, az asztali gépemen is szaggat rendesen a játék.

    De egyelőre én is elvagyok vele, igaz kicsit már kezd repetitív lenni a játék. De a kör alapú harcrendszer azért bejön :D

    A lootot hiányolom kissé a játékból (főleg fegyverek tekintetében), szinte minden fegyverem a boltból származik. (kb 4-5 térképet csináltam meg eddig, 1x szint környékén járok)
    Plusz kicsit gáz hogy nincs vmi láda ahol az éppen nem szükséges potion meg varázscucc hegyeket ideiglenesen lehetne tárolni.
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.05.18. 16:58:21
  • UUUU
    #96
    2 napja jutottam hozzá ehhez a játékhoz és azt kell mondjam, teljesen leköt.
    Nem hibátlan a játék, de valamit visszahoz, a régi idők hangulatából. Az meg egyenesen örömteli, hogy a közel 8 éves laptopon vígan elfut, minden nehézség nélkül, pedig ahhoz képest még nem is tossz a grafikája, legalábbis, ha az akkori játékokhoz viszonyítom.
  • Negritis
    #95
    a vége után azt mondtam hogy hol a 2. :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nemtom neked volt-e ilyen érzésed, amúgy a climax hiányzott az uccsó bossnál nekem
  • Cassell
    #94
    Sikerült a végére jutnom, hála az égnek a főboss nem volt irritálóan nehéz.

    Nagyon jól sikerült kis alkotás ez, persze nem hibátlan, de kíváncsi leszek elkészítik e a második részt is esetleg...
  • Negritis
    #93
    nekem nem volt gondom, ugye az a kérdés hogy hol van a többi titán, de "ha odafigyelsz" akkor könnyen lehet tudni 4ből 3at
    és nekem a talisman is mindig jót mondott

    igazából a tűz titánnál voltak gondjaim hogy hogyan oldjam meg
  • sárkánylovag
    #92
    Írd be ide a kérdést ... meg ha megfejtetted a választ is :)
  • Cassell
    #91
    Oké, már tárgytalan, youtube segített, bár ezt akkor is bugnak érzem, hogy a help véletlen sem ír semmit használhatót...
  • Cassell
    #90
    Sziasztok!

    Nem hittem volna, de sikerült elakadnom. Levertem az Ocean Titánt, purifieoltam a temple of nalaetet de hogyan tovább? Van még két templom de honnan kéne kulcsot szerezni hozzájuk? Ha rányomom a Golot talismánra, hogy help akkor azt írja, hogy Velegarn falujában keressek több infót, de már mindenkivel beszéltem minden opciót... valakinek valami ötlete?
  • Negritis
    #89
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a fő küldi a 8 Templom megtisztítása után ér véget a megtisztításhoz pedig egy special itemet kell beledobni ha figyeltél a történetre akkor rá lehet jönni, ha kevésbé akkor nehezebb

    de asszem ha átmész az altató erdőn ott megkapod golot erekjéjét amivel be tudsz menni az első város Towerjébe ahol megkapod a tisztító erekjét
  • Negritis
    #88
    azok rejtek ajtók meg kell keresni hogy hol nyíilik érdemes a környéken mindent végigkattintani és kb mindent meg lehet találni
  • Negritis
    #87
    végig lehet rajta menni, ha magadtól nem jösz rá
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a trükk elvileg az hogy a virágokra ne menj rá
  • sárkánylovag
    #86
    Ennek a varázserdőnek van valami kijárata vagy mindenképpen bealszol ?
  • sárkánylovag
    #85
    Meg van egy zöld ajtó a falon allítólag valami kincseskamra de bemenni nem lehet
    mesélte a katona hogy a kútnál volt volt valami varázsló de hiába piszkálom a kutat ott nem nyílik semmi ki
  • sárkánylovag
    #84
    MEGCSINÁLtam ezt templomot a két blokk mögött megöltem a főgonoszt ott egy kút ilyen lelkekkel vagy mi oda be kell dobni valamit de fogalmam sincs mit
    ennyi volt a főküldi vagy megyek tovább és majd megtalálom ezt a bedobandó valamit ami megtisztítja?
    Utoljára szerkesztette: sárkánylovag, 2014.12.11. 19:44:07
  • sárkánylovag
    #83
    Ja jó:)))
    Ott is volt csak még nem voltál a hajón mikor összeállt a csapatod ;)
  • Negritis
    #82
    én defaulttal mentem , ott nem volt semmi ilyen :D
  • sárkánylovag
    #81
    ez nem úgy van hogy van a karakter generálás ott kapsz előnyöket az istennél és azt kapod imádkozáskor is ?
  • Negritis
    #80
    a YúL-t én romboltam, a másik fajtának pedig special itemet érdemes adni, mert akkor megkapod a teljes bónuszt
    bár ha valaki imádkozott Yúl-nak kiváncsi lennék mi történik
  • sárkánylovag
    #79
    Az viszont érdekelne hogy az istenek szobrainál rombolni vagy imádkozni érdemes ?
    A történet szempontjából van e lényege?
    Na lenyomtam az ogre-t jeah :)
  • sárkánylovag
    #78
    Jól van megvan :) csak nem mertem belemenni a tűzbe...
  • sárkánylovag
    #77
    Lehet hülye kérdés de hogy jutok ki a kastélyból miután megöltem tulaját? :)
    Átkapcsoltam a trón mögött a kapcsolót de nem látom mit kapcsol.


    Utoljára szerkesztette: sárkánylovag, 2014.12.09. 19:16:50
  • Negritis
    #76
    én arra mentem először, de mint mondtam az északi erdőben kerülgettem a gombákat
    ennek oka hogy nem akartam "városőrt" ölni :D

    amúgy igen, amerre tudsz arra érdemes menni mindig és addig
  • sárkánylovag
    #75
    Ez a kastélyos rész eddig a legjobb a játékban.
    Nem értem miért akartatok nekiküldeni a Ogrenek, nem is kell arra menni.
    Mindig arra kell menni amerre lehet :)
  • Negritis
    #74
    normálon én a bonus statra mentem
    és a castle-be vezető úton én a zombie run"-t toltam
    a lényege hogy csak 1 karit tartasz életben potival/spellel a többi meghal, és minden csapás után maxra healelsz
  • methyliso
    #73
    Castle Nagirába nem tudok bemenni mert villámok csapkodnak. Van itt valami trükk vagy az electric resistance cuccokat kell vennem kilószámra? Most 25% körül van a parti tagok villám ellenállása.
    Egyébként milyen cuccokat érdemesebb inkább venni? +strength/agility/speed stb vagy +fire res/electric res stb?
  • sárkánylovag
    #72
    és tényleg ki lehet kerülni a 8 as csoportokat... :)
  • methyliso
    #71
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    8-as katonacsoportokat ki lehet kerülni az erdőn mezőn át. Én egyet se tudtam lenyomni.

  • Negritis
    #70
    jaja, menet közben ugye van mindenfelé 8db 'altar' azokba pedig bele lehet rakni speckó tárgyakat (pl egy démon szarv is van) és azok állandó bonust adnak, én asszem 3at csináltam meg, de normalhoz nem szükséges
  • Negritis
    #69
    nem kell hozzá camouflage, eleve az nem jó "fix" mob ellen
    és el lehet kerülni az 100% én úgy jutottam északra
    asszem akkor újratelepítem és kezdek egy új karit hogy megmutassam merre
  • sárkánylovag
    #68
    Jahogy van mégegy 8 as őr keletre :) na azt már tényleg nem tudom lenyomni
    Akkor szerintem nekem itt vége a játéknak mindenki brutál erős.
  • sárkánylovag
    #67
    A 3 gomba között sehogy se lehet bejutni nem lehet nektek nagyobb volt a camuflegetek az álcázásotok ?
  • sárkánylovag
    #66
    De ez az hogy pont nem zárják el zsoldosok az utat azokat már lenyomtam
    Nabros felé tudok menni.
    Utoljára szerkesztette: sárkánylovag, 2014.12.04. 19:48:27
  • methyliso
    #65
    Hurrá kaptam egy állandó áldást +5 constitution! Állandó problémám volt hogy mindig le volt terhelve a party mert minden vackot magukkal hurcolnak :)
  • Negritis
    #64
    ha az első területen vagy még akkor
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    keleti városkapunk menj ki, jobbra nem tudsz tovább menni mert zsoldosok ugye elzárják úgyhogy menj onnan Északnak, lesz ott egy Torony
    afölött van egy erdő amiben szintén lesz gomba, és elvileg van olyan gomba is amit ki lehet kerülni óvatosan
    nem könnyű mert nagyon "harapnak" de megoldható szépen lassan
  • sárkánylovag
    #63
    Nem tudom hova visz mert még nem voltam ott :) de ogre nem megy vizes torony nem templom nem jobbra lehet még menni a struccok felé de az már kiegészítő része nem ?
    meg fel a gombák felé
    Utoljára szerkesztette: sárkánylovag, 2014.12.03. 21:07:10
  • Negritis
    #62
    ha ráviszed a kurzort 1-1 fix lényre (tehát ami nem rád támad, hanem eleve ott van mint azaz ogre vagy mi) akkor lehet látni hogy milyen körön belül fog "elkapni" és úgy szépen ki lehet cselezni a gomba farmot ami van, de mindjárt keresek neked egy képet

    a Sorrentia-ba vezető úton van gond, ugye?
    Utoljára szerkesztette: Negritis, 2014.12.03. 20:52:00
  • sárkánylovag
    #61
    CSAK NEM TUDOM LENYOMNI AZ OGREt így se :)
    'akkor javaslom az északi erdőt, ott szépen óvatosan ki lehet kerülni a gombákat'
    Azt meg hogy ? Találtam valami tekercset hogy éjszaka kell menni vagy mi volt de ezek éjjel is észrevesznek.
    Inszomniás gombál :)
  • Negritis
    #60
    nincs mit, ezért is tetszik a játék amúgy mert kell gondolkozni és olvasni hozzá :D